davidcdd79/rank1/Certuri pe forum

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

aveai dreptate :(
ps. ar trebui inchis,altfel ma bag si eu sa fac spam la greu :|



1.parca te bagai la somn,normal ca nu te-am crezut.
2.s-a vorbit numai de triburile.
3.KingArturArmy Mihai scrie si tu te rog mai coerent ca se intelege altceva.
4.nu am "vazut" spam,mereu s-a vorbit de triburile si de membrii in plus nu a fost nimeni sarcastic sau a adresat vreo insulta (pfoouaaa)

Cand o sa fiu mare,vreau sa ma fac admin :p

peseu: Daca nu iti place,nu citi :)
 

DeletedUser

Rad de noi restul serios opritziva din polemici si din hartzuieli ca nu ishi au rostul e un simplu joc ne face viatza mai frumoasa nu mai trista .Am scris acum si atat.
 

DeletedUser2821

Nu inteleg de ce a trebuit neaparat sa stie toata lumea de intalnirea voastra dar trecand peste asta ... Cum vreti sa nu se certe oamein pe un topic cu titlul certuri pe forum.
 

DeletedUser14376

cand va mai intalniti la bere..si sunteti prin timisoara chemati-ma ca vin si eu.....:)
 

DeletedUser14376

in Timisoara nu ajunge nimeni...:(:(..sau pe la Severin ca merg de craciun acolo..si tare as vrea sa vad si eu un tribal meeting...:D...asa fac unu la 2 zile cu colegii mei la bere:)):))..da sunt satul de fetele lor:))
 

DeletedUser

De ce ne intereseaza intalnirea voastra?

Trebuia sa va pastrati ideile pentru voi,sau eventual sa le impartasiti fiecare in tribul vostru,ca nu suntem la "Din Dragoste" sau 'Iarta-ma' !

:))
 

DeletedUser

De ce ne intereseaza intalnirea voastra?

Trebuia sa va pastrati ideile pentru voi,sau eventual sa le impartasiti fiecare in tribul vostru,ca nu suntem la "Din Dragoste" sau 'Iarta-ma' !

:))

As zice eu de ce ar trebui sa ne intereseze da iar imi dau astia avertisment:)))
oricum vreau sa zic ca sunt emotionat aproape imi dau si lacrimile de .... ras
si acum cineva iar o sa se ia de mine:))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

De ce ne intereseaza intalnirea voastra?

Trebuia sa va pastrati ideile pentru voi,sau eventual sa le impartasiti fiecare in tribul vostru,ca nu suntem la "Din Dragoste" sau 'Iarta-ma' !

:))

1.ma bucur ca emisiunile "Din Dragoste" sau 'Iarta-ma' ! ti-au schimbat viata si mentalitatea ta ca om si ca si jucator.
2.am deschis acest topic cu gandul sa nu ne mai certam si sa nu se mai "inchida",dar mai exista si oameni ca tine

@Qilindory-Manutza de Aur-nu am de ce sa ma iau de tine,ma iau de tine cand vorbesti prostii,nu inseamna ca trebuie sa postez aici si cand trebuie sa te corectez,daca nu stii ce sa scrii pe forum si deviezi de la subiect mereu nu este vina mea.
 

DeletedUser4920

Stranu calmeaza-te ca nu esti prieten cu raduica sa va legati de sireturi ;)



Deci astfel de posturi inutile din partea ta vor atrage acel frumos ban...ca vad ca nu te poti abtii ...raduica nu a zis nimic legat de persoana ta...
 

DeletedUser6843

Stranu calmeaza-te ca nu esti prieten cu raduica sa va legati de sireturi ;)



Deci astfel de posturi inutile din partea ta vor atrage acel frumos ban...ca vad ca nu te poti abtii ...raduica nu a zis nimic legat de persoana ta...

categoric asa este,dar...eu pot posta ce doresc cat timp se leaga de joc,normal ca trebuia sa ii iei tu apararea,pentru ca este un jucator valoros in waroom,dar scriu ce vreau si zic ce vreau.

nici nu mi-as dori sa fiu prieten,care e chestia?
 

DeletedUser4920

categoric asa este,dar...eu pot posta ce doresc cat timp se leaga de joc,normal ca trebuia sa ii iei tu apararea,pentru ca este un jucator valoros in waroom,dar scriu ce vreau si zic ce vreau.

nici nu mi-as dori sa fiu prieten,care e chestia?

Chestia este ca iti iei ban inutil pentru un post inutil eu am incercat sa iti atrag atentia stii prea bine ;)
 

DeletedUser6843

Chestia este ca iti iei ban inutil pentru un post inutil eu am incercat sa iti atrag atentia stii prea bine ;)

Ok sa zicem multumesc,nu stiu de unde stii tu ca imi iau ban!
cum si el a m-a insultat asa mai finut,asa am facut si eu,in fine...ce subiect de discutie.
ca sa intelegi si tu,postez ce vreau eu si am dreptul la replica!
 

DeletedUser

Stranu calmeaza-te ca nu esti prieten cu raduica sa va legati de sireturi ;)



Deci astfel de posturi inutile din partea ta vor atrage acel frumos ban...ca vad ca nu te poti abtii ...raduica nu a zis nimic legat de persoana ta...

deci seztel tu nu ai intales ca nah el are unele probleme chiar vorbesc serios intalegel si tu,saracu:)))
asa e el din nastere si datorita unor anumite conjucturi
eu personal chiar il compatimesc:)))


ce sa ii fac miss stranutelu? ma bufneste rasu la aproape fiecare post de al tau si nu ma pot abtine sa nu iti raspund.pana acu au inchis admini 2 topicuri din cauza noastra si de fiecare data tu ai mai deschis unu.sper ca pe asta sa il lase fidca eu chiar ma distrez si apropo te rog nu te lua de mine ca sunt mic si nu are cine sa ma apere.

in rest numa de bine si apropo david chiar e un om ok...
 

DeletedUser

cearta asta e din cauza lui david :>> credeati ca nu e om ok :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus