LR vs TLB

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

unde eu zic ca cei buni din TLB si M.T vor intra in Scitii acuma parerea mea.:D
 

DeletedUser

nu-i la indemana oricui sa-si faca tribul dupa numele si asemanarea lui.
 

DeletedUser

cum îţi place ţie să vorbeşti mult şi prost. se vede clar că nu ai idee de ce se petrece pe aici. trebuie să existe ceva mai folositor pentru umanitate. ştiu, caută un lac :)
 

DeletedUser

Acest topic a luat-o razna, prin urmare, il inchid. Astept o cerere de redeschidere care sa vina din partea conducatorilor celor doua triburi.
 

DeletedUser

Topic redeschis la cerere. Aveti grija, puteti fi cocosi si fara sa depasiti limitele bunului simt.
 

DeletedUser7018

:)

nu mai scrie nici un talibanut peaci?incep sa ma plicti fara voi... :p
 

DeletedUser7018

:)

nu-i vb de spirite...ii vb ca pana acuma au vb mult si prost...acuma nime nimik...imi place sa citesc aberatile lor... :(
 

DeletedUser

ursulet, hai sa ne calmam toti! si pe mine ma deranjau nu atat afirmatiile lor cat mai ales modul in care vorbeau. acum incepem sa ne comportam toti la fel si nu va iesi nimic. acest topic a fost deja inchis din cauza unor asemenea jigniri. avem de dus un razboi si e bine sa vorbim despre el aici. iti bati joc de adversar = iti bati joc de tine ca om. parerea mea (si nu te ataca, nu vb de tine aici, ma refer in general la ce a ajuns topicul asta).
 

DeletedUser

sunteti intr-adevar un trib rarisim:)
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-9.0% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: lordul
Sat: Yustin32 (724|483) K47

Număr: 0 0 0 0 1000 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 355 0 0 0 0 0 0 1

Apărător: buflex2
Sat: xxxxxxxx

Număr: 0 0 0 0 500 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Spionaj
 

DeletedUser

trebuie să recunosc că e suspect atacul respectiv dar ,ştiindu-l pe lordul, nu cred că l-a dat fără motiv.
ce să zicem despre războiul cu lereii? nu e mare acţiune. mult timp pierdut pentru coordonare (noi încă ne încăpăţânăm să coordonăm) şi mai multe armate pierdute pe sate blindate.
mergem înainte.
p.s. lansez un protest împotriva jocului în sine: eu îmi pierd nopţile şi nervii ca să dau atacuri şi când vine vorba de trimis acele atacuri apare sesiune depăşităî după doar câteva minute. un tren de nobili de maxim 4 secunde ajunge să se întindă pe aproape un minut. :confused:
 

DeletedUser

sunteti intr-adevar un trib rarisim:)
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-9.0% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: lordul
Sat: Yustin32 (724|483) K47

Număr: 0 0 0 0 1000 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 355 0 0 0 0 0 0 1

Apărător: buflex2
Sat: xxxxxxxx

Număr: 0 0 0 0 500 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Spionaj



te-ai gandit ca poate a incercat sa te induca in eroare? Sunt unii jucatori care inacearca sa-si pacaleasca adversarii (dau fake-uri cu berbeci sau nobili, trimit spioni insotiti de 1 berbec...sau ca in cazul de fata, trimit spioni cu nobil). Incercati sa va dati singuri niste raspunsuri inainte de a va umfla in pene pe forum.
 

DeletedUser

te-ai gandit ca poate a incercat sa te induca in eroare? Sunt unii jucatori care inacearca sa-si pacaleasca adversarii (dau fake-uri cu berbeci sau nobili, trimit spioni insotiti de 1 berbec...sau ca in cazul de fata, trimit spioni cu nobil). Incercati sa va dati singuri niste raspunsuri inainte de a va umfla in pene pe forum.

:eek:serios?asta a incercat sa faca?:)
 

DeletedUser5630

te-ai gandit ca poate a incercat sa te induca in eroare? Sunt unii jucatori care inacearca sa-si pacaleasca adversarii (dau fake-uri cu berbeci sau nobili, trimit spioni insotiti de 1 berbec...sau ca in cazul de fata, trimit spioni cu nobil). Incercati sa va dati singuri niste raspunsuri inainte de a va umfla in pene pe forum.

Ma bag si eu un discutie :D

sunt de acord cu tine ca pe vremurile de azi ale lumii 3 se folosesc fineturi cum ai descris.
Am totusi o curiozitate: cand ai 40 de sate si dai fakeuri intr-o parte sa scoti dintii in alta...e o treaba....dar cand ai 3 sate....permite-mi sa ma indoi ca manevra a fost una de finete. Sa nu mai zic ca un fake sanatos e cu 4 atacuri de pe acelasi sat.....in fine...;)
 

DeletedUser

Ma bag si eu un discutie :D

sunt de acord cu tine ca pe vremurile de azi ale lumii 3 se folosesc fineturi cum ai descris.
Am totusi o curiozitate: cand ai 40 de sate si dai fakeuri intr-o parte sa scoti dintii in alta...e o treaba....dar cand ai 3 sate....permite-mi sa ma indoi ca manevra a fost una de finete. Sa nu mai zic ca un fake sanatos e cu 4 atacuri de pe acelasi sat.....in fine...;)

nu-l cunoşti pe lordul, e clar ;). ăsta micu' e dracu împieliţat, îţi zic eu.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus