Razboi la marginea lumii - Fremen Vs NOI

  • Autor subiect DeletedUser8317
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

:rolleyes: Hello..!
Inobilarile celor din Fremen impotriva NOI sunt d la jucatori mici..

Auzi ... scuze de interventie dar asta nu conteaza :))
Nu conteaza de la ce jucatori :)
Asta e problema tribului daca tine si jucatori subdezvoltati :)
 

DeletedUser6843

Auzi ... scuze de interventie dar asta nu conteaza :))
Nu conteaza de la ce jucatori :)
Asta e problema tribului daca tine si jucatori subdezvoltati :)



Nu e problema am mai spus intr`un post.GIGA`MAMUT ...rude,prieteni iubite,iubiti ale unor jucatori ELISITSTI transformati pe L5.Desi nu ar fi scuza eu spun ce se intampla.PROBLEME...da avem si noi...dam "in cap" la altu...da!!! dar daca afla iubitu...si tot asa...avem norocu ca avem ceva oameni care gandesc dar cand o sa clecheze ei atunci o sa ne ducem si NOI mai devreme sau mai tarziu
 

DeletedUser8317

Ar trebui curatzat acest topic... prea multe comentarii off-topic. E chiar asa greu sa ramaneti la tema Razboi Fremen Vs NOI?
 

DeletedUser

Ar trebui curatzat acest topic... prea multe comentarii off-topic. E chiar asa greu sa ramaneti la tema Razboi Fremen Vs NOI?


Am impresia ca deja s-a prins toata lumea, ca nu exista nici un razboi Fremen vs NOI. Deci VALI, stai linistita o sa-ti spunem NOI, cand va incepe razboiul..., dar acela intra-adevar va fii : NOI vs fremen:D
 

DeletedUser8317

Te las sa dormi in continuare, poate te mai trezesti din cand in cand si mai scoti cate o perla :D
Ati pierdut peste 100 de sate! Oare cand o sa iti dai seama ca a inceput razboiul? cand o sa dai relocare probabil :D
Sa treceti in fata??? ma faci sa rad cum nu am mai ras de mult. Pe ce lume se va intampla asta? Noi suntem peste NOI. (si pentru cazul in care nu ai capacitatea sa intelegi ce am scris, Fremen va calca in picioare)
 

DeletedUser6843

Te las sa dormi in continuare, poate te mai trezesti din cand in cand si mai scoti cate o perla :D
Ati pierdut peste 100 de sate! Oare cand o sa iti dai seama ca a inceput razboiul? cand o sa dai relocare probabil :D
Sa treceti in fata??? ma faci sa rad cum nu am mai ras de mult. Pe ce lume se va intampla asta? Noi suntem peste NOI. (si pentru cazul in care nu ai capacitatea sa intelegi ce am scris, Fremen va calca in picioare)

In caz ca nu te`ai spalat pe fata astazi inainte sa te pui in fata la monitor sa te joci triburile,trebuie sa iti repet ceva?
 

DeletedUser

Interesant Razboi :D
---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8317

... vremuri moderne... razboiul se vrea mutat si in culise, daor ca noi in ducem si in joc...

interesant e ca din partea NOI s-a gasit sa comenteze cineva care nu are nici o tangenta cu acest razboi. probabil ca doar asa se simte si el bagat inseama.
ceilalti, cei aflati in zona de conflict macar nu se bat cu pumnii in piept ca acest... spectator aflat la 5 continente distanta
 

DeletedUser

... vremuri moderne... razboiul se vrea mutat si in culise, daor ca noi in ducem si in joc...

interesant e ca din partea NOI s-a gasit sa comenteze cineva care nu are nici o tangenta cu acest razboi. probabil ca doar asa se simte si el bagat inseama.
ceilalti, cei aflati in zona de conflict macar nu se bat cu pumnii in piept ca acest... spectator aflat la 5 continente distanta

am impresia ca te-ai cam iritat...!, sau gresesc?! nu-i nimic trece cu pudra mentolata:D
iar tangenta mea cu razboiul..., poate o sa-ti dai seama daca te uiti la profilul meu... si la trib o sa vezi ca scrie NOI :D. Aaaaa, scuza-ma tu esti o conducatoare de TIRB - uson, eu sunt doar un comentator, dar imi place sa comentez de la distanta:)))
Fii sigura ca o sa mai auzi de mine si atunci o sa fim muuuuuult mai aproape:confused:
 

DeletedUser6843

... vremuri moderne... razboiul se vrea mutat si in culise, daor ca noi in ducem si in joc...

interesant e ca din partea NOI s-a gasit sa comenteze cineva care nu are nici o tangenta cu acest razboi. probabil ca doar asa se simte si el bagat inseama.
ceilalti, cei aflati in zona de conflict macar nu se bat cu pumnii in piept ca acest... spectator aflat la 5 continente distanta


valentinne daca nu faci fata nu trebuie sa te superi e jenant,tu faci TOPIC si tot tu spui ca nu mai faci fata.Hai sa iti spun ceva si sper sa zambesti:Multi au mai incercat,doar nu vroiai sa iesi tocmai tu in evidenta :))".


Parerea lui stranutelu despre mentalitatea de joc a jucatorului valentinne:


Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8317

Side 1: Fremen

Side 2: NOI

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 121
Tabăra 2: 47
Diferență: 74

image.php



Din folclorul romanesc: Nu te pune cu mintea prostului ca e odihnita!
 

DeletedUser

:confused: Deja m`am saturat..am incercat sa vad cum sta treaba aici..insa valenttine pune aceleasi si aceleasi rapoarte..situatia reala e nasoala pt.Fremen..dar si pt.NOI..
 

DeletedUser

un razboi care nu prea este unul de mare calibru tinand cont ca sunt implicati si jucatori cu puntaje mai mici ........ dar totusi este destul de interesant de urmarit evolutia lui :p
 

DeletedUser

Fremen au cativa jucatori buni..NOI are 80% jucatori buni..(eu fac parte din aia 20%)..Valenttine..ce`i q satele alea pierdute d tne?:eek::D:rolleyes:
 

DeletedUser

60% jucatori foarte buni..20& jucatori buni si 20% jucatori care invata..::D
 

DeletedUser

Atat am de spus:
Sat Puncte Old Owner New Owner Dată/Timp
elMushe green (487|200) K24 9,976 Valentinne [Fremen] elMushe [NOI] 23rd August 2008 - 18:54:51
cetatea devei (443|192) K14 10,000 Valentinne [Fremen] distrugatorul 17 [NOI] 23rd August 2008 - 18:01:41
elMushe blue (485|200) K24 10,000 Valentinne [Fremen] elMushe [NOI] 23rd August 2008 - 15:48:18
directorul (440|196) K14 10,000 Valentinne [Fremen] distrugatorul 17 [NOI] 23rd August 2008 - 12:56:24
heineken (443|193) K14 10,000 Valentinne [Fremen] distrugatorul 17 [NOI] 23rd August 2008 - 11:42:34
elMushe 3 (487|199) K14 10,000 Valentinne [Fremen] elMushe [NOI] 23rd August 2008 - 11:31:46
NOI (423|197) K14 9,744 Valentinne [Fremen] all4u [NOI] 23rd August 2008 - 09:06:51
- Z 25 - Redline (439|193) K14 10,000 Valentinne [Fremen] tyger3001 [NOI] 23rd August 2008 - 07:51:15
ioana62 (477|197) K14 9,740 Valentinne [Fremen] ioana133 [NOI] 23rd August 2008 - 06:41:39
* NIKE (434|179) K14 9,720 Valentinne [Fremen] ionut122 [NOI] 23rd August 2008 - 06:16:26
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus