Mesageria Acv!lla Fraternitas

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1647

cei rau cu satele de barbari ? macar mai creste si Ray la inamici invinsi ca agresor :)

Te rog frumos, nu vroiam sa mai postez dar ma supara nesimtirea de care dai dovada, sincer. Nu m-am luat de tine [pe forum, ca in joc ti-am luat sate], nu te lua de mine. Eu nu inteleg cum oamenii pe Yahoo Messenger pot fi atat de pupincuristi cand au nevoie de ceva ca apoi intr-un loc unde vede multa lume sa se dea mari si tari facand afirmatii despre persoana la care pe mess nici "da-te mai incolo" nu ii zice. Nu inteleg cum puteti fi atat de ipocriti, sincer.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4901

Din replica asta mi-am dat seama ca "planul" acvila contra GT era facut de mult... si a fost doar o chestiune de timp ca sa fie aplicat!

PS: Aspirator sa stii ca jocul asta il castiga cei mai nesimtiti, nu cei mai buni! Noi nu suntem aici pt a castiga neaparat, cat pt a forma o prietenie si a cunoaste caractere cat mai frumoase (Ceea ce nu e cazul acvilelor si a altor cateva triburi)! Cred ca , cu asta am zis totul...


daca nu stiai jocul e facut pt a fi castigat...de cine?nu conteaza...nu neaparat cei mai buni..insa cei mai vicleni;)
 

DeletedUser8416

daca nu stiai jocul e facut pt a fi castigat...de cine?nu conteaza...nu neaparat cei mai buni..insa cei mai vicleni;)

Exact.. iar daca acvila a inselat prima data CIRCUL (pe vremea lui teddyboy), acum GT-ul ... fi-ti siguri ca va vor insela si pe voi...

PS: ba da, conteaza de cine e castigat, cel putin din pct meu de vedere... de mic copil am trait cu basme, binele invinge raul...

GT= Binele
Hell, Acvile, Leon, Falou si care mai sunteti = Raul

Succes :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4901

mai sincer stii proverbul...fa-te frate cu dracul pana treci puntea;)...insa eu am incredere in ei;)...pana atunci ca sa completez ce zicea ray ca acvila mai are pana ajunge pe 2...tocmai a ajuns pe 2 si fara tine:p
 

DeletedUser

Exact.. iar daca acvila a inselat prima data CIRCUL (pe vremea lui teddyboy), acum GT-ul ... fi-ti siguri ca va vor insela si pe voi...

Radu,de ce nu ai zis chestia asta imediat dupa ce s-a intamplat cu CIRC ?
Adevarul e ca toti observam cate ceva doar daca ne afecteaza direct .

Ce a facut ACVILA cu CIRC ,nu cred ca stim noi .
Dar acum se inteleg,si daca intr-adevar ar fi fost tradati,CIRCarii nu cred ca ar fi revenit la sentimente mai bune ...
 

DeletedUser

Fiecare are dreptul la o greseala... dar cand deja se mai intampla si a 2-a oara, iti pui semne de intrebare...



greseala voastra a fost ca ati picat pe locu 2 :))))) ce am zis eu pana acu ca ei joaca numai pt locu1?


1.circ
2.gt
3. si acu hell :)))


asta e gt eu cand ziceam, gt sarea in sus 2 metri ca eu sunt un prost ca nu stiu nimik!!!

uitativa pe unde am postat eu sa vedeti ca am scris asta mai de mult!!!!
 

DeletedUser4901

ce vrei sa zici pepito ca si noi o sa patim ca ei?=))sa dea domnu sa traiesti mult ca sa vezi deznodamantul=))
 

DeletedUser

nop!!!


acel comentariu era pt GT!!!

ei stiua ca, acvila e dedicata tribului care e pe primu loc!!! cum gt a cazut pe 2.......


gt.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13259

merge treaba la acvile? :rolleyes:
ati inceput sa clociti de nu mai ziceti nik? :">
 

DeletedUser

nop!!!


acel comentariu era pt GT!!!

ei stiua ca, acvila e dedicata tribului care e pe primu loc!!! cum gt a cazut pe 2.......

Comentezi mult si prost !
Daca nu sti de ce a fost facuta alianta cu GT TACI !

Si tu boby, nu te ingrijora.. noi inca o ducem bine.. Nu ati scapat de noi ! :)
 

DeletedUser

eu zic sa iti vezi de treaba ta!!! din cate vad forumu e facut ca sa ne spunem parerea!!! daca tu vezi ca eu comentez mult si prost iti dau un sfat!!!

nu mai citi ce postez eu!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Comentezi mult si prost !
Daca nu sti de ce a fost facuta alianta cu GT TACI !

Si tu boby, nu te ingrijora.. noi inca o ducem bine.. Nu ati scapat de noi ! :)



ba asta eu zic sa lasi fitele pt mai tarziu!!!

eu vad ca va faceti de ras in fata tribului GT :))))

daca nu stiai GT e atacata de HELL,FALOU2,CIRC,LEON si Acv!la!!!

ia fa un calcul tu cu mintea aia a ta desteapta!! care e facut doar pt a decide daca ** eu vorbesc mult si prost!!!

de ce GT va ia sate daca e practic inconjurata de dusmani? sunteti singuri care pierdeti sate la GT!!!

vezi :) ce nasol e daca comentezi mult si prost!! ma obligi sa imi bat joc de tine!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Iti bati joc de mine ?
Hai ca esti tare baiatule..

Nu trebuie sa sti tu, un nimic din INDI@ de ce am facut noi alianta cu GT. Intelegi ? Tu pentru mine esti un nimic, si nu trebuie sa iti dau tie detalii.
Problema ta e ca vorbesti mult si prost cand tu nu sti despre ce este vorba.

Ce-ar fi sa incep si eu sa zic toate balariile care-mi trec prin minte despre tribul tau ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Iti bati joc de mine ?
Hai ca esti tare baiatule..

Nu trebuie sa sti tu, un nimic din INDI@ de ce am facut noi alianta cu GT. Intelegi ? Tu pentru mine esti un nimic, si nu trebuie sa iti dau tie detalii.
Problema ta e ca vorbesti mult si prost cand tu nu sti despre ce este vorba.

Ce-ar fi sa incep si eu sa zic toate balariile care-mi trec prin minte despre tribul tau ?



tati sa iti zic eu ca vorbesti mult si prost !!!uitate ce trib e INDI@ !!!

si te rog cand vorbesti cu mn sa te speli pe dinti ca, observ ca nu prea vezi bine!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ba asta eu zic sa lasi fitele pt mai tarziu!!!

eu vad ca va faceti de ras cu GT :))))

daca nu stiai GT e atacata de HELL,FALOU2,CIRC,LEON si Acv!la!!!

ia fa un calcul tu cu mintea aia a ta desteapta!! care e facut doar pt a decide daca ** eu vorbesc mult si prost!!!

de ce GT va ia sate daca e practic inconjurata de dusmani? sunteti singuri care pierdeti sate la GT!!!

vezi :) ce nasol e daca comentezi mult si prost!! ma obligi sa imi bat joc de tine!

Prietene esti praf
Nimeni'n drum .

Hai sa iti explic.Circ si Hell au si alte pe cap nu doar razboiul cu GT.
Deci la ora acuala suntem cam singurii care ne batem cu ei.Tot respectul meu pt Circ si Hell dar ei au unele prioritati de care trebuie sa vada,si care trebuie sa primeze.

Personal iti spun:

Indi@ si pepito1 dusmnan numaru unu pt arianWest.
Cand vei auzi de mine sa iti fie frica.Incet vin catre tine si te desfintez.fiar sa fie de democratie
 

DeletedUser1647

Prietene esti praf
Nimeni'n drum .

Hai sa iti explic.Circ si Hell au si alte pe cap nu doar razboiul cu GT.
Deci la ora acuala suntem cam singurii care ne batem cu ei.Tot respectul meu pt Circ si Hell dar ei au unele prioritati de care trebuie sa vada,si care trebuie sa primeze.

Personal iti spun:

Indi@ si pepito1 dusmnan numaru unu pt arianWest.
Cand vei auzi de mine sa iti fie frica.Incet vin catre tine si te desfintez.fiar sa fie de democratie


Scuze de intrebare dar HELL ce are pe cap in afara de GT?

PS. Ai uitat de Falou2 si LEON.
 

DeletedUser

Raul.
Nu ma provoca.

Sunteti buni,nimeni nu neaga asta.Dar sa nu uitam ca nici Acvila nu e adunata de pe strazi.
 

DeletedUser

Prietene esti praf
Nimeni'n drum .

Hai sa iti explic.Circ si Hell au si alte pe cap nu doar razboiul cu GT.
Deci la ora acuala suntem cam singurii care ne batem cu ei.Tot respectul meu pt Circ si Hell dar ei au unele prioritati de care trebuie sa vada,si care trebuie sa primeze.

Personal iti spun:

Indi@ si pepito1 dusmnan numaru unu pt arianWest.
Cand vei auzi de mine sa iti fie frica.Incet vin catre tine si te desfintez.fiar sa fie de democratie


prietene lasa clanta !!! te astept langa mine orbule!!! data viitoare spalate si tu pe dinti ca sa vezi!!!

sa imi zici cand ma numar eu printre membri din tribu INDI@:))))
Oare stii in ce trib sunt?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus