T.T. Vs L.O.D.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

u mai bine ai tacea, sunt multi ca tine care sar din trib in trib doar pt a le fi mai bine. Asta spune multe despre caracterul omului ;)
Deocamdata TT conduce, vom vedea daca situatia se va pastra.


ce ma SI TU AI DREPT DE CUVANT IN LOD?credeam ,ca numai krystyan23 frateto are da vad ca si ultimii din trib au drept de cuvant!
iti spun sincer ca jalnici ati ramas jalnici o sa ramaneti toti din LOD!

si pot sa imi iau ban ca nu ma intere
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mentineti TOTI discutiile in limita bunului simt.
Altfel voi considera ca nu mai este necesar acest topic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15988

o intrebare as avea si eu la cine poate sa imi raspunda ....
Cum se poate ca din 2 in 2 zile sa mi se blocheze contu??? tot pe aceeasi tema care o fsot rezolvata prima data prima data...
 

DeletedUser11825

ce ma SI TU AI DREPT DE CUVANT IN LOD?credeam ,ca numai krystyan23 frateto are da vad ca si ultimii din trib au drept de cuvant!
iti spun sincer ca jalnici ati ramas jalnici o sa ramaneti toti din LOD!

si pot sa imi iau ban ca nu ma intere


te crezi mai presus?
 

DeletedUser

ce ma SI TU AI DREPT DE CUVANT IN LOD?credeam ,ca numai krystyan23 frateto are da vad ca si ultimii din trib au drept de cuvant!
iti spun sincer ca jalnici ati ramas jalnici o sa ramaneti toti din LOD!

si pot sa imi iau ban ca nu ma intere


nu imi trebuie drept de decizie (ai vrut sa spui porbabil, pt ca, drept de exprimare are toata lumea) pt a vedea caracterul unor oameni ;)
si acuma repede la adapost ca a venit iarna...

@admini .nu cred ca am jignit pe cineva prin vorbele mele, daca am facut-o imi cer scuze.
 

DeletedUser11825

decat tine si multi din lod is cu mult mai presus!respectele mele celor din TT ca fac o treaba foarte buna,adica scoate lodu din k34

cu ce esti u mai presus k mine mai neica-nimeni? nu vezi k numai gura e de tine...si tu si colegul tau dracula, va plimbati din trib in trib k v-a fost frica sa nu va pierdeti satucele.

si hai k deja m-am coborat prea mult la nivelul tau.
sa-ti aduca moshul tot ce-ti doresti si bafta la inobilari interne.
Sarbatori fericite !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Din categoria invatati fratilor sa atacati: :D


Asa sunt mirificele atacuri ale celor din LOD, care probabil credeau ca dorm....
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-3.2% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: devilbatz
Sat: Calliope (469|335) K34

Număr: 0 0 100 0 0 100 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 100 0 0 100 0 0 0 0 0 1

Apărător: scorpio21





...............................................................................................

Claudiu ca tot te dadeai cocos... ai vrut cumva sa imi sprijin colegul cu nobil cu tot?


Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 19.5%
Moral: 100%

Agresor: Claudyu13
Sat: 19#.Caroline Reynolds (471|352) K34

Număr: 1500 2300 0 1000 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 1500 2300 0 1000 0 0 0 0 0 0 0 1

Apărător: scorpio21
 

DeletedUser

rain draga in ultimele 2 zile atatea rapoarte mio venit cu verde la scorpio zici ca LOD ataca cu muste numa sa zgarie!
 

DeletedUser15988

In toiu razboiului mi se blocheza contu asa din senin sau ii gandita faza de admini...cica din cate am inteles si rainn21 o ajunsa sa fie unu din ei...credeti ce doriti dar nu ii frumos asa ceva...oare a cui este mana ???

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cu ce esti u mai presus k mine mai neica-nimeni? nu vezi k numai gura e de tine...si tu si colegul tau dracula, va plimbati din trib in trib k v-a fost frica sa nu va pierdeti satucele.

si hai k deja m-am coborat prea mult la nivelul tau.
sa-ti aduca moshul tot ce-ti doresti si bafta la inobilari interne.
Sarbatori fericite !


ajajajajhahahahahaha trebuie sa radem cu dracula pe faza asta!ce ai zice daca nu te ai ma da cocos din mijlocul caldut din k43 unde numa la caldura stai intre LOD si ai veni pe k34 sa vedem de ce esti in stare!
si referitor la innobilari interne nu stiu ce te preocupa pe tine ce cuceresc eu,ca vad ca deja ai dat-o pe slabe si ai glume cam multe in program.daca vrei te invat ce sa faci...setari....stergere cont ca esti prea penibil


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11825

hai k deja m-am plictisit, pana la urma u ce cauti pe aici? din cate stiu eu asta e topic pt razboiul TT vs. LOD.....
 

DeletedUser

lasa ca in curaand ma implic si eu numa sa treaca pacea aia stupida despre care se zvoneste,pana atunci refacetiva atacu si apararea ca dupa incepe show-uuuu!si atunci sa vedem care are mai mare tupeu,ca vad ca land warrior are tupeu mai mult decat il duce capu!
 

DeletedUser

Membrii trubului L.O.D. ar trebui sa taca sunteti**** !! ... sunteti condusi rau de T.T. cand reveniti atunci sa aveti curajul sa postati aici

Bravo T.T. sunt mandru ca sunt membru al acestui trib

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Membrii trubului L.O.D. ar trebui sa taca sunteti jalnici rau !! ... sunteti condusi rau de T.T. cand reveniti atunci sa aveti curajul sa postati aici

Bravo T.T. sunt mandru ca sunt membru al acestui trib

in sfarsit unu sa le dea replica celor din LOD!!bravo tata
 

DeletedUser

statisticile arata cam a macel :)))


LOD'u e cam macelarit :))

Nu-s membru LOD insa stiu bine cum merge treaba pe acolo..
O iau grav de tot, insa ganditi-va ca extrem de multi nu mai joaca de fff mult timp.. si este vorba despre jucatori foarte buni.. (care spre exemplu pe L4 fac legea..) sau care pe aceeasi lume 5 au aratat de ce sunt in stare..
 

DeletedUser

Nu-s membru LOD insa stiu bine cum merge treaba pe acolo..
O iau grav de tot, insa ganditi-va ca extrem de multi nu mai joaca de fff mult timp.. si este vorba despre jucatori foarte buni.. (care spre exemplu pe L4 fac legea..) sau care pe aceeasi lume 5 au aratat de ce sunt in stare..

Si de ce nu se remarca si aici? Am avut 300 de atacuri stii cate sate au luat?
0
 

DeletedUser

Si de ce nu se remarca si aici? Am avut 300 de atacuri stii cate sate au luat?
0

De ce nu se remarca !?
Tocmai am spus.. pentru ca multi s-au lasat.. multi au sitter..
Iar faza cu 300 de atacuri si niciun sat luat este mai mult decat irelevanta..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus