Jucatorul CIULY are ca pasiune SIMCITY

DeletedUser

Pai la profil cica joaca simcity.

Ca o juca si triburile e altceva.

Cand spui ca un jucator pe triburi.ro joaca simcity, la ce te referi? Ca joaca jocul simcity sau ca joaca triburile ca si cum ar juca simcity? Oricum, era doar o ironie de inceput, nu cred ca mai am vreun vecin care chiar crede ca joc triburile dupa modelul simcity. :D
 

DeletedUser574

Cand spui ca un jucator pe triburi.ro joaca simcity, la ce te referi? Ca joaca jocul simcity sau ca joaca triburile ca si cum ar juca simcity? Oricum, era doar o ironie de inceput, nu cred ca mai am vreun vecin care chiar crede ca joc triburile dupa modelul simcity. :D

Oricum sa nu ma intelegi gresit...nu e un punctaj demn de laudat...adica in raport cu punctele..insa e foarte clar ca nu joci simcity:p
 

DeletedUser

Mircea nu poti compara L1 cu L2...nu ai cum.
Nu zic ca ciuly este un mare razboinic insa nici simcity nu joaca.

nu compar lumile ci modul de a cuceri sate:) cei doi de care am amintit si eu si jucatorul ciuly au mai multe puncte pentru ca au atacat si cucerit sate dezvoltate, ca numar de sate/nobili produsi numar de atacuri cred ca este cam egal-diferenta este facuta de dezvoltarea satelor atacate si de asemenea de trupele/inamicii invinsi:), in timp ce jucatorul ciuly s-a batut cu cei mult mai slabi ceilalti doi au luptat pentru sate puternice.
 

DeletedUser

Asa e, eu sunt de vina ca la inceput i-am inobilat pe jucatorii mai slabi. Ca sa fiu un adevarat jucator trebuia sa-i atac numai pe aia in care imi rupeam atacul.

@Deatheaters: Eu nu sustin ca sunt mare jucator, pe L2 joc prima oara triburile. Dar eu zic ca ma descurc onorabil. :)
 

DeletedUser574

Asa e, eu sunt de vina ca la inceput i-am inobilat pe jucatorii mai slabi. Ca sa fiu un adevarat jucator trebuia sa-i atac numai pe aia in care imi rupeam atacul.

@Deatheaters: Eu nu sustin ca sunt mare jucator, pe L2 joc prima oara triburile. Dar eu zic ca ma descurc onorabil. :)

Te.am cautat si pe L1 si nu am dat de tine.:D

Vedem mai incolo cine are dreptate si cine nu..

Nu te descurci rau. :p

Succes!
 

DeletedUser574

nu compar lumile ci modul de a cuceri sate:) cei doi de care am amintit si eu si jucatorul ciuly au mai multe puncte pentru ca au atacat si cucerit sate dezvoltate, ca numar de sate/nobili produsi numar de atacuri cred ca este cam egal-diferenta este facuta de dezvoltarea satelor atacate si de asemenea de trupele/inamicii invinsi:), in timp ce jucatorul ciuly s-a batut cu cei mult mai slabi ceilalti doi au luptat pentru sate puternice.


Da man...eu tot ce zic e ca nu joaca Sim City:D
Nu zic ca e un mare razboinic.
Si eu procedez la fel ca cei 2 mentionati mai sus...daca te uiti la mine pe L2 sunt pe 550 ca jucator si la inamici invinsi pe 130..plus ca am doar 2 sate...si probabil ca si tu procedezi la fel...ca multi altii defapt.
 

DeletedUser

Da man...eu tot ce zic e ca nu joaca Sim City:D
Nu zic ca e un mare razboinic.
Si eu procedez la fel ca cei 2 mentionati mai sus...daca te uiti la mine pe L2 sunt pe 550 ca jucator si la inamici invinsi pe 130..plus ca am doar 2 sate...si probabil ca si tu procedezi la fel...ca multi altii defapt.

boss:) repet, acest jucator mi-a aruncat in fata ca pe L2 el avea nush cate mii de puncte peste(bineinteles ca nu stia ca eu vreau sa ma las de L2)si ca el este mare jucator cand de fapt.....este un alt jucator care nu face decat sa atace sate mici si care se lauda cate are.nu lupta cum se lupta pentru un sat valoros, dar asta o sa inteleaga el peste 2-3 saptamani ca moralul conteaza in acest joc, si chiar trebuie sa stii sa te orientezi. cat despre numarul de trupe....daca eu luam toti inactivii care i-am avut pe l1 in trib si le luam satele, sau daca nu conlucram cu jucatorii mei si nu ii lasam sa ia si ei sate.......probabil ca aveam acum 30 de sate-40 de sate si trebuia sa stau pe barra sa astep ssa creasca moraul, sa nu arunc cu trupe in zidurile altora...
dar deh nu sunt un mare jucator, si nici lider de trib, sunt doar un jucator:)
 

DeletedUser574

boss:) repet, acest jucator mi-a aruncat in fata ca pe L2 el avea nush cate mii de puncte peste(bineinteles ca nu stia ca eu vreau sa ma las de L2)si ca el este mare jucator

Asta nu stiam...pai NU E MARE JUCATOR!

Asa e...are si punctajul mediu un scop..si cu cat e mai mare cu atat mai bine...:D
Eh treaba lui sa joace cum crede el ca e mai bine...curios este insa faptul ca modereaza acest forum...fiindca este un noob (a si recunoscut si oricum nu trebuia sa faca lucrul asta deoarece se vede).
 

DeletedUser

boss:) repet, acest jucator mi-a aruncat in fata ca pe L2 el avea nush cate mii de puncte peste(bineinteles ca nu stia ca eu vreau sa ma las de L2)si ca el este mare jucator cand de fapt.....este un alt jucator care nu face decat sa atace sate mici si care se lauda cate are.nu lupta cum se lupta pentru un sat valoros, dar asta o sa inteleaga el peste 2-3 saptamani ca moralul conteaza in acest joc, si chiar trebuie sa stii sa te orientezi. cat despre numarul de trupe....daca eu luam toti inactivii care i-am avut pe l1 in trib si le luam satele, sau daca nu conlucram cu jucatorii mei si nu ii lasam sa ia si ei sate.......probabil ca aveam acum 30 de sate-40 de sate si trebuia sa stau pe barra sa astep ssa creasca moraul, sa nu arunc cu trupe in zidurile altora...
dar deh nu sunt un mare jucator, si nici lider de trib, sunt doar un jucator:)

Sa-mi arati unde "ti-am aruncat in fata" ce zici tu. :) Poate ma confunzi. Cu tine de exemplu, avand in vedere mesajul tau ingame citat de mine mai sus. ;)

Situatia mea e in felul urmator:

- locul 53 la puncte
- locul 82 la atac
- locul 1134 la aparare.

La puncte si la atac sunt in primii 100 din 23,5k jucatori. La aparare sunt la gara, dar nu e vina mea ca pana acum am fost atacat doar cu fake-uri. Si asta in conditiile in care nu alerg dupa puncte, doar incerc sa ma dezvolt cat mai bine. Statisticile "vorbeste" pentru un noob ca mine. :D
 

DeletedUser574

Sa-mi arati unde "ti-am aruncat in fata" ce zici tu. :) Poate ma confunzi. Cu tine de exemplu, avand in vedere mesajul tau ingame citat de mine mai sus. ;)

Situatia mea e in felul urmator:

- locul 53 la puncte
- locul 82 la atac
- locul 1134 la aparare.

La puncte si la atac sunt in primii 100 din 23,5k jucatori. La aparare sunt la gara, dar nu e vina mea ca pana acum am fost atacat doar cu fake-uri. Si asta in conditiile in care nu alerg dupa puncte, doar incerc sa ma dezvolt cat mai bine. Statisticile "vorbeste" pentru un noob ca mine. :D

La inamici invinsi suntem pe aceasi pagina...uita.te apoi la diferenta de puncte intre noi 2..si apoi uita.te la punctajul mediu...si eu sunt doar un exemplu.
Sunt un simplu jucator...sunt altii de mii de ori mai buni decat mine.
 

DeletedUser

La inamici invinsi suntem pe aceasi pagina...uita.te apoi la diferenta de puncte intre noi 2..si apoi uita.te la punctajul mediu...si eu sunt doar un exemplu.
Sunt un simplu jucator...sunt altii de mii de ori mai buni decat mine.

Viitorul o sa arate care a mers pe varianta mai buna. :)
 

DeletedUser

Viitorul o sa arate care a mers pe varianta mai buna. :)

despre punctele tale ai postat pe undeva ca joci numai pe L2, si ca ai de 4 ori mai multe puncte ca mine:rolleyes: poate o sa caut postul, ca nu ar fi prima data cand negi cea ce faci sau ceea ce zici:rolleyes:
varianta mai buna?? si la 7 sate le poti pierde pe toate intr-o singura zi deci nu te mai lauda ca ai si ca faci:D cand de fapt ataci sate de n00bi, care saracii isi imagineaza ca punctele le salveaza satele....:rolleyes: deh este un joc relativ nou pentru romani si asta isneamna multe:)


16.08.2007, 15:10:32 #7
ciuly
Moderator


Adaugã data: 19.06.2007
Discuþii: 106

--------------------------------------------------------------------------------

Imi pare rau sa te dezamagesc, nu joc pe lumea 1. Si pe L2 am de vreo patru ori mai multe puncte ca tine.

Si pentru ca m-ai plictisit, o sa fac un mic raport cu postul tau. Asa ca inca odata drum bun!


ce este interesant ca ai negat, la fel ca incalcarile de regulament de care te faci vinovat pe forum:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Postul ala citat de tine era un raspuns la mesajul citat mai jos:

pacat ca nu ai in joc decat un cont fals de 116 puncte......dar nah esti un caz patologic.:rolleyes:
cred ca iti trebuie tie asa ceva....sa revii inapoi din era primittiva ca vad ca inca nu styii ca s-a inventat si hartia igienica......stii cum este? se mai satura omul de cata prostie caseste in jur.iar tu sincer intreci toti prostii cu tampeniile care de debitezi...incearca sa intelegi ceausescu nu mai traieste!!!!!!cat de prost sau incult sa fii??? sanu iti cunosti propriile drepturi sau ce inseamna un memoriu??? sa stii ca un memoriu nu se semneasa sau stampileaza de catre niste avocati???:confused: cam de asta m-am saturat de un intarziat de genul tau singer !!!!dar s epare ca nu vor astia sa ma scape o data de ineptiiile tale de copil bolnav:rolleyes:
...

Eu zic ca raportarea postului a fost cel mai civilizat lucru pe care il puteam face. :) Asta si sa te pun pe ignore. Dar, din pacate ca moderator n-am voie sa mai tin pe nimeni pe ignore. :(
 

DeletedUser574

Postul ala citat de tine era un raspuns la mesajul citat mai jos:



Eu zic ca raportarea postului a fost cel mai civilizat lucru pe care il puteam face. :) Asta si sa te pun pe ignore. Dar, din pacate ca moderator n-am voie sa mai tin pe nimeni pe ignore. :(

offtopic...dah...moderator...regulile nu sunt si pentru voi?:D
neah...ce aiurea...;)
 

DeletedUser

Postul ala citat de tine era un raspuns la mesajul citat mai jos:



Eu zic ca raportarea postului a fost cel mai civilizat lucru pe care il puteam face. :) Asta si sa te pun pe ignore. Dar, din pacate ca moderator n-am voie sa mai tin pe nimeni pe ignore. :(

ideea subliniata era faptul ca te-ai laudat si aucm te-ai facut ca nu iti mai aduci aminte.....dar ma rog deturneaza discutia.....
 

DeletedUser

MR Ciuly jucatorul-toto iar te faci ca nu vezi unde te-ai laudat ca ai de 4 ori mai multe puncte ca mine si nu e frumos;)cunde este consecventa? raspunzi si vezi numai mesajele care iti convin???este o nota clara de subiectivism:D

16.08.2007, 15:10:32 #7
ciuly
Moderator

Adaugã data: 19.06.2007
Discuþii: 106
--------------------------------------------------------------------------
Imi pare rau sa te dezamagesc, nu joc pe lumea 1. Si pe L2 am de vreo patru ori mai multe puncte ca tine.
asadar mai negi si evidentul:rolleyes: sim city:D:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@mirceaberzovan: ca moderator nu te pot ignora, dar ca jucator-toto :p te ignor cand am chef. ;)
 

DeletedUser

@mirceaberzovan: ca moderator nu te pot ignora, dar ca jucator-toto :p te ignor cand am chef. ;)

negi de fapt adevarul, ca ai sarit sa te lauzi aiurea ...ca esti jucaotr cond de fapt esti doar un sim city player;)
cam asta cred ca ignori tu aucm de fapt:D:D:D, so please ....buzz off, si nu te mai lauda ca stii sa joci, daca stiai nu te laudai la 6 sate sau 4 sate ci atunci cand aveai si tu 70-80( diesu nu cred ca o sa ajungi la acel numar niciodata:D)
mare jucator, mare caracter....:rolleyes:
 

DeletedUser574

Ciuly, c'mon...citeste tot titlul;))
Nu este despre tine ca sincer nu ma intereseaza cine esti sau ceva in genu. NU esti chiar atat de important(sper sa nu o iei ca pe o jignire sau sa primesc iar warn sau sa fiu banat fiindca este un simplu adevar).
Topicul se refera la faptul ca tu joci SimCity;)
Dar in fine..:rolleyes:

Mircea? Stii de cine imi aminteste ciuly? de un alt moderator...sego..:D
Pardon...fost moderator:D
 
Sus