Ziarul - Triburile - Lumea 7

  • Autor subiect DeletedUser1627
  • Data de început

DeletedUser1627

felicitari si la mai multe editii. Mie cand imi iei interviul? :p

Dacă nu ai și tu id de mess ca tot omu... Mie îmi e lene să intru pe Skype... :d


Și mulțumesc că vă place ziarul... :) O să încerc să scot mai des... :-" :D
 

DeletedUser

ti-am amintit si pe forumul L5 ... ziarul e postat pt cei interesati .. nu iti convine,cauta mai departe frate .. sau ai postat numai asa sa te bagi si u in seama?

mai "tati" presupun ca domnu` Eek! cand a scos ziarul asta nu s-a asteptat numai la cuvinte de lauda .. asa ca lasa-ma sa-mi spun parerea si sezi frumos in banca ta .
 

DeletedUser5276

nu da lui trebuie sa ai traduci! cerei ID de mess si explicai =))
 

DeletedUser

Mi s-a părut amuzant să las câteva "scurtături" :))

PLM = Plecat la Magazin :-"



De ce mă rog... ? :)
Ce are ziarul de ție nu îți place? :-S Idei concentrate... Multe lucruri spuse în puține vorbe...

n-are floricele....nici sample-uri gratuite ...
 

DeletedUser

Ce are ziarul de ție nu îți place? :-S Idei concentrate... Multe lucruri spuse în puține vorbe...


1 - voi acolo vorbiti de 2 " puteri " chiar 3 cu acel excalibur.. infine .. acele 2 mari puteri .. MoD si =TGH= .. MoD si-a aratat maestria.. si da.. pot zice ca e o putere.. dar ma intreb eu oare de ce ai bagat si =TGH= in aceea poveste nu mi se pare chiar asa mare putere "locu 12" :) fara suparare e doar o idee persoanala .. probabil i-ai pus acolo pt ca sunt locul #1 pe L3 ..
2 - interviurile mi se par o prostie :) de ce ? pai ai facut din niste simplii jucatori adevarate " vedete " sau poate mi se pare mie :)
3 - pur si simplu nu`mi place :) nu trebuie sa te superi .. observ ca sunt mai multi carora le place :) am vazut si idei de genu " sa il trimita la tiparit si sa ni`l trimita acasa " sti.. "fiecare cu a lui parere "


PS : Bafta multa cu realizarea urmatorului numar .
 

DeletedUser

cat despre restu comentariilor la adresa mea :) fiind primul care a zis ca nu`i place ideea cu ziarul mi se par total neinteresante :) probabil la fel vi se pare si voua parerea mea despre acest ziar :) este o parere personala si o respect :) Bafta .
 

DeletedUser

cat despre restu comentariilor la adresa mea :) fiind primul care a zis ca nu`i place ideea cu ziarul mi se par total neinteresante :) probabil la fel vi se pare si voua parerea mea despre acest ziar :) este o parere personala si o respect :) Bafta .

bun , si daca nu iti place , dc tre' sa faci atata zarva pe forum?
lasa-i pe cei carora le place ziarul sa isi exprime parerile .. chear nu inteleg de ce iti place sa te afirmi asa de mult:confused:
 

DeletedUser1627

1 - voi acolo vorbiti de 2 " puteri " chiar 3 cu acel excalibur.. infine .. acele 2 mari puteri .. MoD si =TGH= .. MoD si-a aratat maestria.. si da.. pot zice ca e o putere.. dar ma intreb eu oare de ce ai bagat si =TGH= in aceea poveste nu mi se pare chiar asa mare putere "locu 12" :) fara suparare e doar o idee persoanala .. probabil i-ai pus acolo pt ca sunt locul #1 pe L3 ..


Înaite să comentezi măcar ai bunul simt și citește tot ce scrie în ziar... Nu sări rândurile... Dacă nu ai fi sărit peste ele ai fi înțeles de ce vorbeam doar de cele 3 triburi!
 

DeletedUser

Bună ziua oameni buni...

Am promis mai de mult că fac un ziar consistent... Asta am și făcut...

Enjoy!


Eek! , frumos ziarul...imi aduce aminte de ziarul tribului -DA- de pe L4 :D
Distractie in cadrul tribului.
Oricum... iti pot trimite o poza cu mine sa o pui la sectiunea disparuti !? :DDD
 

DeletedUser

inca o modalitate de reclama-antireclama
ziceai ca pe L7 joaca cei mai multi admini,cati au trib?sau tu esti singurul...
serverele internationale sunt pt cei ca tine,din aceasta cauza merge Romania prost:)),va implicati in joc
 

DeletedUser

LUME LUME
prima editie a aparut o data cu MoD lumea 3!!!
si eek! e originalul!


...........asta e doar continuarea traditiei
:D
 

DeletedUser3101

super marfa...bravo...
p.s. rubrica de matrimoniale nu are...:D???
 

DeletedUser

cat despre restu comentariilor la adresa mea :) fiind primul care a zis ca nu`i place ideea cu ziarul mi se par total neinteresante :) probabil la fel vi se pare si voua parerea mea despre acest ziar :) este o parere personala si o respect :) Bafta .

Nu stiu de ce se tot cearta astia cu tine...ai dreptate, ziarul e bun, dar totusi e o porcarie. Trebuia sa fie numit "ziarul tribului MoD" si postat pe forumul lor, nu pe forumul jocului. Atata reclama v-ati facut, parca MoD-ul ar fi cine stie ce...e un simplu trib care mai devreme sau mai tarziu o sa piarda prima pozitie.:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5276

La cati dusmani am avut de la inceput si am reusit sa ramanem sus! Acuma nu cred ca ne mai poate da cineva la o parte!;)
 

DeletedUser9858

nu adevart

:D:D:D:Dse pot pune anunturi de angari
salhori
profesionisti
oferim salriu:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser37

Orice e nou si original este absolut minunat din punctul meu de vedere.Si normal ca oamenii tre sa-si faca si olecutza de reclama ca doar nu muncesc degeaba:)).Cine stie ,poate mai incolo o sa plateasca alte triburi resurse si sate ca sa li se faca reclama de calitate;)

O singura critica am copii.Ziarul?:))..Puteti si voi sa gasiti orice titlu mai interesant:p
 
Sus