WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7916

se pare ca ati deviat rau de la subiect ... tema este parere voastra despre waroom si nu un eventual conflict waroom vs m.t. !!!

va rog sa reveniti on topic !!!
 

DeletedUser

sau poate fac pe prostu putin si nu iti dai u seama:))...luati prea in serios razboaiele si dusmaniile si alea alea...mai radeti si glumiti sa stiti ca ati jucat un joc ....nu tot va certati :))....si eu ma cert ca imi place da nu non stop cum fac uni


last edit: apoi chiar asa....bine zici webx numa ca uni baga bete in roate :))
 

DeletedUser7916

nu am nimic impotriva sa isi bage bete`n roate dar sa isi faca topic =)):D
 

DeletedUser

hhm se pare ca fascinatzia puterii (M.T.) are impresia ca forumul extern este dedicat acestui trib... pentru ca altfel nu imi explic de ce ...o rupere d aliantza este amestecata cu razboaiele M.T-ului...oare chiar vreti sa imi dati ideii? :rolleyes:

Deci inca o data sa clarificam :) ..Diplomatzia WaRooM nu s-a facut, nu se face si nu se va face dupa nicio alta diplomatzie al vreunui trib, ca e el pe locu 1...2..3..4..etc. Suntem un trib de sine statator, ne plac aliatzii LOIALI!, dar nu ne dam in sparte de la razboaie cu orice trib ar fi.

bafta tuturor ;)
 

DeletedUser

lizard cred ca a spus asta :))...cu razboaiul...si de acolo vorba sa duss si uite asa sa ajuns aici
 

DeletedUser11242

Cred ca este o regula in M.T. sa faca afirmatii pe care nu au cum sa le probeze :eek:
 

DeletedUser

Vorbitzi amandoi de 5-6 posturi pe topicul asta despre WaRooM si inca nu atzi pus o parere(ideea topic-ului) . . .

va saritzi la glanda unul altuia..cred k daca va vedetzi pe strada va jumulitzi
da`l dreq d joc...
 

DeletedUser

Dintr-un joc,s-a ajuns la un razboi si la propriu si la figurat.Nu ar trebui luat asa de mult in serios,cred ca s-a ajuns prea departe.

Mai potolitiva.Luati o gura de apa si bagati-va la somn;)
 

DeletedUser11242

Eu nu ma refer strict la el , pentru ca multi din MiTa fac astfel de afirmatii.
 

DeletedUser

creste tensiunea... se ajunge la cutite? sper ca da! :)

nu am nimic de ascuns. un razboi M.T. cu WaRooM e foarte bun pt O.S.!
M.T. e oarecum prins intre O.S. si WaRooM. prefer sa impartim M.T.-ul intre O.S. si WaRooM si pe urma ne luptam intre decat sa pice O.S. in fata M.T. si raportul de forte M.T. - WaRooM sa nu fie echilibrat.

ptr domnu el muerto....vezi cine a spus primu de razboi mt vs waroom ?????!!!!nu am nik cu lizard sa stii ....in unele posturi chiar am tinut cu el ;)


hihihi ce tare :))...frumos tribu....imi place ca nu fac atata galagie cum fac altele:))

pardon...am dat o parere despre voi....pe cand el muerto nup :))

a fost o parere inainte sa aflu motivele ruperi aliantei.....dar de cand am aflat sper ca nu ati fost influentati de nime...ptr ca aacele motive nu par a fi bine intemeiate si par a fi bete in roate

dar eu cred ca waroom stie ce face si ca e un tib destept si nu asculta de nime:D....hehe ...bafta la toate triburile
 

DeletedUser

ca sa fiu sincer am inceput proiectul WaRooM in ideea "no diplomacy" , dar s-a schimbat modificarea si. . . au aparut PNA-uri la inceput..apoi ally cu M.T. si inca o aliantza..de care sunt profund multzumit!. . . . asha ca ultima data..nici O.S nici Lizard nici MT NU fac/face diplomatzia WaRooM!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11242

Da prietene am inteles ca este un trib destept , altceva...
Ne acuzi pe noi ca ii periem , dar defapt...
 

DeletedUser

dap
WaRooM= War Room :)

Prescurtarea tribului permite doar 6 caractere. . . de aceea e WaRooM si nu War RooM :p
 

DeletedUser

acuma am apucat sa citesc posturile voastre jalnice....

WaRooM e o *********....
s`a infiintzat peste noapte prin recrutari...
si eu pot sa ies si sa fac trib care sa ajunga in 2 zile in top 5...

Silent era pe locul 1 o vreme...dupa ce noi am preluat puterea...ei usor usor au decazut...asa va fi si cu voi...ne`ati prins pe nepregatite...dar in curand veti vedea toti ce inseamna M.T....

si chiar si daca pierdem...avem ceva ce voi nu aveti...istorie bree`...
M.T. s`a cladit prin efort si munca depusa...niciun trib nu ne`a invins pana acuma...nici macar avantaj in razboi nu au avut...
 

DeletedUser

una peste alta waroom e un trib bun ... a fost alegerea lor .... le uram mult succes alaturi de noii "aliati de incredere" .
 

DeletedUser4920

Domni mei ,

Tin sa va reamintesc amandurora ca M.T. a gresit si mesajul dat de noi conducerii M.T. cred ca a expus clar de ce s-a rupt aceasta alianta.
 

DeletedUser

acuma am apucat sa citesc posturile voastre jalnice....

WaRooM e o *********....
s`a infiintzat peste noapte prin recrutari...
si eu pot sa ies si sa fac trib care sa ajunga in 2 zile in top 5...

Silent era pe locul 1 o vreme...dupa ce noi am preluat puterea...ei usor usor au decazut...asa va fi si cu voi...ne`ati prins pe nepregatite...dar in curand veti vedea toti ce inseamna M.T....

si chiar si daca pierdem...avem ceva ce voi nu aveti...istorie bree`...
M.T. s`a cladit prin efort si munca depusa...niciun trib nu ne`a invins pana acuma...nici macar avantaj in razboi nu au avut...

M.T= MT(vechi) + GRL(mare parte) + CF(majoritatea)

Si imi spui mie ca s-a cladit prin nu stiu ce balarii?:))

Fi serios.....

WaRooM nu s-a creeat din recrutari aiurea ci din dorintza expresa a unor prieteni de a rupe harta! .... si promit solemn ca asha va fi!

@ alexutzu: Pana la proba contrarie;)..ms d urari..same to you!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

h3rIfL3 astăzi la ora 12:02
atacatzi WaRooM fara sa declaratzi nimik!!!!

Rusine ma! Chiar va credeam mai demni!

Va urez bafta si tutun!

V-am trecut la sectziunea VIP ca sa va puten respecta si noi!!!

Inca o data atzi demonstrat ce calitate e in voi!!!

Bafta! X(

Timpul n-a mai avut rabdare. . .




Ce trib tare e MT..imi place de ei asha... dau si tac..ca surdu-n clopot..mi-ar fi rusine!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus