Imaginatie..

  • Autor subiect DeletedUser15214
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15214

Daca ai stii ca vei muri intr-o saptamana, care ar fi ultimele lucruri pe care le-ai face presupunand ca dispui de tot ce ai nevoie pentru ati indeplini dorintele?
 

DeletedUser

O gramada de spam asa ca si tine

Spam, spam , spam pana ii enervez pe toti :|
 

DeletedUser

Eu as cumpara un camion de pufarine si le`as manca pe toate.:eek:
Sau n`as mai dormi deloc si as juca pe speed!DD:):):cool::cool:;);)
 

DeletedUser

Intai si intai, as face ce ar face intrinsecu. In al doilea rand...nu vreti sa stiti...nu suna bine deloc.
 

DeletedUser13067

Nu m-am gandit ce as face... dar daca as fi anuntata ca peste 10 luni este sfarsitul lumii as face un bebe:X sa apuc sa simt minunea de a fi mamica:X
 

DeletedUser

vrei sa dezbatem textul tau pe bucatele ??? incare iti demosnstrez ce ai zi ca nu e bine
crede-ma pe cuvant
 

DeletedUser

Corect, v3rra. Chiar daca nu imi doresc in prezent copii, vreau ca asta sa se intample intr-o buna zi. Pentru acelasi motiv, al implinirii de sine.
 

DeletedUser

Nu m-am gandit ce as face... dar daca as fi anuntata ca peste 10 luni este sfarsitul lumii as face un bebe:X sa apuc sa simt minunea de a fi mamica:X

Dieratte se refera la partea cu sfarsitul lumii.
Daca ai face copilul ce s-ar intampla cu el ?
 

DeletedUser13067

Dieratte se refera la partea cu sfarsitul lumii.
Daca ai face copilul ce s-ar intampla cu el ?

va avea acelasi sfarsit ca parintii lui...
stiu ca nu suna bine... dar asta isi doreste cel mai mult o femeie de la viata:sa poata dea viata!

poate e crud,dar faptul ca am dat viata unui suflet ma incalzeste cat de cat!

nu cred ca trebuie sa fiu condamnata pentru ca vreau sa devin parinte, chiar si pentru o zi!
 

DeletedUser

va avea acelasi sfarsit ca parintii lui...
stiu ca nu suna bine... dar asta isi doreste cel mai mult o femeie de la viata:sa poata dea viata!

poate e crud,dar faptul ca am dat viata unui suflet ma incalzeste cat de cat!
nu cred ca trebuie sa fiu condamnata pentru ca vreau sa devin parinte, chiar si pentru o zi![/


I-ai da viata doar ca sa moara... si ai stii asta...
Nu te supara pe mine, dar e un gest egoist... Asa il vad eu..

Nu te condamna nimeni, nu suntem tribunale... fiecare e liber sa faca ce doresti, doar discutam.. Inteleg ca e o mare dorinta sa ai un copil sau mai multi, dar totusi acel copil ar muri odata cu tine...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus