Si asa se incheie o mica poveste

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37

Secretul e ca atunci cand un lucru frumos care a insemnat ceva se sfarseste sa te bucuri ca a existat in viata ta si nu sa fii trist ca s-a incheiat.Regretele din pacate nu aduc niciodata ceva bun.Un pic cam melodramatic, dar atat tribul asta cat si jocul alaturi de foarte multi dintre voi a insemnat mult pentru mine:).


Nu o sa folosesc culori in mesajul asta..pentru ca gri-ul e nuanta tribala la moda acum.Cel putin pentru mine.

Datorita mai multor factori TLD se va desfiinta!Ce sa mai...jocul e pentru distractie..si prea putini dintre noi se mai distreaza.Deci nu mai are sens.Imi cer scuze daca v-am dezamagit,si inca odata a fost o placere sa joc cu voi si sa tinem locul 1 si sa fim un trib de temut mai mult de un an.


Respect tuturor jucatorilor care au stat alaturi de trib si de mine in momente mai dificile.Nu enumar pentru ca sigur voi uita sa mentionez multi.Va stiti voi.Special lui Anlu si Hunter86 fara de care si tribul si contul asta ar fi fost demult disparute.

Respect aliatilor care ne-au stat alaturi.

Respect tuturor si bafta la joc celor care vor continua ,iar celorlalti multumiri pentru solidaritate.


Long live TLD! In amintirea noastra:)

Valiusha



PS: Rog triburile lumii 1 sa pastreze diplomatia cu TLD,ca dovada de respect, pana cand acesta va dispare pentru ca unii membrii sa-si poata alege drumul in continuare.Cei care vor continua.Multumesc anticipat.
 

DeletedUser

:)

Trebuia sa vina si momentul asta candva.
Felicitari pentru toate perioada de la inceputul jocului si pana acum.
Ati fost pentru foarte mult timp pe locul 1 si ati meritat acel loc din plin.
Sunteti cel mai bun trib de pe lumea 1 si ati demonstrat acest lucru de foarte multe ori.
TLD va ramane acolo undeva in istoria acestei lumi si nu va fi uitat ,cel putin pentru o perioada lunga de timp.
 

DeletedUser

In pofida unor divergente mai vechi, felicitari pt. tot ce ati insemnat ca trib si multe succese in viata personala viitoare a fiecaruia dintre voi.
 

DeletedUser2147

Imi pare sincer rau pentru asta. As vrea ca azi sa fie 1 aprilie, si maine sa vii sa spui ca a fost o simpla gluma.
Sincere felicitari pentru ce ai realizat pe lumea asta pana acum, si succes pe viitor.
 

DeletedUser

multa bafta in continuare! vei ramane cu siguranta in istoria acestui joc!
 

DeletedUser

pacat ca cedati usor
o iesire pe usa din spate

Iti amintesti episodul Avalon ? Odata cu renuntarea lui Sorin la lumea 1 , acel trib numai exista.
TLD insemna in mare Valiusha, odata acest nume sters din lista jucatorilor, nici TLD nu mai putea exista ... trebuia sa se termine si acest capitol.


Actualii membrii TLD pot sa inceapa un nou trib .... conducator nou .... istorie noua.
 

DeletedUser

Sa ai bafta in real life, dar nu asa
TLD a avut o istorie frumoasa intr-adevar, dar trebuie sa lupte si in inferioritate daca se pune problema razboiului cu nou fuzionatele triburi.
 

DeletedUser

Felicitari pentru tot ce ati facut pe aceasta lume!
Succes in continuare :)
 

DeletedUser

Sa ai bafta in real life, dar nu asa
TLD a avut o istorie frumoasa intr-adevar, dar trebuie sa lupte si in inferioritate daca se pune problema razboiului cu nou fuzionatele triburi.

usor de zis. tu esti intr-un trib care are un singur inamic si ala mai slab. restul numai aliati si PNA, de ce oare!?


adio TLD!

deja puteti sa inchideti lumea 1, au disparut majoritatea oamenilor din aceasta lume, cei care au ramas sunt sitteri sau exceptii :))
 

Leutzu

Game Suport
Scor reacție
0
Citind acest anunt mi-au venit in minte versurile lui margineanu:

"A fost odat-un vis frumos, un vis frumos
Cu un baiat si-o fata,
A fost un vis cam dureros, cam dureros,
De te ranesc ma iarta.

A fost un vis crescut in munti, crescut in
munti,
Nascut la o cabana,
Umbrit de brazi inalti, carunti, inalti,
carunti,
Ce astazi se destrama.

Voi ce va destramati, usor va destramati,
Voi, vise pe poteci (pe poteci)
In amintirea muntilor, a muntilor
Sa dainuim pe veci, sa dainuim"

TLD-ul se destrama doar ca trib, insa va ramane in sufletul multora dintre noi, cei care inca (dar nu pentru mult timp) mai joaca in TLD cat si pentru, noi, cei care am jucat in acest trib.

Valiusha sper sa mai am ocazia sa joc sub conducerea ta - a fost o mare onoare si placere si....ne mai vedem la o bere :D

Pacat ca din L1 s-au retras poate 2 dintre cei mai mari conducatori ai acestei lumi -> Sir Soreen si acum Valiusha.
 

DeletedUser5673

usor de zis. tu esti intr-un trib care are un singur inamic si ala mai slab. restul numai aliati si PNA, de ce oare!?


adio TLD!

deja puteti sa inchideti lumea 1, au disparut majoritatea oamenilor din aceasta lume, cei care au ramas sunt sitteri sau exceptii :))

iara te bagi in seama

cam multi jucatori jignesti tu acuma
:mad:
 

DeletedUser

Orice inceput are si un sfarsit. Asta e bine pe o parte, noi inceputuri, noi oportunitati.
Succes in viata reala tuturor celor care se lasa de joc. Harta va fi a celor care sunt la marginea, a celor noi in jocul asta. Rim-ul ajunge mai mereu sa conduca o lumea.:)
Cata lume pe aici:
Currently Active Users Viewing This Thread: 31 (19 members and 12 guests)
nihilius*, AdiMutu, anlu, bubicul, bubujupanu, campeone, carmi, eugenman, gabi23, Gibrail, hetfield, ingerasa, Leutzu, MihaiGavrilescu, moko, Nadal, Simavo, wra17h
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

TLD-ul a fost intr-adevar un trib impresionant pe L1 si cu jucatori exceptionali care au demonstrat multe! Felicitari pentru modul cum ati jucat, cum ati stiut sa va mentineti pe locul 1 atata timp.

Imi pare sincer rau ca s-a terminat aici si nu imi ramane decat sa va urez cat mai multe impliniri si multa fericire in viata reala! Eu una imi voi aminti cu multa placere de voi si mi-ar face placere sa joc din nou alaturi de voi ...pe o alta lume ..candva! Chiar o sa-mi lipsiti...
Pupici!
 

DeletedUser

Orice inceput are si un sfarsit. Asta e bine pe o parte, noi inceputuri, noi oportunitati.
Succes in viata reala tuturor celor care se lasa de joc. Harta va fi a celor care sunt la marginea, a celor noi in jocul asta. Rim-ul ajunge mai mereu sa conduca o lumea.:)
Cata lume pe aici:
Currently Active Users Viewing This Thread: 31 (19 members and 12 guests)
nihilius*, AdiMutu, anlu, bubicul, bubujupanu, campeone, carmi, eugenman, gabi23, Gibrail, hetfield, ingerasa, Leutzu, MihaiGavrilescu, moko, Nadal, Simavo, wra17h

Asa audienta nu a mai fost demult pe un singur Topic:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus