WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

postul lui darkacid..enough said..

topicul e despre waroom..asta e liderul lor :)
 

DeletedUser

el muerto, nici nu cred ca ar trebui sa croncanesti si sa deschizi gura, ca daca ar afla lumea de istoria ta s-ar zvarcoli si paladinu in mormant :rolleyes:
 

DeletedUser11242

Merci ca nu spui adevarul despre mine.

PS: acum intre noi , daca sar afla , mi'ai distruge cariera , as fi imediat concediat din O.S. si as ramne pe drumuri , nu mar mai primi nimeni in vreun trib .

App ai o caseta despre mine ? , cei care vreti sa dea caseta trimiteti un mail la dati.caseta@yahoo.com , sau un msg la 1234 pentru Da si un msg la 1233 pentru Nu.

Da Nu

49% 51%
 

DeletedUser

las ca va bateti cu F~K de azi... ma rog... deabia astept sa vad MARII jucatori la lucru!
 

DeletedUser

inchidem ochii la motive si scoatem cutitele? de fapt topicu este despre waroom..."ce parere aveti despre acest trib ? ce o sa urmeze ? o evolutie sau o involutie a tribului ?" si eu fac offtopic. imi cer scuze!
 

DeletedUser4920

inchidem ochii la motive si scoatem cutitele? de fapt topicu este despre waroom..."ce parere aveti despre acest trib ? ce o sa urmeze ? o evolutie sau o involutie a tribului ?" si eu fac offtopic. imi cer scuze!

Nu cred ca ai facut off topic , ci doar ai prezentat un comunicat oficial din partea F~K fata de WaRoom .
 

DeletedUser

aaaaaa.. noooooo... ma bagam si eu aiurea in seama... de plictiseala. comunicatul l-ai primit prin PM. nu am nevoie de publicitate!
 

DeletedUser

pai ce parere sa avem, mie imi place tribul asta... dar tre sa stim si prin ce razboaie ati trecut sa ajungeti pe 2 :> si cum ati facut fata ? :>
 

DeletedUser4920

razboaie avute Silent Empire ONE


Si acum dupa cum craus a spus avem war cu F~K :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus