Discutii L92 !

Scor reacție
0
Numai acuzatii,scuze si plans pe aici..Ma surprinde ca fix Barba Neagra iese pe extern, care si a tradat tribu din postura de conducator si acu vine cu calcule pe extern:))
Lumea nu e gata, insa e 99% gata. Cred ca pe langa atatea scuze , merita felicitata alianta Green+NG+Void pt tot efortu depus, pt faptul ca aveau 2000+ sate dezavantaj, insa ca si total pe harta luau mai multe sate la organizate. Ar merita felicitat tribul Green ca nu a cedat la atatea tradari si a rezistat unui trib JP destul de puternic axat pe atac, tinand harta in picioare. cred c ar merita felicitati cei din NG+VOID ca n au cazut prada orgoliului si au invatat sa imparta un continent pentru binele comun, ne existand in 4 luni nici macar un conflict legat de vreo internare, nici un orgoliu prostesc, iar in clipa in care au reusit sa isi ia K, au venit din proprie initiativa sa ajute cu def. Este una din putinele lumi in care aliatii au dat mesaje de genul “Salut, am 2 ferme, unde le bag?”..una din putinele lumi in care se scria din 5 in 5 minute inainte de organizate: “am mai gasit niste def, unde l bagam?”..una din putinele lumi unde am vazut pe conferintele conducerilor mesaje de genul “ sunt liber azi, pot lua sittere de e nevoie”. Stiti doar sa aruncati cu noroi, dar in spatele usilor alianta asta a mers tocmai datorita faptului ca fiecare din conducerea celor 3 triburi aliate a vazut interesu tribului mai presus de interesul personal.
Mai merita felicitat si Black Mamba, care a fost locul 1 pe lume de la un cap la altu, care a fost locu 1 la agresor cred din prima zi de protectie .

Si nu in ultimu rand, felicitari si inamicilor care au prestat un joc frumos, care au atacat constant si frumos( mai putin inualin, care saracu baga 11 full si nobili cu 100 topoare), felicitari pt toata munca depusa la organizate , la faptul ca e o lume ce a durat deja mai mult decat majoritatea celor existente pe server, asta si pe o viteza de 2,dar pe care incercati acum sa o faceti sa para ca ati pierdut o din cauza manevrelor..Dragilor, ca si alianta , luam mult mai multe sate fata de voi. lumea poate maj dura 3 luni, dar eu cred ca acelasi deznodamant avea.

Bafta pe viitor.
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
Nu va mai ofticati ma baieti, ca face rau la ficat.
Vad tot felul de frustrari, de vrajeli, de minciuni, de acuzatii...
Cand faceti voi manevre, dati backstab-uri, cumparati conturi s.a.m.d e bine, e misto, sunteti smecheri. Ati uitat de L88? cu karmele voastre? cand am trecut peste orgolii si v-am primit in Void si v-am tratat egal. M-am certat cu multi pentru voi si pt divinno. Ca sa dati dupa backstab ca niste puscarii.
Ati uitat ca pe 92 voi ati inceput cu manevrele? cu conturi scoase din green, cumparari, mesaje pe whatsapp de la mai marii mnk-ului, toata spuma.
Ati uitat, a? aveti pierderi de memorie. Lasa ca va aduc eu aminte.
Daca era premeditat, desteptilor, ne mai rupeam tot atacu pe ei ieri dimineata? nu credeti ca-l dadeam tot pe voi? Nu mai cautati scuze. Asumati-va si mergeti inainte.
@Barbă Neagră ma intreb si eu oare cum au fost discutiile din spatele cortinei pe 82? unde ai tradat ca si conducator? Spune-ne de acolo, ca pe alea le stii sigur.

Am fost mai buni pe harta, am fost mai buni pe manevre, am fost mai buni pe relationarea dintre triburi si relationarea cu colegii. Puteti sa comentati ce vreti, am fost mai buni decat voi din orice punct de vedere.
Mergeti si plangeti in perne ca pe 85, bagati mii de euro pe urmatoarele lumi sa mai faceti iar nush ce karme visati voi sa va lingeti ranile.

Nu o sa uit toate arogantele aruncate de unii si altii cand aveam un colt de harta, pe care ne bateam, cand voi aveati 2K-uri goale si un K aproape 3/4 al vostru.

PS: baietii din mnk au fost iar la PP-uri? intreb pt un prieten

In primul rând, vorbește despre ceea ce-ți permiți, mai exact despre foștii tai colegi, nu despre Mnk. Vrei sa spun eu 2-3 cuvinte despre tine? Ți-o spun, direct și pe fata.

Lunea 81, erai aliat cu x și y, vorbeai despre strategiile pe care le visai noaptea, in conferința cu aliații ii pupai in fund și după ce închideai conferința te duceai la Dk sa dai backstab iar pentru mine, ai zero caracter. Nu am jucat in viața mea cu tine și nici n-as juca vreodată, doar gura este de tine, in rest, exact ca Vis, doar latri ca de mușcat …

Am rugămintea sa-ți vezi de tribul tău și sa vorbești doar despre el.
Cât despre băieții din Mnk, și-au făcut treaba aia 6-7 care au jucat, cât n-a făcut tribul tău cu tot cu fuziuni s.a.m.d (și așa mai departe), ca sa și înțelegi. :)

Este primul și ultimul răspuns, nu te mai bag in seama ca ți-o iei in cap.

PS: LOVE you, Feno.
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
E o vorba prin popor...nu stie taranul ce-i sofranul.

Vrei sa ne amintim putin cum era harta la inceput? cand pe K55 ne bateam cu BMB, 18+ si MnT? fiind de cel putin 3 ori mai multi decat noi? pe langa asta, squad in stanga, cu 4-5 triburi, voi, aia recrutati de voi, in JP adunaturi din roma, dk, mnk, woc? :))) Ca tribu JP sa fie invins(anticipat) a fost nevoie doar de Vis sa-si faca talentu :)))

Cred ca a fost greu sa te bati cu MNT....mai ales ca ei se bateau cu pp-urile... :)
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
In primul rând, vorbește despre ceea ce-ți permiți, mai exact despre foștii tai colegi, nu despre Mnk. Vrei sa spun eu 2-3 cuvinte despre tine? Ți-o spun, direct și pe fata.

Lunea 81, erai aliat cu x și y, vorbeai despre strategiile pe care le visai noaptea, in conferința cu aliații ii pupai in fund și după ce închideai conferința te duceai la Dk sa dai backstab iar pentru mine, ai zero caracter. Nu am jucat in viața mea cu tine și nici n-as juca vreodată, doar gura este de tine, in rest, exact ca Vis, doar latri ca de mușcat …

Am rugămintea sa-ți vezi de tribul tău și sa vorbești doar despre el.
Cât despre băieții din Mnk, și-au făcut treaba aia 6-7 care au jucat, cât n-a făcut tribul tău cu tot cu fuziuni s.a.m.d (și așa mai departe), ca sa și înțelegi. :)

Este primul și ultimul răspuns, nu te mai bag in seama ca ți-o iei in cap.

PS: LOVE you, Feno.
POFTIM? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) cred ca ma confunzi grav :))))))))))))))) eu sa ma duc la DK? :))))))))))) ba baiatule, spala-te putin pe fata si vezi cu cine stai de vorba. Nu stiu cati jucatori de pe serveru asta se pot lauda cu un CV ca al meu. Fara nicio tradare/backstab in 15 ani de joc.
Asa ca te astept cu scuzele pentru confuzie

@n00bSt3R si satele alea de langa noi blindate de tribu vostru? nu se pun? :)))
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
POFTIM? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) cred ca ma confunzi grav :))))))))))))))) eu sa ma duc la DK? :))))))))))) ba baiatule, spala-te putin pe fata si vezi cu cine stai de vorba. Nu stiu cati jucatori de pe serveru asta se pot lauda cu un CV ca al meu. Fara nicio tradare/backstab in 15 ani de joc.
Asa ca te astept cu scuzele pentru confuzie

@n00bSt3R si satele alea de langa noi blindate de tribu vostru? nu se pun? :)))

Cred ca e normal sa te aperi daca esti atacat, chiar daca joci la PP sau nu. Dar asta nu inseamna ca te-ai batut cu noi. Sau tu aveai asteptari ca daca suntem la pp si dati pe anumiti jucatori sa lasam satele goale si aia e?

Adica nu-mi prea explic gandirea asta, sa te lauzi ca te-ai batut cu un trib care a facut exclusiv pp....
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Cred ca e normal sa te aperi daca esti atacat, chiar daca joci la PP sau nu. Dar asta nu inseamna ca te-ai batut cu noi. Sau tu aveai asteptari ca daca suntem la pp si dati pe anumiti jucatori sa lasam satele goale si aia e?

Adica nu-mi prea explic gandirea asta, sa te lauzi ca te-ai batut cu un trib care a facut exclusiv pp....
Hai ca vad ca te prefaci ca nu intelegi si delirezi pe aici.
Erau jucatori ACTIVI din +18 intre noi, BLINDATI DE VOI, care erati in spate, la caldura, la pp-uri sau ce zici voi ca faceati (desi au ramas destul de multi si la joc dupa, cu un nr semnificativ de sate). In start, mai ales cu setarile de genu si cand esti depasit numeric destul de tare, te incurca foarte mult sa-ti blindeze un trib intreg, fie el si la pp, 3-4 jucatori activi.
Am zis ca ne-am batut cu voi, nu ne-am laudat ca v-am batut, ca oricum nu sunteti vreun trib care ar merita lauda asta :))) Daca v-a castigat botez cu vndhl o lume nu inseamna ca existati pe jocu asta. Asa ca chill
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
Aplauze toată lumea pentru cel mai mare conducator in viața, vis lo loo
POFTIM? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) cred ca ma confunzi grav :))))))))))))))) eu sa ma duc la DK? :))))))))))) ba baiatule, spala-te putin pe fata si vezi cu cine stai de vorba. Nu stiu cati jucatori de pe serveru asta se pot lauda cu un CV ca al meu. Fara nicio tradare/backstab in 15 ani de joc.
Asa ca te astept cu scuzele pentru confuzie

@n00bSt3R si satele alea de langa noi blindate de tribu vostru? nu se pun? :)))

Informațiile au fost de acolo, din “grupul de încredere”, așa ca nu ma lua pe mine cu vorbe de adormit copiii ca nu merge.

Să-ți mai spun una? Pe 76 ce ai făcut ? Erai aliat cu green, aveai drepturi de conducere și acolo, ai întors “armele” și ai devenit academia rs. Nu mai stau sa-mi bat capul cu tine, ești exact ca Vis, vorba lunga, sărăcia omului.

Cred ca v-ar sta bine sa va luați de mâna, vorbiți mult, sunteți atotștiutori, conducătorii supremi s.a.m.d (ți-am scris mai sus ce înseamnă).

PS: FELICITĂRI VIS LO LOP pentru lumea câștigată!
 
Scor reacție
0
Aplauze toată lumea pentru cel mai mare conducator in viața, vis lo loo


Informațiile au fost de acolo, din “grupul de încredere”, așa ca nu ma lua pe mine cu vorbe de adormit copiii ca nu merge.

Să-ți mai spun una? Pe 76 ce ai făcut ? Erai aliat cu green, aveai drepturi de conducere și acolo, ai întors “armele” și ai devenit academia rs. Nu mai stau sa-mi bat capul cu tine, ești exact ca Vis, vorba lunga, sărăcia omului.

Cred ca v-ar sta bine sa va luați de mâna, vorbiți mult, sunteți atotștiutori, conducătorii supremi s.a.m.d (ți-am scris mai sus ce înseamnă).

PS: FELICITĂRI VIS LO LOP pentru lumea câștigată!

Ba, il confunzi cu mine:)))) eu am patit asta pe 76..dar tribul si decizia nu a fost a mea..asa ca am dat stergere. Iar de mers in DK, nu s a pus niciodata problema, pe nici o lume.
 

stou

member
Scor reacție
0
Felicitari castigatorilor de pe 92 .
Insa o mica precizare inainte sa ajungeti in RS oferta a fost facuta catre noi si am refuzat-o deci e cam impropriu sa spui ca de mers in DK sau cu DK nu a fost pusa problema niciodata pe nici o lume :))
Cat despre statusul fiecarui jucator exista statististicile pe fiecare lume cu ce a facut unde a fost si cat a stat indiferent cat se bate sau nu in piept cu diferite afirmatii:))
 

ksi225

member
Scor reacție
0
1683443172613.png
 
Scor reacție
0
Felicitari castigatorilor de pe 92 .
Insa o mica precizare inainte sa ajungeti in RS oferta a fost facuta catre noi si am refuzat-o deci e cam impropriu sa spui ca de mers in DK sau cu DK nu a fost pusa problema niciodata pe nici o lume :))
Cat despre statusul fiecarui jucator exista statististicile pe fiecare lume cu ce a facut unde a fost si cat a stat indiferent cat se bate sau nu in piept cu diferite afirmatii:))
Nu am nici o cunostinta de asa ceva, insa nici nu pot sa te contrazic. Daca ursu asa a considerat acolo, era tribu lui si asta a fost decizia, am fost pus in fata faptului implinit. Si daca se ajungea in dk , aceeasi decizie ar fi ramas din partea mea. Intr adevar eram conducere acolo, insa nu am stiut nici o clipa de discutiile ursului cu RS sau DK, dovada si ca am intrat pe stergere cand am aflat, asa ca in ochii mei nu s a pus niciodata problema sa joc in dk .
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Aplauze toată lumea pentru cel mai mare conducator in viața, vis lo loo


Informațiile au fost de acolo, din “grupul de încredere”, așa ca nu ma lua pe mine cu vorbe de adormit copiii ca nu merge.

Să-ți mai spun una? Pe 76 ce ai făcut ? Erai aliat cu green, aveai drepturi de conducere și acolo, ai întors “armele” și ai devenit academia rs. Nu mai stau sa-mi bat capul cu tine, ești exact ca Vis, vorba lunga, sărăcia omului.

Cred ca v-ar sta bine sa va luați de mâna, vorbiți mult, sunteți atotștiutori, conducătorii supremi s.a.m.d (ți-am scris mai sus ce înseamnă).

PS: FELICITĂRI VIS LO LOP pentru lumea câștigată!
Sa-ti cada tie mainile alea cu care scrii la tastatura ca am facut eu asa ceva? Scrii doar minciuni pe aici si ai impresia ca imi patezi mie imaginea. Pe 81 n-am avut niciun drept in squad si pe 76 le aveam degeaba. Nu m-am dus eu niciodata sa discut nimic cu DK-ul. Singura data cand am discutat cu dk (stou) pe 76 a fost la final cand i-am intrebat daca pot sa joc cu ei pe viitor, fiind refuzat indirect (asta pentru ca am jucat cu DT pe 54 si 60, de atunci pauza totala pentru mine pana pe L76), apoi doar ne-am batut.
Eu nu discut nimic pe la spate si nu dau backstab-uri sau tradari. Asa ca dispari, mincinos ordinar
 

NooBInfect

member
Scor reacție
0
Salutare tuturor!

Am simtit nevoia sa postez si eu putin din realtitatea celor intamplate.
Nu sunt genul de om care sa posteze foarte mult pe forumuri, dar pot spune ca imi place sa citesc cum va tachinati unul pe altu. Cred ca am citit toate "discutiile" libere pe fiecare lume in parte.

Pentru cei care nu ma cunosc si nu au interactionat cu mine, nu sunt adeptul tradarilor. Pana si peste internarea de pe 88 am trecut cu vederea si am colaborat cu D1v1nn0(pe 88 a fost o alta poveste: nu aveam nici o vina pentru 85-ul pierdut, eu am jucat in Shock, cum m-am descurcat acolo, doar conducerea de acolo poate sa se pronunte). Ideea e ca am dat stergere 1 data cu ei.
Dupa cum spuneam mai sus, am jucat in mai multe triburi (Green, SquaD, VOID, Shock, NG, SquaD si pentru putin timp JP,triburi notate in ordine cronologia a lumilor, lucruri care se pot vedea si pe TWSTATS, nu e un secret)...mi-am aparat peste tot coechipierii si eu unul consider ca am fost fair fata de ei.
Lumea 92 a fost mai "speciala" sa zic asa, unde pentru niste legaturi mai stranse formate pe 78 am decis sa intru in SquaD, desi puteam intra oriunde.
Acuma multi poate nu stiati tot ce am povestit mai sus, dar conducerea fiecarui trib mentionat(Green NG VOID) poate confirma ca nu a fost niciodata o"manevra" gandita de la inceputul lumii cum , desi motive erau,

Cu toate schimbarile ce au fost...plecare conducere Squad, schimbari pe harta, am ramas sa jucam unde am intrat.
Povestea s-a schimbat vineri(05.05.2023) dimineata dupa organizatul Green/NG/VOID, cand am fost luati la rost atat eu cat si Mariusika(coplayerul) ca se pierd sate la un cont, la care nu mai eram sitteri de joi seara, "conducatorul" Vis fiind informat. Aveti poze cu conversatiile unde am fost jigniti, injurati(multe injuraturi au fost sterse). Eu unul asa injurat si jignit de o persoana, nu am fost de cand m-am nascut (Scuzele de dupa nu se pun....e ca si cum iti bati nevasta/prietena si apoi iti ceri scuze). Am primit cele 48 de ore sa cedam contu, moment in care s-a nascut ideea de schimbare.

Nu in ultimul rand, vreau sa multumesc colegilor care mi-au fost alaturi NU AM SA UIT ASTA NICIODATA si in aceiasi masura multumesc colegilor ce m-au primit cu bratele deschise, desi de la inceputul lumii 92 ne-am "razboit" tot timpul :)!

Imi pare rau pentru cele intamplate si decursul situatiei, dar acuma poate asa, o sa se vada putin si din exterior adevarul din spatele "manevrei".

Spor la joc va doresc tuturor si multa bafta, pe lumea asta sau cele ce urmeaza!
 

Atașamente

  • Vis 1.jpg
    Vis 1.jpg
    140,8 KB · Vizualizări: 236
  • Vis 2.jpg
    Vis 2.jpg
    147,7 KB · Vizualizări: 233
  • vis 3.jpg
    vis 3.jpg
    159,6 KB · Vizualizări: 222
  • vis 4.jpg
    vis 4.jpg
    53,1 KB · Vizualizări: 220
  • vis 5.jpg
    vis 5.jpg
    165,8 KB · Vizualizări: 224
  • vis 6.jpg
    vis 6.jpg
    154,6 KB · Vizualizări: 240
Ultima editare:

CentauRy

member
Scor reacție
1
Sa-ti cada tie mainile alea cu care scrii la tastatura ca am facut eu asa ceva? Scrii doar minciuni pe aici si ai impresia ca imi patezi mie imaginea. Pe 81 n-am avut niciun drept in squad si pe 76 le aveam degeaba. Nu m-am dus eu niciodata sa discut nimic cu DK-ul. Singura data cand am discutat cu dk (stou) pe 76 a fost la final cand i-am intrebat daca pot sa joc cu ei pe viitor, fiind refuzat indirect (asta pentru ca am jucat cu DT pe 54 si 60, de atunci pauza totala pentru mine pana pe L76), apoi doar ne-am batut.
Eu nu discut nimic pe la spate si nu dau backstab-uri sau tradari. Asa ca dispari, mincinos ordinar

Deja ai început sa jignești, de aici și caracterul tău infect. Ești exact ca vis lo lop, va asemănati perfect, o apa și-un pământ.
Nu pot purta o discuție cu o persoana ca tine, ești inapt.

Vorba lui Pepsi: “Ciocul mic și joc de glezne”
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Deja ai început sa jignești, de aici și caracterul tău infect. Ești exact ca vis lo lop, va asemănati perfect, o apa și-un pământ.
Nu pot purta o discuție cu o persoana ca tine, ești inapt.

Vorba lui Pepsi: “Ciocul mic și joc de glezne”
Pai vii sa minti de mine sa ma faci tradator si parsiv si tot eu incep sa jignesc? Nu vezi ca ai mai putini neuroni decat clase de scoala? Stai in banca ta acolo, nu te mai baga in discutii cu mine, ca n-ai tu ce sa cauti aici
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
Pai vii sa minti de mine sa ma faci tradator si parsiv si tot eu incep sa jignesc? Nu vezi ca ai mai putini neuroni decat clase de scoala? Stai in banca ta acolo, nu te mai baga in discutii cu mine, ca n-ai tu ce sa cauti aici
Ești prea low, gura mică. Prietenii stiu de ce. :)
 
Scor reacție
0
E păcat ca recrutarile din ultimele ore scot din calcul faptul ca 4 luni de joc nu a fost îndeajuns pentru cei mai buni jucători de pe .ro sa scoată green-ul & faptul ca de la începutul lumii nu s-a pierdut 1 sat în sud.

Sa nu uitam ca JP a început sa mute conturi din green cu mult timp înainte sa se mute conturi din Squad/JP - conturi maricele, si totusi nu i-au clintit.

NG & Void au avut razboi din prima saptamana pe continent cu mai multe triburi, in timp ce NG dadea in Squad/JP, Void curata continentul in sud.

E usor sa gasesti scuze acum, dar sa nu uitam cum s-a ajuns aici.

Oricum e o lume speciala 92, diferita fata de restul.

Bafta all
 

stou

member
Scor reacție
0
Fara suparare pentru nimeni ca nu am treaba si nici intentie sa supar pe nimeni si nici vreun interes de orice tip pe aceasta lume :
Watchere vorbind realist un trib nu este al unei persoane ci al intregii echipe din acel trib si cum ca si jucatori ne asumam victoriile si afisam la profile lumile castigate la fel trebuie sa ne asumam si infrangerile cat si deciziile acelor triburi bune sau rele cum sunt ele
Iar in momentul in care nu esti deacord cu acea conducere poti lasa contul in trib sau la aliati sau poti incerca sa schimbi conducerea ca nu e nimeni Dumnezeu sa nu se poata face nimic .
Nu fac referire la nimeni ca nu e intentia mea dar nu poti urla din gura ca nu esti de acord sau esti nevinovat dar te supui acelei decizii ,pt ca in mod direct esti partas la acea decizie prin fapte care au repercursiuni asupra tuturor aliati/colegi.
Repet e doar o discutie de caz.
Noobinfect salut ,ai tot dreptul sa fii suparat cand cineva se poarta urat sau jigneste ,ai tot dreptul sa ti se ia de joc in astfel de situatii dar la o situatie de genul o solutie putea fi si cea de a pune toate conturile pe liber sau le dadeai in siter celui ce te a jignit si sa se spele pe cap cu ele .
Finalul era acelasi cu lumea pierduta pt JP dar ieseati mai domni din toata povestea iar vis acelasi dinal il avea
Ce se va intampla acuma jucatori ce s-au ajutat 4 sau 5 luni intre ei se vor ataca vor aparea refulari personale si motive de vendeta pt ce ?ca vis la jignit pe noob ?
Este doar o parere din extern noob avand in vedere ca ai mentionat acest lucru
Iar cu manevrele nu prea vad nici motiv de lauda si nici de acuzatii
Cai fost ultimul ce le ai facut sau primul au fost facute de ambele parti si sau creat avantaje ce nu tin de calitatile jucatorilor ci de bani sau de vrajeala ieftina
O zi cat mai buna tuturor
 
Scor reacție
0
Fara suparare pentru nimeni ca nu am treaba si nici intentie sa supar pe nimeni si nici vreun interes de orice tip pe aceasta lume :
Watchere vorbind realist un trib nu este al unei persoane ci al intregii echipe din acel trib si cum ca si jucatori ne asumam victoriile si afisam la profile lumile castigate la fel trebuie sa ne asumam si infrangerile cat si deciziile acelor triburi bune sau rele cum sunt ele
Iar in momentul in care nu esti deacord cu acea conducere poti lasa contul in trib sau la aliati sau poti incerca sa schimbi conducerea ca nu e nimeni Dumnezeu sa nu se poata face nimic .
Nu fac referire la nimeni ca nu e intentia mea dar nu poti urla din gura ca nu esti de acord sau esti nevinovat dar te supui acelei decizii ,pt ca in mod direct esti partas la acea decizie prin fapte care au repercursiuni asupra tuturor aliati/colegi.
Repet e doar o discutie de caz.
Pai nu m am supus acelei decizii, exact cum ai scris si tu mai sus “lasi contul in trib sau la aliati”..pentru mine personal a fost o mare rusine faptul ca am ajuns in rs11 sau rs12, asa ca am luat decizia sa dau stergere cont..imediat dupa decizie m am dus si la conducerea green si le am cerut scuze, lucru pe care il pot confirma si ei, i am intrebat daca vor contul sau au ce face cu el parca, au zis ca deja e prea tarziu si harta nu se mai poate intoarce,asa ca am sters contul imediat.
De asemenea, nu il condamn nici pe urs, el a considerat ca unii jucatori noi merita sansa de a continua lumea, luand decizia constient ca cei vechi vor da stergere…Asta insa nu ma responsabilizeaza pe mine cu nimic
 
Sus