Nume: indecis / intentii - top10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2368

Hai BlooM lasa textele ca asta am vazut ca le ai... In fine nu ma laud ca te innobilez... dar doar vreau sa am parte de fun (aka. war) cu cineva care stiesa atace cu topoare nu cu lanci ! :D
 

DeletedUser

eu atac cu spade...doar asa m-a invatat BlooM...deci noi nu ne mai jucam??? :(:(:(
 

DeletedUser

Hai BlooM lasa textele ca asta am vazut ca le ai... In fine nu ma laud ca te innobilez... dar doar vreau sa am parte de fun (aka. war) cu cineva care stiesa atace cu topoare nu cu lanci ! :D

Nu stiu ce ai vazut tu, pentru ca nu ne-am intersectat inca pe nici o lume. Dar imi strici mitul de "ultimate noob" :mad:

yo.arabu a spus:
Haideti sa ne laudam cu totii ca ne facem trib pe lumea 7)

A se citit primul post, de ce ma LAUD. Tocmai pentru persoanele de acest gen :p Nu de alta, dar trebuie sa aiba si ei unde posta, nu?
 

DeletedUser2368

Ha-Ha-Ha (doar un ras sarcastic) ! Ce glumitze are mater in ea/el ! :D Si ok BlooM... You are "ultimate noob" ! :) Asa e... El e noobu ! :D
 

DeletedUser

Ha-Ha-Ha (doar un ras sarcastic) ! Ce glumitze are mater in ea/el ! :D Si ok BlooM... You are "ultimate noob" ! :) Asa e... El e noobu ! :D

Mersi, mersi... nu de alta, dar chiar o sa creada lumea ca stiu sa joc :eek:

Oricum, spunea cineva ca vrea sa intre si el in trib, alaturi de vedete. Care vedete fratilor ? Eu cu Dark, pensionari, o persoana care "vede" voci :eek:..o Mater Dolores care nu mai mater nu e :p... numai ciudati de asta in trib :D

Apropo, miguel. Daca nu ma insel, noi am avut odata tangenta, in niste mesaje private, mai demult. Daca nu ma inseala memoria; si "fata" e aceeasi persoana cu care am discutat atunci, e placerea mea sa joc alaturi de voi doi. Respectele mele pentru tine si "fata".
 

DeletedUser

A se citit primul post, de ce ma LAUD. Tocmai pentru persoanele de acest gen :p Nu de alta, dar trebuie sa aiba si ei unde posta, nu?
Scuzele mele trebuia sa pun si eu in ghilimele ca am vrut sa spun "Haideti sa ne "laudam" cu totii ca ne facem trib...
:p
Sper ca s-a inteles la ce m-am referit:D Daca nu nu e problema detaliez:D
 

DeletedUser

Scuzele mele trebuia sa pun si eu in ghilimele ca am vrut sa spun "Haideti sa ne "laudam" cu totii ca ne facem trib...
:p
Sper ca s-a inteles la ce m-am referit:D Daca nu nu e problema detaliez:D

Bine, bine...dar eu nu inteleg ceva. Sa ne laudam, e plural. Eu m-am laudat, tu cu ce te mai lauzi ? Astepti...asta vad...dar ce? Nemurirea sufletului ?
 

DeletedUser

Bine, bine...dar eu nu inteleg ceva. Sa ne laudam, e plural. Eu m-am laudat, tu cu ce te mai lauzi ? Astepti...asta vad...dar ce? Nemurirea sufletului ?
ma laud cu prezenta ... ca alt motiv de lauda nu am... aaa si am revenit pe lumea 5... unde le era la dusmani dor de mine:D
 

DeletedUser

ma laud cu prezenta ... ca alt motiv de lauda nu am... aaa si am revenit pe lumea 5... unde le era la dusmani dor de mine:D

Luat la cunostinta de lauda ta :p

Si pentru ca am citit mai multe topicuri de la "Triburi si membrii" mi-am adus aminte o conditie esentiala pt mine, vis-a-vis de cei care vor sa intre. Fratilor, scrieti romaneste sau nu va mai chinuiti.

later edit: Si inca nu avem nume. Lansez o campanie pentru alegerea unui nume :D Care aveti idei (originale) va astept cu propuneri. De castigat nu castigati nimic, poate doar un post in plus, atat :p
 

DeletedUser

BlooM am vreo greseala?:D spune sa editez repede:p

Am spus ca am citit cateva topicuri, nu am dat exemple. Daca le cititi, intelegeti voi :)

Si eu care ma bucuram cand am vazut ca ai postat, poate avea si tu o propunere de nume... Invidiosule, nu vrei sa ajuti niste oameni fara idei :mad:
 

DeletedUser

Aaa... Vrei nume? Ceva original ...
Un nume super pentru tribul vostru ar fi..."Yo.Arabu" cu prescurtarea "Y.A.":D
Lasa ca ma gandesc si am sa propun si eu:p
 

DeletedUser2368

Hai ma Bloom ca daca e intru si eu ! :D Am vazut cuvantul magic: "pensionari" ! :D Si eu cam intru in categoria aia ! :p
BTW... Bloom vezi ca ai competitie la categoria: B3st Noob On .RO ! Cu Nenea de vede voci si cu Negrisoru Ingerash ! :D
 

DeletedUser

e tanti...tanti care vede voci...

LE: sugestie: Alcoolisti insomniaci
prescurtare: C2H6O (pentru cei fara tangente cu chimia - formula alcoolului etilic)
 

DeletedUser2368

Ah... si parca m-ai auzisem si eu ca e tanti cu vocile... de pe la astia de pe sds-uri... Ca am vazut-o si pe acolo... In fine greseala mea... Se explica: de abia m-am trezit nici nessu nu l-am terminat ! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus