AKI si-a scris istoria

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul AKI se va desfiinta.
A fost o hotarare greu de luat, dar a fost singura onorabila pentru majoritatea membrilor. Pentru multi dintre noi afacerile personale au devenit o prioritate, iar timpul alocat jocului e tot mai scurt.
Cat a jucat, AKI a facut-o bine si asta trebuie sa ramana imaginea lui : jucatori experimentati si foarte uniti.
Au fost momente in game extraordinare, care nu pot fi uitate, s-au legat prietenii, inclusiv in afara tribului, iar asta e cel mai important.
Impreuna am facut treaba o excelenta, le multumesc pe aceasta cale atat prietenilor AKI , cat si adversarilor care au stiut sa ne respecte.

Topoare ascutite si cai potcoviti iar in RL multa bafta !
 

DeletedUser

Felicitari pentru ce ati realizat pana acum si multa bafta mai departe.


Totusi ,am cateva nelamuriri.Ce se va intampla cu membrii tribului ?Va veti sterge conturile, veti merge in alt trib ?
Nu stiu de ce .. dar presimt ca multi vor migra chiar la dusmani :)
 

DeletedUser

Tribul AKI se va desfiinta.
A fost o hotarare greu de luat, dar a fost singura onorabila pentru majoritatea membrilor. Pentru multi dintre noi afacerile personale au devenit o prioritate, iar timpul alocat jocului e tot mai scurt.
Cat a jucat, AKI a facut-o bine si asta trebuie sa ramana imaginea lui : jucatori experimentati si foarte uniti.
Au fost momente in game extraordinare, care nu pot fi uitate, s-au legat prietenii, inclusiv in afara tribului, iar asta e cel mai important.
Impreuna am facut treaba o excelenta, le multumesc pe aceasta cale atat prietenilor AKI , cat si adversarilor care au stiut sa ne respecte.

Topoare ascutite si cai potcoviti iar in RL multa bafta !

In ce trib vor intra jucatorii?
 

DeletedUser

triburile agreate de AKI, veti vedea
nu vor intra in HL decat spionii, dar aia sunt mici ;))
 

DeletedUser

V-ati pus de acord si pentru o data/ora anume cand veti dizolva tribul ?
 

DeletedUser

Si ca sa venim in intampinarea celor care o sa ne faca lasi sau mai stiu eu cum, AKI a demonstrat ca nu a plecat capul niciodata in fata nimanui, nici macar atunci cand aveam razboi cu toate 3 triburile de pe podium.
Nu este o lasitate, nu fugim din fata pericolului, nu este o decizie impusa de nimic sau nimeni de pe Triburi. Este o hotarare ce tine doar de noi si de interesele noastre.
 

DeletedUser

gibrail, pitisic, roxydora, kosssmin, dunpeal si poate mai multi.

majoritatea conducerii AKI.
din conducerea actuala ramanem, cred, doar 2.
 

DeletedUser

felicitari AKI un trib excenlent...



FELICITARI >>>>CEI CARE VA LASATI MULT SUCCES IN RL
 

DeletedUser5151

Tribul AKI se va desfiinta.
A fost o hotarare greu de luat, dar a fost singura onorabila pentru majoritatea membrilor. Pentru multi dintre noi afacerile personale au devenit o prioritate, iar timpul alocat jocului e tot mai scurt.
Cat a jucat, AKI a facut-o bine si asta trebuie sa ramana imaginea lui : jucatori experimentati si foarte uniti.
Au fost momente in game extraordinare, care nu pot fi uitate, s-au legat prietenii, inclusiv in afara tribului, iar asta e cel mai important.
Impreuna am facut treaba o excelenta, le multumesc pe aceasta cale atat prietenilor AKI , cat si adversarilor care au stiut sa ne respecte.

Topoare ascutite si cai potcoviti iar in RL multa bafta !

Tot respectu Gibrail.....
 

DeletedUser

Va doresc mari succese in ceea ce veti intreprinde in viata.

Respect pentru conducerea AKI.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus