noobs. cine suntem si ce vrem.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11501

omule...jos palaria
vezi ca se poate
ce ai spus tu mai sus e o atitudine normala, fara patima
nu am vrut sa-mi bat joc de nimeni, doar ca nu suport aroganta in general
nu-i suport pe cei care nu stiu sa-si recunoasca infrangerea
intotdeauna dreptatea este de partea celor victoriosi
raman la convingerea ca nu este important sa ajungi pe primul loc, important este sa te mentii cat mai mult acolo
voi ati mers pe varianta unui razboi fulger care din pacate pentru voi nu a avut succes
eu zic sa incheiem polemica aici
 

DeletedUser

voi ati mers pe varianta unui razboi fulger care din pacate pentru voi nu a avut succes
eu zic sa incheiem polemica aici


cum sa inchei polemica aici??pt ca ..
uite ceva logic : incheiand polemica aici cu ceea ce ai spus tu ca ultim cuvant..ma face sa ma simt ca si cum iti dau dreptate si nu e asa..
adevarul e asa:
ne-am plictisit..poate unii da..unii nu...dar cand ies jucatorii ...
ca in orice trib..se duce de rapa..numai e acelasi..
simplu...MoD a renuntat..nu a fost infranta de nimeni!
dar asta nu inseamna ca nu ar fi putut fi infranta! nu zice nimeni asta..
asa ca va rog eu frumos...ganditi logic..si vorbiti cand trebuie...eu sunt genul corect, sincer (mai putin intr-un razboi...mult mai putin chiar :)) ) dintr-o bucata..pt mn tot timpul lucrurile sunt simple si asa trebuie sa ramana...(lipsa de modestie e incredibila stiu)
dar sunt f ujor de iritat...de afirmatii care nu ar trebui sa le dau credit...dar asa sunt eu..cand vad k se fac afirmatii aiurea..incep sa explic..cand vad ca nu intelege ma enrvez..si explic iar..iar nu intelege ...explodez si il bat si injur :))

sau daca ma jigneste il bat direct :))...aici din pacate nu e cazul:)).
ce am vrut s azic cu astea...poarta-te frumos..ai respect..
zi adevarul logic bazat pe fapte si dovezi..si eu te voi respecta..nu faci asta...ma simt dator sa intervin..

nu degeaba il jignesc pe prophettul pe unde apuc...pt mn omu ala e un ipocrit:)

hai noroc!
 

DeletedUser

cum sa inchei polemica aici??pt ca ..
uite ceva logic : incheiand polemica aici cu ceea ce ai spus tu ca ultim cuvant..ma face sa ma simt ca si cum iti dau dreptate si nu e asa..
adevarul e asa:
ne-am plictisit..poate unii da..unii nu...dar cand ies jucatorii ...
ca in orice trib..se duce de rapa..numai e acelasi..
simplu...MoD a renuntat..nu a fost infranta de nimeni!
dar asta nu inseamna ca nu ar fi putut fi infranta! nu zice nimeni asta..
asa ca va rog eu frumos...ganditi logic..si vorbiti cand trebuie...eu sunt genul corect, sincer (mai putin intr-un razboi...mult mai putin chiar :)) ) dintr-o bucata..pt mn tot timpul lucrurile sunt simple si asa trebuie sa ramana...(lipsa de modestie e incredibila stiu)
dar sunt f ujor de iritat...de afirmatii care nu ar trebui sa le dau credit...dar asa sunt eu..cand vad k se fac afirmatii aiurea..incep sa explic..cand vad ca nu intelege ma enrvez..si explic iar..iar nu intelege ...explodez si il bat si injur :))

sau daca ma jigneste il bat direct :))...aici din pacate nu e cazul:)).
ce am vrut s azic cu astea...poarta-te frumos..ai respect..
zi adevarul logic bazat pe fapte si dovezi..si eu te voi respecta..nu faci asta...ma simt dator sa intervin..

nu degeaba il jignesc pe prophettul pe unde apuc...pt mn omu ala e un ipocrit:)

hai noroc!
tu nici acuma nu vrei sa accepti ideea ca ati LUAT-O... peste tot :)) (L3,L7 :D)
 

DeletedUser

Tu esti prost sau prost? Cu jucatori cu gandirea asta de lemn nu ai ce discuta.:mad:
mai da nu plangeti mai... vorbiti frumos :D... mandriile mele, gainile mele, parlitii mei... acceptati.. noobs+TSL/TSA v-au dat, de nu ati putut duce si in sate si in frigidere......
 

DeletedUser

mai da nu plangeti mai... vorbiti frumos :D... mandriile mele, gainile mele, parlitii mei... acceptati.. noobs+TSL/TSA v-au dat, de nu ati putut duce si in sate si in frigidere......

acuma inteleg de ce esti asa fericit si aberezi atata...tu esti membru TSA frate...te inteleg sa fii fericit...ai scapat de cei care te-ar fii trimis la margine...si trebuie adaugat ca ai scapat din cauza ca s-au saturat ei nu ca i-ai fii batut tu...

creca nu mai poti de fericire ca ai avut norocu asta...acuma te inteleg...iartama pentru comentariile de mai inainte...poti sa aberezi cat vrei...nu o sa ma mai bag peste tine...
 

DeletedUser

BomberMan nu inteleg de ce zici ca cei din MoD i-ar fi trimis la margine ? Nu se stie ce se intampla , poate MoD era invins de un trib de cateva milioane pct. S-au deschis n topicuri MoD , incepe sa fie enervant . Nu mai e pe 1 asta e , dar nu e cazul sa ziceti ca mod domina sau era invins . Nu se stie niciodata , poate se infiinteaza un trib acum si le cucereste pe toate ...
 

DeletedUser

Nu mai e pe 1 asta e , dar nu e cazul sa ziceti ca mod domina sau era invins . Nu se stie niciodata , poate se infiinteaza un trib acum si le cucereste pe toate ...

perfect de acord...zile asta si alora care ii fac lasi si invinsi...si cand o sa taca ei, in mod sigur o sa tac si eu...

asta daca nu exista deja un trib care le cucereste pe toate...desi ma indoiesc...prea devreme in lume ca sa se poata intampla asta...:D
in cel mai bun caz unul sau mai multe din triburile actuale o sa se unesaca sa formeze un uber-trib sau ceva de genu...desi ma indoiesc ca chiar si asa, acel uber trib ar putea sa decida soarta lumii...cel putin inca 6 luni o sa mai treaca pana sa se distanteze un set de triburi care sa dicteze soarta lumii in mare parte...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11501

perfect de acord...zile asta si alora care ii fac lasi si invinsi...si cand o sa taca ei, in mod sigur o sa tac si eu...

asta daca nu exista deja un trib care le cucereste pe toate...desi ma indoiesc...prea devreme in lume ca sa se poata intampla asta...:D
in cel mai bun caz unul sau mai multe din triburile actuale o sa se unesaca sa formeze un uber-trib sau ceva de genu...desi ma indoiesc ca chiar si asa, acel uber trib ar putea sa decida soarta lumii...cel putin inca 6 luni o sa mai treaca pana sa se distanteze un set de triburi care sa dicteze soarta lumii in mare parte...

Mai bombermane cred ca deja trebuie sa ma apuc sa fac defensiva la modul serios.
Dupa cum postezi se pare ca lumea 7 va fi cucerita de "MARETUL FAN MoD", nimeni altul decat "prealuminatul si cuceritorul BOMBERMAN"
 

DeletedUser

ai dreptate...ferestete ca incep sa arunc cu panselutze in tine...da vezi sa nu dai inapoi cu ele, ca poate imi spargi capu...:D

nu stiu cine esti si de unde esti, dar daca ai fii jucat vreo lume cap coada, sau daca ai fii urmarit evolutia vreunei lumi cap coada, ai fii realizat ca sunt mult prea rare acele lumi in care un trib de inceput sa reuseasca sa realizeze vreceva in aceea lume...si prin asta vreau sa spun ca sa aiba sanse sa ramana printre ultimile triburi de pe lume...nu neaparat sa castige...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai da nu plangeti mai... vorbiti frumos :D... mandriile mele, gainile mele, parlitii mei... acceptati.. noobs+TSL/TSA v-au dat, de nu ati putut duce si in sate si in frigidere......

raspunsul tau a fost cat de corect posibil!
MoD si-a luat-o urat de tot de la TSL+TSA mai ales cand ne-ati declarat razboi dupa ce tribul nostru se dizolvase!!
Intotdeauna o sa aveti respectul meu pentru ce ati putut face!!!

PS: in afara de triburile mentionate mai sus trebuie sa recunosc ca singurul trib de la care ne-am furat-o urat de tot a fost S~!~D
 

DeletedUser11501

raspunsul tau a fost cat de corect posibil!
MoD si-a luat-o urat de tot de la TSL+TSA mai ales cand ne-ati declarat razboi dupa ce tribul nostru se dizolvase!!

In ce trib esti tu piticule?!
Nu cumva in MoD?!
Sa inteleg ca esti fara trib?!
 

DeletedUser

In ce trib esti tu piticule?!
Nu cumva in MoD?!
Sa inteleg ca esti fara trib?!

hmm....stai sa ma gandesc putin....aaaa gata :D!
Sa te informez si pe tine poate nu stiai ca adevaratul trib MoD sa destramat sa dizolvat...si apoi au incercat altii care au tinut mult la acest trib sa-l repuna pe picioare(care este foarte greu pentru oricine mai ales ca nu mai sunt jumatate din numarul de jucatori)...dar tu "minte deschisa" poate gandesti mai greu(cred ca mai intrecut si pe mine :D.Felicitari!)
 

DeletedUser11501

hmm....stai sa ma gandesc putin....aaaa gata :D!
Sa te informez si pe tine poate nu stiai ca adevaratul trib MoD sa destramat sa dizolvat...si apoi au incercat altii care au tinut mult la acest trib sa-l repuna pe picioare(care este foarte greu pentru oricine mai ales ca nu mai sunt jumatate din numarul de jucatori)...dar tu "minte deschisa" poate gandesti mai greu(cred ca mai intrecut si pe mine :D.Felicitari!)

Mda...:)
Garda regelui moare dar nu se preda;)
 

DeletedUser1627

Nu tribul face jocul, ci jucatorii fac jocul!

Iar tribul este un obicei al catorva jucatori care au ideal comun...
 

DeletedUser

nu mai faceti spam vorbind despre un trib care a pierde sate mai ceva ca sita apa...aici este vorba despre noobs. cine suntem si ce vrem. despre mod... gasiti amanunte in recycle bin
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus