Tribul Noi

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început

DeletedUser6843

Pe Data de 13 martie a luat fiinta tribul si eram pe un loc strategic 300 daca nu ma insel,apoi incet incet sau greu,greu am ajuns in top 10 triburi de pe lumea5.
Vreau sa le multumesc celor care au fost in trib inca de la inceptu sau celora care au venit pe "traseu" si au pus umarul in alcatuirea acestui trib,mamut-ne`mamut eu zic ca ne`am descurcat de minune si unii dintre noi au devenit adevarati elitisti din cauza razboaielor sau din cauza diplomatiilor sau de ce nu din cauza ca le`a placut pana in acest moment acest joc


Le suntem recunoscatori celor din tribul NOI celor care au reactionat cu sprijini sau cu atacuri asupra dusmanilor,lista ar fi una destul de mare,deci nu avem cum sa postam atatea nume.Am mai jucat si pe o alta "Lume" dar aici este un tip de solidaritate cu care, inca, nu m-am intilnit si care nu poate decit sa ne bucure si sa ne oblige sa urcam si mai mult in top,dar asta nu depinde numai de noi-asta, din punctul de vedere al persoanei mele.

Ideea.

1.nu stim cat de mult o sa mai fim in voga sau ceva de genul,dar s`a vazut ca si un trib ca al nostru cu niste idei care sunt ale comandantilor de continent si uneori si ale mele sunt foarte bune.Sa nu mai zic ca uneori ideile cele mai bune au venit de la simplii membrii sau ne`au lasat cu gura cascata prin ideile lor geniale.
2.trib format din 80% incepatori.
3.Nu am venit de pe nici o lume,in afara de cea reala.
4.Am reusit sa distrugem 3 triburi maxim rang 80 si unul rang 30.
5.Nu am deschis acest topic in vederea a ceva,cum fac altii,dar atata vreau sa se spuna ca am fost si NOI ca nu stim cat o sa mai fim,probabil o sa renuntam sau mai stiu eu ce,important e ca ne`am trait clipa si ca am demonstrat cate ceva,chiar daca s`a aruncat in mine mereu cu bolovani.
6.Nu am facut fuziuni importante cum au facut altii,am ramas acelasi brand NOU in acest joc adik tribul NOI.



eu si implicit tribul NOI va dorim o vara incendiara!



Pentru cei care au facut confuzii intre stranutelu(Dan) si Danutza84 sunt doua persone diferite,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Funny că ai postat îndată după postul lui shotgunbeginner... :confused:
 

DeletedUser6843

Imi place ca ai aparut si tu,crede`ma ce am spus eu e una si ce a zis el e alta,daca tu ai ai ajuns la concluzie,o poti pastra ;)


eu am vrut sa spun cam ce a putut sa faca tribul din care fac parte,asta era idee,ca si orgoliul tau si al altora nu vreti sa apreciati.
 

DeletedUser6843

Doresc sa continui cu parerea mea:

Alina922-o persoana cu CARE NU imi face placere sa ma cert.
1.Mitel68 cel mai bun jucator de triburile.---a inceput odata cu VETERANII nu ca altii care se cred acum eroi
2.rhadookoo probabil un lider bun.nu stiu intern la ei,dar pe forum e super ok.
3.Michelle2007-stie sa piarda si sa castige cu zambetul pe buze eu zic ca o sa fie la sfarsit cu capul sus.SUCCES.
4.Miguel2u4ever-omul cu o gramada de idei bune.-Desi nu conteaza,nu respect multi jucatori ca asa vreau eu,tu il meriti.
5.mesteruuu-Cred ca nu se mai joaca,un adevarat jucator.
6.Hazard88-Toata lumea il lauda ce pot sa mai zic de el.
7.Setzel-Baiatu cu berile(din cate am vazut pe forum)
8.h3rIfL3-Imi place modul lui de exprimare.(glumele,desi a lasat`o mai usor)
9.yo.arabu-Am schimbat ceva mesaje pe privat cu el este super ok si face si harti super interesante.
10.maletz-jucator activ decand ma joc eu triburile pe l5 cu idei bune.
11.aztecul-nu este bine sa te contrazici cu el.
12.Karma905-Prietenul care s`a plictisit de mine si eu de el.
13.j123-Persoana la care am sa ii dau o bere si a jucat la prea multe butoane.
14.imposibil-un jucator care s`a dus la margine si sper sa nu mai fie suparat pe mine.
15.Regele Thomas-i`am cerut odata identitatea sa pe triburile si mi`a dat mesaj privat in joc,am dorit ceva,dar...nu s`a putut,poate nici nu isi mai aduce aminte de nick`ul meu.APRECIEZ

16. si nu cea din urma,nu stiu daca am voie sa ii postez numele,de aceea am lasat`o la urma o persoana care m`a "Luminat" de acest joc in ultimul timp.
P.s. inca mai am 2 intrebari.Desi trebuia sa zica "mamutule pleaca de aici"-recunosc eu asa faceam in locul lui.APRECIEZ.

aici nu doresc nici un numar:



Brad1-Un jucator pe care l`am insultat si am gresit enorm si imi pare rau si nu mi`a dat nici ocazia sa ma pot recompensa

dupa aceasta ultima parerea a mea si la ce am postat se pot deduce multe,adica real`life inca odata si sa revin in alte parti.
spor la joc dupa parerea mea voi sunteti cei mai tari.
Am dreptul sa imi dau si eu cu parerea si imi cer scuze ca v`am plictisit ;)



Nu o sa spun ce nu mi`a placut ca nu are rost ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Multumesc mult :)
La fel sunt si in RL :D(cu zambetul pe buze :) )
Parerea mea despre tine stranuletu :
Esti unu din cei mai activi pe forumul asta si daca esti aici activ logic esti si pe joc activ .
Multi te acuza pentru ca esti dintr-un trib mamut...Asta e si eu te-am acuzat dar imi pare rau ca am facut asta ... .
Trebuie sa te cunoasca ... am vazut ca ti enorm la oameni tai !
Asta conteaza !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Multumesc ca imi apreciezi hartile, dar sa stii ca pe viitor iti pot demonstra ca pot sa fac si altceva mai bun decat harti.
Si anume sa joc triburile pe Lumea 7!
:)
:D
:)
 

DeletedUser

10.maletz-jucator activ decand ma joc eu triburile pe l5 cu idei bune.

w00t.gif
mersi, nu-s eu mare jucator :) eu sunt omul cu idei de topicuri stupide pentru flood pe forumu intern
rofl.gif


ps tu ai fost in nwo pe l1, corect?
 

DeletedUser6843

Da!
Intr`un moment am aterizat in NWO,daca nu era fixx nu mai ma jucam acest joc.
Din cate am vazut o gramada de jucatori s`au jucat pe l1 in NWO,in rest totul este istorie(aici e l5) am ceva LUNI.Nu aveam ce sa fac eu nu sunt un jucator razboinic.
Oricum forumul din NWO reprezinta o CULTURA VASTA pentru acest joc.am ramas amic cu 2 de acolo,care mai tarziu au parasit NWO si m`am lasat si eu de joc pentru ca na.


eu nu m`am nascut lider.am fost intr`un trib tot NOI pe l1,eu l`am facut un mare praf,cu ideea ca eu am intemeiat trib nestiind sa ma joc acest joc si niciodata nu mi`au placut jocurile de strategie.
acolo pe l1 ce sa zic am fost super mistocarit,vedeam cum isi faceau toti harta si taca paca ma batjocoreau.
apoi am aterizat dupa dizolvare NOI pe l1(pe care o regret,ca am facut trib din prima,s`a dedus ce aiurea a fost) in NWO,care era pe un loc top 6-7 si ajuns pe locul 20 eu fiind,capitan,conducator,membru(vroit-ca nu puteam) si apoi am renuntat,l5 eu sper sa trec de faza vreau sa ma las si sa fac si fapte.Nu plec ca ne este greu,mai sunt 2-3 gauri de acoperit dar nu cred ca putem sa TINEM MEREU GARDA SUS!
nu cred.
 

DeletedUser

la mine a pierdut un pariu...si tinand cont ca suntem argeseni amandoi chiar daca el e student in Bucuresti, o vom bea cat de curand :), si vom mai pune langa ea si altele.
 

DeletedUser

eu sunt din bascov, stranutelu din campulung, shotgunbegginer din pitesti.
 

DeletedUser

:d

stranuletu imi pare bine k il apreciezi pe MITEL68,cred k iti mai aduci de aminte de el de pe l1 cand v-a tinut piept la tot nwo,cu trupele mele!dar in fine,el a jucat!bafta
 

DeletedUser6843

stranuletu imi pare bine k il apreciezi pe MITEL68,cred k iti mai aduci de aminte de el de pe l1 cand v-a tinut piept la tot nwo,cu trupele mele!dar in fine,el a jucat!bafta



Ideea e ca eu aparusem langa el de la vreo 40 de ore.Mitel 48,taca paca zic eu,si m`am apucat de luat sa ii innobilez toate fermele cat si sate parasite,le`am crescut etc.Cca 10 sate si el avea vreo 4.Tac pac am avut ceva probleme de santate in familie si cu armata am cam facu`o praf,ba lasam sitter ba etc.In fine domne m`a facut,ca apoi se zice ca prea sunt orgolios.Se zicea ca nu a creat probleme pe l1,acum eu na` spun ce am auzit atunci juca si pe lumea 2 nu stiu.Oricum eu l`am innobilat cu ultima suflare ca a lasat si el sitter :)).Atacam cu 150 de lancii si nobil la ce imi facuse.Eu nu sustin de asta ca e cel mai bun jucator,stiu eu ce stiu sau am aflat ce am aflat,in fond e doar parerea mea.Nu cunosc alte cazuri



Ma refer in afara tribului.Spre exemplu in MAMUTU in care am ajuns sunt jucatori care baga armata la secunda in fata la "trenulet"
 

DeletedUser2250

"Brad1-Un jucator pe care l`am insultat si am gresit enorm si imi pare rau si nu mi`a dat nici ocazia sa ma pot recompensa"

il trimit acum pe forum:) sper sa nu fi plecat la tara:D:D
 

DeletedUser

Doresc sa continui cu parerea mea:

4.Miguel2u4ever-omul cu o gramada de idei bune.-Desi nu conteaza,nu respect multi jucatori ca asa vreau eu,tu il meriti.

Nu o sa spun ce nu mi`a placut ca nu are rost ;)

Ma stranutel...ce caut eu intre atatia jucatori de talie??? Eu sunt mai noob ca toti din tribul meu pusi la un loc:)
Joc de la sfarsitul lui ianuarie si mai am si acum nebuloase:D
Cat despre idei??Care-s alea???Zi si mie ca poate aplic vreuna daca e buna:):D

Una peste alta multumesc de nominalizare desi sincer sunt altii care ar fi mai indicati decat mine:)
 

DeletedUser6843

Miguel2u4ever asculta ce iti spun eu,eu o sa ma indepartez de joc...incet,incet si mi`am dat si eu cu parerea.Aaaa ca mai sunt si altii,te cred ca sunt altii,au fost altii si vor mai fi,eu am citit cam tot forumul chiar si cand eram "plecat:D" si am drepult sa imi dau cu parerea.De ce?Pentru ca eu daca il laud pe LizardKing si asa il lauda jumatate de plansa si multi membrii ca e super cunoscut si a mai jucat si pe multe lumi si cum am zis si de Rhadookoo si nu a zis nimic sau de altii s`a vazut care sunt oameni de oameni si in real`life,e doar un joc si multi se lasa influentati de el sau multi din acest joc par prin functii sau prin mai stiu eu ceva suferã de acel ceva-si e urât RUSINE..
Punct si de la capat,mie imi place de cine e OM LA GENERAL.
Aaaa ca si eu am mintit in joc cu dusmanii (in afara de aliante sau pna sau neutrii) aia e partea a doua,dar cum am spus incet,incet ma retrag asa....mai dau 2-3-4-10 sate si uite asa,pentru ca sunt oameni mai demni ca mine,eu nu pot controla o asemenea putere(care e sau nu e in trib) in momentul de fata,am stiut ce aveam de facut pana in acest punct.
Nu sunt un "aiurit in real`life sau asa nu ma consider eu" dar prea multi se ascund in acest joc asa cum si eu m`am retras.


Eu pun omenia pe primul plan,e ca si cum ai lucra la o firma sau undeva,vrei sa o ridici doar pe aceea ca apoi apare concurenta.Sa nu mai spun de mari lideri in joc care au scris la pustani de 15 ani---facem o alianta su pna?cu respect_________ prefer sa ies din joc si sa recunosc sa nu am facut fata decat sa fiu "fetita".Mai schimbativa si voi oamenilor!
 

DeletedUser6843

Uitasem si imi pare rau,probabil prea multe ganduri pe triburile.


Daca nu era DOGARU tribul NOI nu exista.
 

DeletedUser

Uitasem si imi pare rau,probabil prea multe ganduri pe triburile.


Daca nu era DOGARU tribul NOI nu exista.

ce vremuri, dane... te certai cu mircea la cutite cand tu aveai 200 de puncte si el 5-600 :))...apoi dintr-o data mircea (imposibil) l-a prezentat pe dan ca liderul viitoarei academii KoH, trib ce era condus de Dogaru.
 
Sus