Mesaje amuzante pe lumea 7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15358

sa nu generalizam, totusi...no coment referitor la raport.
``Daca vroiam iti trimiteam toti 4 intrun atac ``:)))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
nu e mesaj, dar m-a amuzat descrierea tribului:

"Descriere
tineti minte 3 cuvinte -> ......... merge inainte.

va rugam sa ne iertati k nu punem capete de mort , scheleti , sabii si topoare la profilul nostru .


aliante -> aliatii nostri sunt considerati fratii nostri de arme si vom lupta mereu alaturi de ei

P.N.A -> cei cu mov de pe harta noastra


Dusmani -> niste nesabuiti


Despre recrutari ... tre sa indepliniti cateva conditii sa intrati in tribul acesta ....

1- spirit de echipa
2- minim 25 000 puncte si armata considerabila in sate
3- odata intrati nu mai puteti iesi din trib caci aici nu e sat fara caini, cu toate acestea nu ezitati sa ne acceptati invitatiile ca aici este o adevarata familie mare si unita"



Vreau si eu in tribul asta...de cand ma chinui sa imi pun capatani de mort, sabii si alte prostii pe la profil...dar sa fiu a dreq de imi iese :(
 

DeletedUser7708

Însuşiri
Porecla: adunatura de ferme
Prescurtare: CEAPEU
Numărul de membrii: 63
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 8.468.909
Punctaj total: 9.563.639
Punctaj mediu: 151.803
Rang: 29
Homepage:
» Actele tribului
Membri
Descriere
la insistenta mai multor amici am intrerupt optiunea DELETE CONT..era pacat de sate..si am decis sa facem un trib LA MISTO..daca e un joc..dracu sa ne distram!!!

..asa ca din cenusa ideilor burgheze si totalitatea ideilor ceusiste,postdecembriste si futuriste de ieri si de odata ce va mai fi...pentru infranarea progresului si subdezvoltarea economiei MAI MULTE FERME au decis sa ia problema in mana , nu pentru a face lucru manual sau desen la orele de istorie pe triburi ci pentru a-si demonstra ceva:NICIODATA NU E TARZIU SA ISI DEA DELETE CONT!

toti jucatorii capata identitatea de taran sau noob(cuvant de la oras)iar satele lor se vor numi ferme sau bufete de noobi,trupele vor lua denumirea de sclavii paharului iar drumul catre sate inamice si victorie se va numi :drumul tuicii!

SCOPUL CEAPEU-LUI:

-numar de membrii maxim 200,minim 200!

-daca numarul asta se va autodepasi facem academie..daca si ala sare...mai facem una!

-toti egali toti drepturi,niciunu nu are voie sa comenteze!

-libertate absoluta pe forum si haos general autorizat!

-inobilari interne incurajate!

-casapirea dusmanului cu tot ce ai la indemana,apasat si repetat!

-noi idei ,noi arme:sapa naucitoare,furca jucausa si coasa tocita..arme paladin!harletul indoit e combinatia de taste mortala:fatalitatea!


NU NE E FRICA DE URBANIZARE SAU DEMOLARE,SUNTEM FANATICI SI CU UN SLOGAN BINE PUS LA PUNCT:

DELETE CONT,DELETE CONT,DELETE CONT...!

cateva cuvinte despre defunctul E.L. si un moment de reculegere!

- s-a desfintat datorita orgoliilor si caracterului copilaresc al unor ex membrii.

-scopul lui era acela de a unii 100 de farame de triburi si tribulete si a face o forta,reusisem sa luam locul 6 dar au vrut unii sa fie mai cu mot...vechea poveste!

- as vrea sa vad tribuletele care au ramas cum vor face fata super-triburilor care vin dinspre centru!
vor fi tocate pe rand si facute praf ca la carte..asta e,prostia si neintelegerea jocului se plateste!

MOMENT DE RECULEGERE...e doar un moment..a trecut hai la treaba ca ne asteapta munca de jos!
:D
 

DeletedUser

:)

E.L a fost un mare fake:) Membrii tribului au ramas grupati exact ca inainte :)
NOi ne-am retras primii la 2-3 zile de la infiintare :) Acum cu totii au urmat exemplul -HiVe-
 

DeletedUser

E.L a fost un mare fake:) Membrii tribului au ramas grupati exact ca inainte :)
NOi ne-am retras primii la 2-3 zile de la infiintare :) Acum cu totii au urmat exemplul -HiVe-


Știu exact ce sa întâmplat !Fiecare vine cu textele lui .(andrei nu zic de tine) ...Adevărul este că, când sau unit cele 3 triburi ( E-Lite , Legion și Hive ) , au fost 3 întemeiatori !Unul din ei (membru -Hive-) a propus ca tribul să fie condus (dictatură) doar de 1 persoană (de el) , ceea ce nu le-a convenit celorlați întemeitori,fapt ce nu ia convenit reprezentatulu-i -Hive- , cerând să-i fie luate drepturile !Au fost tot felu de discuți,și sa ajuns în faza în care 90% membri -Hive- au părăsit tribul formând vechiul -Hive- .Cei din -Hive- au stat exact 7 zile !

Tribul E.L , sa desfințat din cauza unor recrutări a membrilor K.L , fapt ce i-a supărat pe 70% din trib ,fapt ce a dus la desfințarea tribului E.L,împărțindu-se în 3 părți -Pe scurt !
 

DeletedUser

-Hive- are mult potenţial şi zonă bună. Sunt de urmărit.


-Hive- a fost trib bun,dar în urma fuziuni mulți au rămas acolo în E.L. !TSL-ul vine de jos tare, au luat 2-3 sate din -Hive-,și au început să ceară alianțe cu toți !Dacă rămâneau atuncea în E.L ,și nu făceau pe grozavi,era un trib mare,și o zonă deasemenea foarte bună !
 

DeletedUser

Da.Probleme oricum va pune cât de cât ,dar nu foarte multe !Psihic se termină singuri.Când vine TSL-ul cu numa 20 atacuri pe unul din ei,se termină toți ,și să ținem cont că nu este numai TSL care le-ar pune probleme !Oricum ei știu ce fac !
 

DeletedUser7708

lup cenusiu astăzi la ora 12:02
Vrei s construi o forta de neoprit ?
Vin din partea lui MIR-IA pt ati propune ceva .Triburile noastre sa se contopeasca.Sau si mai clar voi sa veniti in tribul MIR-IA .Veti avea multe avantaje cum ar fi veti fi aliati cu multe triburi puternice in special Hunii , MIR-IR si cel mai importan M.I.R(Marele Imperiu Roman ce ocupa locul 43 din lumea 7.Multe avantaje ,NU ?).
.Si sa nui crezi ca daca accepti membriii tribului tau vor fi fara nici o functie .For primi functii in functie de al lor talent.DE exemplu tu vei putea fi Preator.Si asa ca avem nevoie de unul.Nu uita veti avea toti acelasi drepturi ca toti romanii.
Daca accepti anuntama si voi trimite invitatii la tot tribul tau.

Forţa mamuţii şi mass-recruiting :D
 

DeletedUser15358

``For primi functii in functie de al lor talent.DE exemplu tu vei putea fi Preator.Si asa ca avem nevoie de unul``
hai ca ii tare asta :)) :D
 

DeletedUser

dfa1, de ce nu incerci? este posibil ca acest trib sa fie mai bun decat cel in care ai fost cand te-au nobilat oamenii mei...
 

DeletedUser7708

Mai schimbă cd-ul, s-a zgâriat. Pricepe că am lăsat contul cu 80 sate. Cât despre recrutare, nicio şansă, tribul meu e mult mai bun decât mamuto-familia lor.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu e chiar amuzant, dar putin asa...

sal a spus:
twiztid astăzi la ora 11:32
te rog frumos sa nul mai ataci pe fratemio ([player]Dj.Iusty[/player])

PaxK astăzi la ora 12:22
pai roaga-ma

twiztid astăzi la ora 12:24
poi nu team rugat
sau ce
nushtii sa citesty

PaxK astăzi la ora 12:44
nu stiu sa citesc prea bine, dar stiu sa scriu. ma ajuta si cei 8 ani de gramatica. dar sa lasam aspectul asta.

care este motivatia ta in a nu-l mai ataca pe fratele tau (sau al doilea cont al tau) ?
 

DeletedUser

Mai schimbă cd-ul, s-a zgâriat. Pricepe că am lăsat contul cu 80 sate. Cât despre recrutare, nicio şansă, tribul meu e mult mai bun decât mamuto-familia lor.

d-aia pe timpul cand pierdeai sate incercai intr-o veselie sa fii recrutat in tribul aliatilor nostri tsl?

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

Nu pierdeam niciun sat, încercarea de a intra în TSA a fost fix înainte să dau contul. Aveam 3 atacuri şi satele toate pline de armată...

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este al doilea avertisment, alta fiind tema topicului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Acum nu mai este nici K.L. ce a fost..s-au desfiintat si ei..si EL...si a intrat T.N.R. In actiune..va fi un mare trib...;)

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Uitativa ieri cand am vrut sa iau satu copilului acesta ce mi-a scris =)))


ralfrafael în data de 25.11. la ora 19:10
am si eu 10 ani si inchipuieti citi bani am cheltuit eu la internet pentru ami face acest sat te rog nu mil cuceri
 

DeletedUser

Uitativa ieri cand am vrut sa iau satu copilului acesta ce mi-a scris =)))


ralfrafael în data de 25.11. la ora 19:10
am si eu 10 ani si inchipuieti citi bani am cheltuit eu la internet pentru ami face acest sat te rog nu mil cuceri

Zeus vad ca inca e pe harta...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus