Tribul Noi

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început

DeletedUser6843

Da si eu il amenintam pe l1 :)) si acum el ajuns om de baza in RIP.Asta uitam mai si fazele frumoase.Apoi discutam cu marele barosan la cate un suc o bere si uite ce am ajuns acum sa facem pe triburile,recunosc si pe mine m`a depasit situatia virtuala si jocul,adica nici eu nu mai vad diferentele.Nu cred ca avem cum sa fim preteni daca n`am dusmanit in joc.Eu daca as pierde m`as simti aiurea sa ma intalnesc la o bere si sa inceapa cineva.ba stranutelule ce i`am tras`o la tribul NOI.


ATENTIE:TRIBURILE: DHBM,+SAS+,C.K.,NOI,...am fost super buni prieteni,tare mi`as dori sa ne revedem cu totii iara la o bere sa vedem ce mai spune.VROIAM SA FUZIONAM CU TOTII si si acum,NE RAZBOIM CU TOTII!!!!!
 

DeletedUser

Tot ce pot sa iti urez: o viata reala...cat mai "adevarata"...cred ca intelegi ce vreau sa zic;):D
 

DeletedUser2250

Da si eu il amenintam pe l1 :)) si acum el ajuns om de baza in RIP.Asta uitam mai si fazele frumoase.Apoi discutam cu marele barosan la cate un suc o bere si uite ce am ajuns acum sa facem pe triburile,recunosc si pe mine m`a depasit situatia virtuala si jocul,adica nici eu nu mai vad diferentele.Nu cred ca avem cum sa fim preteni daca n`am dusmanit in joc.Eu daca as pierde m`as simti aiurea sa ma intalnesc la o bere si sa inceapa cineva.ba stranutelule ce i`am tras`o la tribul NOI.


ATENTIE:TRIBURILE: DHBM,+SAS+,C.K.,NOI,...am fost super buni prieteni,tare mi`as dori sa ne revedem cu totii iara la o bere sa vedem ce mai spune.VROIAM SA FUZIONAM CU TOTII si si acum,NE RAZBOIM CU TOTII!!!!!


ce mult mi-ar place sa ne intalnim mai multi dintre la o bere undeva
k prieteni:)
 

DeletedUser

dane...ti-am mai spus de cateva ori...mai dtaseaza-te naibii de jocul asta :D. din partea mea oricand putem sa ne intalnim la o bere in aceiasi formatie sau chiar mai multi. cu o conditie... sa nu aud de trenulete, enclave, paladini, initiale de triburi...sa vorbim de bautura, fotbal, femei si alte chestii de gen :D
 

DeletedUser6843

dane...ti-am mai spus de cateva ori...mai dtaseaza-te naibii de jocul asta :D. din partea mea oricand putem sa ne intalnim la o bere in aceiasi formatie sau chiar mai multi. cu o conditie... sa nu aud de trenulete, enclave, paladini, initiale de triburi...sa vorbim de bautura, fotbal, femei si alte chestii de gen :D

As fi foarte curios,nu cred ca s`ar putea asa ceva.Daca bem decat o bere da.
 

DeletedUser3101

exact cum a spus dan..
mai mare paradox ca asta nu am mai intalnit pe triburi...pe paladinul meu daca va mint...

dupa ce ne-am intalnit cu totii ..in loc sa ne unim si sa rupem alte triburi ne-am luat la bataie ca chiorii....=))....
probabil nu a picat bine berea si vodca...

oricum tribul VOI ramane spectator.....

"sunt inofensiv dar gandul meu e criminal..."
 

DeletedUser

dane...singura fuziune a fost in mintea lui mircea. el a facut propunerea. el a impartit lumea 5....si ati discutat treaba asta intre 12 noaptea si 5 dimineata...sti ca eu nu eram acolo, ci dormeam de mult in patutul meu la pitesti. si nu m-ai auzit cred niciodata vorbind de fuziuni intre aceste 4 triburi. de acolo a preluat si andy ideea cu fuzionistii, dar intrucat lautarii probabil cantau prea tare, fumul era prea mult iar vaporii de "coca-cola" isi faceau efectul, dup cum bine sti, a ramas si in ziua de azi cu impresia ca am participat si eu la aceste discutii.
 

DeletedUser

:)... sper ca nu ati inteles mot-a-mot ;)...au fost discutzii la spritz puternic.
 

DeletedUser6843

1+1+1=3 ideea a plecat de la teresa unde erai si tu.Acum cert este ca tribul NOI


este in razboi si cu C.K si cu +SAS+ si cu DHBM si cu multi altii(pacat ca nu am fost si cu ei la bere).Nu asta e important.Ca cineva a vrut sa imparta harta-da este important,a vrut si Mircea ceva ce sa ii poti cere-Eu am fost singuru care nu a fost de acord.

Daca iesea GIGA`MAMUTU cuceream si toata harta =)).Sunt doar pure idei ale oamenilor cu care sunt in razboi,pardon lideri,desi singuru capãt tare este doar Jaby pana acum,ceilalti....incearca si iara incearca....e amuzant mai si "OAMENII MARI POT FI COPII :))




vorbiti cu baietii poate scot k44 si k55 la licitatie :))
 

DeletedUser6843

apucati'va de verificat conturi....intre aia 1000 30 sunt lejer conturi de spionaje...



Regele Thomas ai o foarte mare dreptate.Faza e ca suntem un trib mamut.Problema mai e ca s`a mai nazarit si cate un elitist format in trib si vrea ca si varul lui sa intre in trib,varul lui nu a stiut ca suntem in S-E si il lasam sa joace si de acolo.Garantat avem multi spioni,cat despre facut treaba nici macar pe "ascuns" nu ne bazam desi suntem foarte organizati acolo ce si cum.Intr`un cuvant tot mesajele private sunt la putere,pe messenger mie unul nu imi place sa incurc cratitele.


Spionati am fost,suntem si vom mai fi,In tribul NOI se mai joaca si cca 10 lideri,e interesant daca am adus si liderii altor triburi aici.


Da probabil ca e super aiurea asa,dar tribul se numeste NOI si pana acum am facut fata la razboaie numai prin NOI,repet momentan ne e bine,peste o luna nu se stie,dar ne`am jucat triburile la maxim si inca surprizele nu s`au terminat.Singura surpriza ar fi sa se plictiseasca unii membrii.
 

DeletedUser6843

nu mai bine sa faceti un trib academie sau "aripa"(am vazut asa ceva pe .ru :))

Mereu m`am gandit la o academie.Inca de la primii 100 de membrii :D.Hai sa trecem peste faza asta.In academie se pun lideri pustani ca cica aia stau mai mult la pc(si comunica cel mai mult si dorinici sa isi faca prieteni) sau academiile sunt doar pentru triburile elitiste sa le foloaseasca pe baza de "tampon" in fata lor.Suntem un trib giga mamut si momentan avem cele mai multe sate de pe lumea5,practic E TARE GREU!!!!
Mereu am fost numai NOI contra la altii.cand am vrut sa facem vreo smecherie cu altii nu au vrut.Am facut una mica o singura data si a dat roade maxime.



Academiile nu isi au rostul in acest joc,sunt manevrate de catre tribul "MAMA" cum vor ei.Pun pariu ca liderii din tribul MAMA au sitter in academie ca intemeietor.Escrocherie pe fata cu academiile.


Parerea mea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Academiile nu isi au rostul in acest joc,sunt manevrate de catre tribul "MAMA" cum vor ei.Pun pariu ca liderii din tribul MAMA au sitter in academie ca intemeietor.Escrocherie pe fata cu academiile.


Parerea mea.

bwueii dan...(poti sa'ti zic dan?:D)
aici sunt de acord cu tine...Academiile is najpa...

dar la faza cu pustani nu...:D:rolleyes:
 

DeletedUser6843

Hei nu am nimic cu pustanii,eu ziceam de liderii care coordoneaza totul.In tribul NOI sunt ceva pustani care misca tare.Pe triburile am intalnit oameni de 50 de ani care dupa un spionaj vroiau trib :)).M`am exprimat cam prost recunosc.Sunt si academii care chiar "dau" bine.Dar ideea sustin e aiurea-e najpa academia.Eu ca jucator nu as juca niciodata intr`o academie chiar daca am luat majoritatea satelor din trib:p dar nu se cuvine mai sa joc intr`o academie mai bine joc in oricare trib.


eu zic ca numai incepatorii joaca intr`o academie apoi pe traseu se schimba iti dau seama ce greseli au facut,asta daca nu ii avanseaza liderii din tribul mama care sunt si cei din academie.life is easy ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9837

Imi cer scuze pentru acest post...este primul si ultimul

Dane,Stranutele,eu personal tin sa te felicit pentru ca l-ai adus pe J123 la stadiul in care discuta preponderent aici,in topicul tribului NOI.

Te felicit si personal cred ca el si membrii lui mai importanti incearca sa socializeze cu ai tai....Cred ca este posibila o ca NOi sa absoarba DHBM...:)


Oricum, eu vroiam sa postez doar atat: Felicitari pentru acapararea atentiei lui J123,care,in trecut posta virulent la adresa ta,acum imi pare ca mai degraba incepe a te venera...

Acesta mi-a fost singurul post pe acest topic,topic al tribului NOI!

Succes tuturor!
 

DeletedUser3395

....Le suntem recunoscatori celor din tribul NOI celor care au reactionat cu sprijini sau cu atacuri asupra dusmanilor,lista ar fi una destul de mare....[/COLOR]

Eu n-am prea vazut sprijin la voi, avem destule atacuri asupra voastra si v-am luat ceva sate si nicaieri n-am vazut sa vina sprijin pe ele... si stiu ca cei atacati au cerut blindari, eu nu le-am vazut si nici colegii mei n-au dat de blindarile voastre... nu pot sa spun decat ca ma bucur ca sunteti asa de uniti, sa o tineti tot asa!
 
Sus