LR vs TLB

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

or fi vreun trib concurent. io zic să le declarăm răzbel.
to the taliban-mobil!
 

DeletedUser

respectuos îi rog pe cei care nu-s talibani sau lerei să se abţină de la posturi cel puţin dubioase. mulţumesc!
 

DeletedUser184

ce ar fi sa discutati ontopic si sa lasati anagramele sau interpretarile de nume.

repet ontopic sau nu mai postati deloc
 

DeletedUser

Side 1: LR

Side 2: TLB

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,128
Tabăra 2: 296
Diferență: 832

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 180
Tabăra 2: 70
Diferență: 110

image.php
 

DeletedUser

naspa ....pacat de tlb....lr au crescut mari datorita inobilarilor interne ...si acum au trupe garla ....in schimb tlb, mai subtire cu inobilatu intern...ei au luptat pt sate ....pacat ca niste parveniti ajung sa conduca acest razboi ...pt ca vb aia ...degeaba ai tactica daca nu ai cu ce :| ...iei sate moca, nu pierzi trupe, ai cu ce lupta( tehnica lr ) pe cand tlb sparge sate bune de atac pe cate un sat cucerit
 

DeletedUser

lasă că ne descurcăm şi aşa :). şi de-o fi să ne ducem, ştim că ne-am luptat.
 

DeletedUser

mi se pare mie sau sa cam dus aroganta talibanilor. ei baieti se cam apropie funia de par.nici macar marele manitu, domnul talibanul nu mai spune nimic.poate va fi invatare de minte pentru alte lumi
 

DeletedUser

Se duc usor,usor,Tlb-istii.......de,fitele mari.....au vrut ei razboaie,ca au de partea lor Scitii...:)))
 

DeletedUser

guriţa mică, copilaşi. nu vă mai luaţi atât de fiţele talibanilor, aveţi grijă de ale voastre.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7018

:)

au dreptate...o sa pieriti mai mult ca sigur...:rolleyes:
si cu impresile...am mai zis yo ceva aicea...si cineva a sters...
alte comentari nu isi mai au rostul...lasam statisticile sa vorbeasca...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus