Jucatorul CIULY are ca pasiune SIMCITY

DeletedUser

"Scopul meu este sa joc simcity si sa traiesc in pace si prietenie cu toata lumea".

Acest post este pus la profilul jucatorului ciuly pe L2. De ce nu isi urmareste scopul si sa ne mai lase in pace pe forum.

Postul este pt. jucatorul CIULY si nu pt. rolul lui pe forum. Asa ca orice inchidere a acestui post inseamna incalcarea regulilor forumului si lasitate din partea aceluiasi jucator.

Succes la simcity ciuly si incearca sa stai vre-o 10 ani pe el fara sa mai arati talentele de jucator in Triburi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser574

"Scopul meu este sa joc simcity si sa traiesc in pace si prietenie cu toata lumea".

Acest post este pus la profilul jucatorului ciuly pe L2. De ce nu isi urmareste scopul si sa ne mai lase in pace pe forum.

Postul este pt. jucatorul CIULY si pt. rolul lui pe forum. Asa ca orice inchidere a acestui post inseamna incalcarea regulilor forumului si lasitate din partea aceluiasi jucator.

Succes la simcity ciuly si incearca sa stai vre-o 10 ani pe el fara sa mai arati talentele de jucator in Triburi.


si probabil ca va fi inchis...de ce nu stiu...ciuly de unde a aparut?:D
 

DeletedUser

Am mutat topicul pentru ca eu joc in lumea 2, nu in lumea 1 unde era postat initial topicul.

Distractie placuta si incercati sa nu incalcati regulile. :)
 

DeletedUser

Cum se face ca in numai 2 luni de joc acest jucator pune intr-o lumina atat de proasta cum nu a mai fost niciodata acest joc.?

Cum se poate ca in numai 2 Luni de activitate sa dai atrbutii atat de importante unui jucator ce abia stie cu ce se mananca lucrurile aici?

Nu am zis nici un nume asa ca sa nu prind Ban.

Acest post incalca regulile forumului, mai exact regula:

"Eventualele reclamatii privind moderatorii se vor face prin sistemul de suport."


@wassaby: Sfatul meu este sa nu incerci sa testezi limitele regulilor. Pentru ca risti sa le incalci.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu nu inteleg de ce e asa greu sa respectati regulile scrise clar al e forumului?

daca nu ai voie sa provoci...de ce o faci ? daca el are voie sa inchida (acoperit de reguli) niste posturi - de ce se comenteaza aiurea ?

de ce nu incercati sa respectati regulile si apoi sa reclamati daca e ceva in neregula cu vre-un admin/.

doar parerea mea...
 

DeletedUser1576

Mie unu nu mi se pare normal sa vb cu adminii si moderatorii doar prin tikete doar asa ca sa nu SE SIMTA EI OFENSATI !

Si vezi ca omu nu facea NICI O RECLAMATIE , isi exprima parerea si putea o intrebare normala !
Cineva abuzeaza de reguli !
 

DeletedUser

simcity rullez si cine zice ca nu e asa ceva ii trimit 10 fakeuri pe cap. si referitor la supracunoscut extra-mega-giga vedeta eu am o intrebare... de unde dumnezeului(a se citi antonimul ) a inceput ura fata de acest jucator. Detalii ca sa stiu cu cine sa tin si eu :))
 

DeletedUser

Mie unu nu mi se pare normal sa vb cu adminii si moderatorii doar prin tikete doar asa ca sa nu SE SIMTA EI OFENSATI !

Si vezi ca omu nu facea NICI O RECLAMATIE , isi exprima parerea si putea o intrebare normala !
Cineva abuzeaza de reguli !

Regulile nu sunt facute ca sa nu ne simtim noi ofensati. Au motivatia lor, si atata timp cat exista trebuie respectate. Si de vorbit se poate vorbi si pe forum cu noi, cu conditia sa nu incalci regulile. :)

Si nu mai faceti offtopic, aici se discuta despre cat de varza e ciuly ca joaca simcity. :p
 

DeletedUser

:) faceti voi haz, dar nu joaca deloc rau ciuly, si va-ti gandit poate ca e o strategie sa ii linisteasca pe cei din jur ca e un innocent cand uitati-va ce bine ii sta cu 6 sate :)))

Jucãtor ciuly
Puncte: 31.210
Rang: 40
Sate Coordonate Puncte
simcity 549|422 7.329
xg1a1 545|421 2.982
xg1d1 548|422 3.829
xg2a1 552|417 5.663
xg2a2 549|414 4.113
xg2d1 554|418 7.294
 

DeletedUser574

Inamici învinºi:
-----------------
54 ciuly 19.119
-----------------
 

DeletedUser

pacat ca nu exista si un rating:
Inamici invinsi pe forum :D ... ca erai primul
 

DeletedUser

la un numar de 6 sate cucerite 19.000 de unitati cucerite? o mdeie mica de puncte pe sat, nu este sim city?daca facem o paralela jucatori de pe L1 cu 12 sate au doborat pana la 180k trupe, impartim la numarul de sate la 6 sate sunt 90k trupe asta inseamna sa nu joci simcity, impartiti voi trupele ucise si vedeti ce sate a luat:)un jucator cu experienta ia 1-2-3 sate cu punctaj de 2500-3000p dupa care nu se mai multumeste cu sate de acest fel, un jucator cu experienta joaca contra adversarilor puternici si cauta sa faca cat mi multe pagube, nu sa le reduca:)
din punctul meu de vedere joaca simcity:D :D :D
 

DeletedUser

De ce nu postezi varianta originala, pe care mi-ai trimis-o prin mesageria ingame? :)

Partener de discuþie mirceaberzovan
Grupa: Inbox
Rãspunde Trimite mai departe ªterge

mirceaberzovan în data de 27.08. la ora 14:45
domnule moderator care incalca regulile, tin sa te anunt ca esti jalnic ca si jucator eu am 12 sate pe l1 si la inamici invinsi peste 130.000 tu la 6 sate abia atat ai omorat?
joci sim scity , nu stii sa moderezi si vii si comentezi, vbim peste 2 zile cand va veni raspunsul la memoriul trimis despre tine la innogames....pana atunci fa-ti de cap.....si da-te in stamba ca dora la cat de educat esti si cata cultura generala ai.....nu poti face altceva....te intreb ceva cum este sa fii muncitor necalificat?? stresant nu?

Si confunzi L1 cu L2. Ultima a inceput ceva mai tarziu decat prima si nu prea a avut timp nimeni sa se bata prea mult, cu exceptia inobilarilor locale. Primii 3 la inamici invinsi au impreuna 150k. Probabil ca si ei sunt jalnici. :)
 

DeletedUser

Inamici învinºi
Ca agresor Ca apãrãtor În total
Rang Porecla Cucerit
1 teddyboy 54.397
2 IllidanStormrage 53.522
3 trib-nord 48.454
4 Kiruu 39.098
5 Zenga 38.837
6 Oaia 37.852
7 guessswho 37.300
8 jessie 36.474
9 gla1 32.601
10 maxxximus4u 32.062
11 flik 30.562
12 hero101 30.325


Oaia
Puncte: 53.736
Rang: 1
Trib: CIRC
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marchezã pe hartã

Sate Coordonate Puncte
Stâna 475|492 8.978
Þarcul Dannnez 476|496 7.450
Þarcul Dodoooic 478|495 6.713
Þarcul Donnic 478|492 7.307
Þarcul Hologramic 477|492 7.499
Þarcul Magic 477|495 8.599
Þarcul Sorelian 475|493 7.190
Profil
Genul: masculin
Localitate: Cluj-Napoca

Text personal
Mai bheeee mãi, mai bhee!


teddyboy
Puncte: 36.917
Rang: 26
Trib: CIRC
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marchezã pe hartã

Sate Coordonate Puncte
01.|The Series - Zalmoxis 476|484 9.104
02.|The Series - Gebeleizis 475|484 3.999
03.|The Series - Derzis 473|481 6.105
04.|The Series - Bendis 472|480 5.313
05.|The Series - Cavalerul Trac 477|479 6.799
06.|The Series - BedRock 472|483 5.597
acesti jucatori au tot atatea sate ca si tine numai ca ei au cucerit sate de la jucatori si nu au cucerit saste parasite sau de barbari:D
fiecare dintre ei ade 2-3 ori mai multi inamici invisi asta spune ce joci tuh:D sim city:D
 

DeletedUser

1 teddyboy 54.397
...
6 Oaia 37.852
...

acesti jucatori au tot atatea sate ca si tine numai ca ei au cucerit sate de la jucatori si nu au cucerit saste parasite sau de barbari:D
fiecare dintre ei ade 2-3 ori mai multi inamici invisi asta spune ce joci tuh:D sim city:D

Unul e pe 1, celalalt pe 6. Eu sunt pe 60 acum, asa ca e evident ca am mai putine puncte ca ei. Dar dupa logica ta toti cei care sunt mai jos de locul 60 sunt varza. :)
 

DeletedUser574

Mircea nu poti compara L1 cu L2...nu ai cum.
Nu zic ca ciuly este un mare razboinic insa nici simcity nu joaca.
 
Sus