Ziarul - Triburile - Lumea 7

  • Autor subiect DeletedUser1627
  • Data de început

DeletedUser

o foarte buna idee ,

deci Eek! poti incepe cu MINE :D

deja ma vad in ziar .. o mica " vedeta " :rolleyes: =))

OnTopic interesat ziaru , chiar daca e indreptat catre tine/MoD , oricum felicitari , e foarte frumos :D

ah , cat de increzut poti sa fi uneori :)))
 

DeletedUser9860

Miss Piggy, ce-i cu culoarea asta gay in scrisul tau?

=))))))
nu cred ca are vreo importanta scriu la o fata,daca vrea scrie si cu roz

OnTopic: astept "Ziarul - Triburile - Lumea 7" part 2
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu e topic de facut gramatica cu altii

Nu e gramatica Girl, este minima decenta pentru lizibilitatea scrisului.

Si mai terminati cu culorile astea gay!
domotwak.gif
 

DeletedUser

hmmm, ok :) dar totusi... e si o regula legata de asta... daca scrisul nu este lizibil raportezi postul ( e un triunghi rosu ca un semn de circulatie sub nume :p langa status :p )
 

DeletedUser

hmmm, ok :) dar totusi... e si o regula legata de asta... daca scrisul nu este lizibil raportezi postul ( e un triunghi rosu ca un semn de circulatie sub nume :p langa status :p )

OK, te-am raportat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser184

hai ca scriu si eu cu o culoare preferata mie - rosu - si cand scriu asa e de rau ....
ce scrie oare la topic?sa fie oare topicul - cu ce culori scriem sau ce mai postam si noi sau ZIARUL TRIBURILE LUMEA7?
va recomand - asta ca sa nu aplic regulamentul - sa reveniti, de buna voie si nesiliti de nimeni, ontopic.
cine nu se conformeaza - ia avertismentul/pedeapsa de rigoare.
@Sylvestru - mai usor cu reprosurile ca te apropii fulgerator de un "concediu" de 2 saptamani pe forum daca o mai tii asa.
regulament a spus:
1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
daca nu l-ai citit iti ofer eu linkul sa il citesti


@sylvestru oare nu am fost cat se poate de explicit?vrei sa aplic o a doua sanctiune?doresti sa continui discutia cu rockgirl te invit sa o faci pe privat.
 

DeletedUser

trebuie sa apreciez ca tribul MoD lupta pe toate flancurile,facand si propaganda la greu
 

DeletedUser

Mi-a placut mult ideea si destule lucruri din ce s-a scris in ziar... Recunosc ca nu stiu despre istoria Mod pe alte lumi asa ca nu am putut intelege chiar tot ce s-a scris acolo. :eek:
O intrebare doar : Unde e fata de la pagina 5??? :D


trebuie sa apreciez ca tribul MoD lupta pe toate flancurile,facand si propaganda la greu

Mod sunt cei mai prezenti la P&P, aici merita tot respectul si toata aprecierea. Spre deosebire de altii, a face P&P nu le pare o pierdere de timp. Mentalitatea asta... N-ai cu cine...:rolleyes: Poate ca si alte triburi vor intelege ca jocul trebuie jucat si pe forum, in acest fel forumul devenind un loc mult mai interesant..
 
Sus