Mesaje amuzante pe lumea 7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

DYABLO THE BEST astăzi la ora 21:09te salut cu respect.scz ca te deranjez,dar vreau sa te intreb ceva...imi poti spune te rog cum faci un sat parasit de langa tine sa devina unul de-al meu...adica sa mai am un sat de-al meu langa mine?sa imi ras te rog cand poti..scz deranju.numai respect de la DYABLO
:):):)
 

DeletedUser

din toate lumile pe care am jucat pana acum nu cred sa fie una mai slaba ca aceasta lume 7 ........distractia este garantata in fiecare seara :D
 

DeletedUser

sal
Partener de discuţie anca2008
Grupa: Inbox Inbox

anca2008 în data de 13.11. la ora 17:29da eu nu ma supar...........mi cam indiferent:p

gms80sixtreme în data de 13.11. la ora 15:36multumesc,dar ma distrez asa...fara suparare,dar era singurul sat de prin zona care merita cucerit...

anca2008 în data de 13.11. la ora 15:28nu tre sa te chinuiesti cu atatea atacuri ca sa cuceresti satul.......eu nu mai joc pe lumea asta ....nu intru numa o data pe saptamana......succes
 

DeletedUser8914

:)))

FORTZA POLI a spus:
papushel versatu` astăzi la ora 12:46
Salut ultrashule...esti de-al meu :D

Nu te rogi de careva de la tine din trib sa ma primeasca si p mine te rog...k am refuzat sa intru in academia fostuluimeu trib si am fost dat afar...nu sunt refugiat,nu ma ataca nimeni...te rog mult.

Respect si FORTZA VIOLA!

Die Die Die Die ! or Cry Cry Cry ... salut
 

DeletedUser7708

Messi Hero astăzi la ora 18:09
te rog nu mai ataca pe szekelyfold!

Trib de 65k cere pace unuia de 1.5k :)
Caesar >>> STORM.
 

DeletedUser

... a spus:
PainMaster * astăzi la ora 15:52
Jalnic ...

xxx astăzi la ora 15:54
de ce jalnic ?

xxx astăzi la ora 15:54
sunt prea putine atacurile ?

PainMaster * astăzi la ora 15:54
cu ce ti-am gresit sa ma lasi fara sat ?

xxx astăzi la ora 15:55
pai esti dusman vreti sa oprim razboiul ?

PainMaster * astăzi la ora 15:56
eu niciodata nu am fost de acord cu acest razboi . Dar la mine in trib toti sunt rai ...

xxx astăzi la ora 15:57
aha pai discuta cu ei si ma anunti daca vrei sa oprim razboiul pentru ca am cativa colegi langa tine care au sate de atac si ma ajuta si ei sa iau un sat 2 acolo in granita

PainMaster * astăzi la ora 15:58
tu chiar ma crezi nu ? incepator ...

xxx astăzi la ora 15:59
ma crezi incepator ?
asta ai vrut sa afli ?

PainMaster * astăzi la ora 16:00
nu , vroiam doar sa te intreb daca te-ai uitat cand ajung atacurile tale ... dar nu mai conteaza

xxx astăzi la ora 16:02
ce conteaza cnd ajung atacurile ??conteaza ca iau satul

PainMaster * astăzi la ora 16:05
da imi place stilul tau . Dar sunt niste probleme ( te las pe tine sa iti dai seama )
Vrea sa ia satul din 2 atacuri care ajung la 4 dimineata ....
 

DeletedUser6558

urgent a spus:
Lilianopol astăzi la ora 17:31
sprijunul vine in 3 ore e bine sau il retrag?

Carrhae astăzi la ora 17:33
:) multumesc! e putin prea tirziu, dar cred ca o sa ma descurc, de data asta. sper sa nu fie si alte atacuri

Carrhae astăzi la ora 17:33
nu, nu il retrage, tocmai a mai aprut un atac, dupa ce ajung trupele tale :)

Carrhae astăzi la ora 17:35
chiar 2, si cu berbeci :)

Carrhae astăzi la ora 17:36
4 atacuri sunt pe satul mare, iar 2 pe unul mic, dar acelea nu sunt cu berberci, si o sa scot armata din satul ala, o trimit in cel mare


urgent a spus:
Lilianopol astăzi la ora 17:37
bine nul retrag daca ai nevoie de ajutor sa imi spui si cand tea atacat sami trimiti si mie bine?

Carrhae astăzi la ora 17:40
Multumesc! Uite un print screen cu satul mare : http://img372.imageshack.us/my.php?image=qqqgg0.jpg

Carrhae astăzi la ora 17:43
nasol, a mai trmis 4 :)

? a spus:
Carrhae astăzi la ora 17:43
dar tu esti din RRD....?

urgent a spus:
Lilianopol astăzi la ora 17:44
ok...iti trimit sprijin si pe satul mare?

Carrhae astăzi la ora 17:45
acolo mi-ai trimis :)

urgent a spus:
Lilianopol astăzi la ora 17:47
bine iti trimit

urgent a spus:
Lilianopol astăzi la ora 17:46
da sunt din RRD si tu esti din RRD?

Carrhae astăzi la ora 17:48
nu :))))) RRD ma ataca...acum stii ce am in sate:)))))))))

Carrhae astăzi la ora 17:48
[player]hytzen[/player] :)

Carrhae astăzi la ora 17:50
ma ataca :))
urgent a spus:
Lilianopol astăzi la ora 17:53
vine in 6 ore dar nustiu daca esti tu zim daca iti vine un sprijin in 6 ore

Carrhae astăzi la ora 17:54
nu, nu este, dar, scuza -ma ca te intreb, is curios...de ce ma sprijini, cind ma ataca un coleg de trib de al tau?

urgent a spus:
Lilianopol astăzi la ora 17:57
il retrag pala care vine in 6 ore bine? ca cred ca nu estitu bine?

Carrhae astăzi la ora 17:58
la mine nu vine nimic in 6 ore :)
urgent a spus:
Lilianopol astăzi la ora 18:00
bine lam retras
urgent a spus:
Lilianopol astăzi la ora 18:05
iti urez noloc la batarie.

Carrhae astăzi la ora 18:06
merci: poate o sa intru la voi in trib, ca imi pareti simpatici :)
urgent a spus:
Lilianopol astăzi la ora 18:08
vei sa te imvit?

Carrhae astăzi la ora 18:08
pai intii sa scap de atacurile astea, ca apoi o sa zica ca is refugiat :)

Ciudate lucruri
 

DeletedUser15358

unde ii partea amuzanta in tot romanu asta ce l-ai postat aici. Nu ii nimik funny
 

DeletedUser

nu e mesaj, dar m-a amuzat descrierea tribului:

"Descriere
tineti minte 3 cuvinte -> ......... merge inainte.

va rugam sa ne iertati k nu punem capete de mort , scheleti , sabii si topoare la profilul nostru .


aliante -> aliatii nostri sunt considerati fratii nostri de arme si vom lupta mereu alaturi de ei

P.N.A -> cei cu mov de pe harta noastra


Dusmani -> niste nesabuiti


Despre recrutari ... tre sa indepliniti cateva conditii sa intrati in tribul acesta ....

1- spirit de echipa
2- minim 25 000 puncte si armata considerabila in sate
3- odata intrati nu mai puteti iesi din trib caci aici nu e sat fara caini, cu toate acestea nu ezitati sa ne acceptati invitatiile ca aici este o adevarata familie mare si unita"
 

DeletedUser

ce jucatori ascunde maretul trib ~TFO~!

Pacat ca intru din an in paste cum se spune pe triburile din cauza lipsei de timp...ca altfel aveam destui noobi de cucerit:D
Zilele trecute aveam o gramada de rapoarte de atac din partea unui jucator membru ~TFO~...ca oricum era cam plictisitor jocul, abia m-am amuzat pe cinste:eek:


mai intai trimite un nobil cu 20 de spioni...dupa ce imi curatase un sat cu cateva ore inainte:)))

Agresor: ImmortalGodLike
Sat: ~ASSASIN~ ~02~ (303|424) K43

Număr: 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

...motivand ca

'ImmortalGodLike în data de 01.12. la ora 15:40nu e vorba de asta am trimis in graba si nu am mai vazut ce fac..asta era problema..nu e vorba ca nu stiu sa ii trimit ca puteam sa ii trimit pe toti intr-un atac..nu atac membrii best si eu am fost in acel trib..am atacat ca am vazut magaziile pline cand am spionat.ciao
:D:D:D:rolleyes::eek:
irinutza88 în data de 01.12. la ora 15:26nobilii se trimit la secunda dupa atacurile de curatare...si chiar si atunci pot sa fentez nobilii tai'


...si ca sa nu cumva sa zic ca nu s-a tinut de cuvant omu'...

Agresor: ImmortalGodLike
Sat: ~ASSASIN~ ~02~ (303|424) K43

Număr: 0 0 2961 0 0 1789 0 0 0 0 1 3
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

...trimite 3 nobili in acelasi atac:eek::eek::eek: cine stie...poate poate scade de 3 ori adeziunea=))):rolleyes::eek:

Ce pot sa zic...ma asteptam sa mai scapam de noobi, macar pt faptul ca e vorba de lumea 7,nu de prima lume aparuta pe .ro

Oricum m-am distrat pe cinste azi,n-am de ce sa ma plang.:D
 

DeletedUser

ce tari sunt rapoartele ... si cand te gandesti ca umbla zvonul ca ~TFO~ vor capul Die. ... daca ar fii toti ca astia as trimite sprijin 30 de sate de aparare din 30 si m-as apara cu cavaleria usoara si tot nu ar avea ce-mi face :)) vai , ce jucatori . se vede fostul *Best* , fostii nostrii dusmani - ajunsi academie ... mari luptatori , bravi luptatori singurul lucru pe care-l regret e ca nu sunt si eu langa ei sa iau sate moca :((
 

DeletedUser

pacat ca nu mai am spioni ca incercam sa atac si eu asa ...

PS: slideshow majoritatea nu trimit spioni + nobili , majoritatea trimit 5 nobili fara armata insotitoare . Raspunsul este : da,toti suntem asa:rolleyes:
 

DeletedUser

Imi cer scuze jucatorului ImmortalGodLike pentru ca aceste atacuri au alta sursa.se pare ca are sitter:D si ce mai sitter...mai bine predai direct satele dusmanului decat sa te lasi pe mana unui asemenea loctiitor:eek:

''irinutza88 astăzi la ora 19:07:))) o sa-l iei pt k nu mai joc eu de-asta:))i-am spus si lui ca nu mai joc. intr-adevar nu stii sa dai atacurile:))

ImmortalGodLike astăzi la ora 18:55eu am ramas siter de cateva zile..el are ceva probleme..nu stiu daca va mai juca ..nu prea stiu eu cum ser joaca si sa dau atacurile..dar pana la urma o sa iau astul :D

irinutza88 astăzi la ora 18:20tu ai trimis atacurile sau el?

ImmortalGodLike astăzi la ora 18:04sunt siterul lui

irinutza88 astăzi la ora 17:30auzi...tu ataci cu 3 nobili intr-un singur atac??????''

Deci oricare ar fi sitter-ul lui, e varza:D:eek::rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus