WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sa intelegem ca va avea si F~K'ul aceeasi soarta ca si celelalte 3 triburi ? :)

dap.. noi sintem multi, prosti, incepatori,dezorganizati, o tinta usoara si facila!
abia astept prima saptamina sa ma laud cu cite sate am pierdut in fata waroom!
 

DeletedUser4920

Craus daca nu te superi as dori sa faci o noua tema FK vs WaRooM pentru ca in acest topic doresc a se ** doar despre waroom si nu statistici sate pierdute



Sper ca m-ai inteles si iti multumesc pentru intelegere.
 

DeletedUser

Craus daca nu te superi as dori sa faci o noua tema FK vs WaRooM pentru ca in acest topic doresc a se ** doar despre waroom si nu statistici sate pierdute



Sper ca m-ai inteles si iti multumesc pentru intelegere.

pai atunci de ce nu deschizi un topic numit "F~k vS. WarNooB"?:D:D:D
 

DeletedUser

si cu MT????????

Inca o data VA ANUNT CA M.T. NU ARE RAZBOI CU WAROOM !!! neutri si uni prieteni ca se cunosc...mai multe de atat lasati timpu sa ** ce se intampla cu waroom si mt...."se inpaca" sa muriti de ciuda cei care pun paie pe foc:))=)) si creaza aliantza elitelor :))=))....gluma de 1 aprilie ....nu e o iedeie rea....gata cu off topic....


tribu waroom e un trib bun si nu lasa pe oricine sa ii jigneasca ....asa va vreau ....:eek::eek::eek::D:D:D
 

DeletedUser4920

Sa ma scuze craus da chiar nu vasuzem acel post





Raspunsul dat de toxxick era si o pagina sau 2 mai inainte .
 

DeletedUser

Pentu ca nu asi deschide un topic sa zicem ipotetic Mtei vs WaRoom

Sper ca ai inteles glumetule ;)

daca incerci sa`ti bati joc de M.T. fa`o in stil mare...ia o pauza de triburi...gandeste`te...si incearca sa gasesti un nume mai mistoo...

eu cred ca totusi WarNooB suna bine...nu?:D:D:D
 

DeletedUser4920

Pai nici nu vreau sa fac rime doar am zis ca se pot face si stii prea bine ;)
 

DeletedUser11242

dap.. noi sintem multi, prosti, incepatori,dezorganizati, o tinta usoara si facila!
abia astept prima saptamina sa ma laud cu cite sate am pierdut in fata waroom!

Colega am afirmat eu asa ceva ?
Am pus si eu o intrebare nevinovata.
 

DeletedUser

a nuuuuu.. faceam eu anunt. sa se serveasca linistiti cei din waroom din satele noastre. partea proasta.. e ca nu ma pot certa cu setzel.. NU POT! intai tre sa ies la bere cu el!
 

DeletedUser

nu ti`ai gasit omul...nu te pune cu mine la rime...

esti periculos la rime?? ceva eminescu ??:))


On topic: waroom va merge bine.. va cam rupe tot pe harta.. am auzit ca sunt organizati nu prea discuta nimic pe forum mai mult intre ei pe mess:D deci vor cam rupe ceilalti jucatori pt ca nimic nu se compara cu un atac in grup dat cu toata forta pe un anumit jucator..
 

DeletedUser

esti periculos la rime?? ceva eminescu ??:))


On topic: waroom va merge bine.. va cam rupe tot pe harta.. am auzit ca sunt organizati nu prea discuta nimic pe forum mai mult intre ei pe mess:D deci vor cam rupe ceilalti jucatori pt ca nimic nu se compara cu un atac in grup dat cu toata forta pe un anumit jucator..

serios?
nene` cand se facea in M.T. asa ceva tu atunci iti faceai contul de pe triburi...:D
 

DeletedUser7916

nu ti`ai gasit omul...nu te pune cu mine la rime...

bai frate du`te cu parazitzii *** esti tare in rime si nu mai sta cu noi n00bii de pe l5 la discutzii ... apropo ... cam mult off topic domnu` thomas te rog ... *** nu ai nimic de zic on topic mai degraba faci vreo 2 - 3 rime in fatza mouse-ului si te linistesti ;) :rolleyes:

vom vedea ce va face WaRooM in razboiul cu F~K (are primul jucator de pe l5, cel mai tare din parcare... pacat ca e cam goala dar vad ca vin din spate puternic baietzii si o vor umple ;) )
 

DeletedUser

1 la mana "scrii" e cu un singur i in limba romana:rolleyes:

2 la mana daca atat ai de adaugat..esti liber..chiar pune-te pe invizibil

3 la mana. . . exista ceva regula in care nu ai voie sa te legi strict d limbajul folosit de useri pe forum decat daca acesta este ilizibil..rog un moderator sa, se sesizeze. mersi!

eu scriu, tu scrii ... a scri :cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus