P.J. vs United

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu, eu nici macar sa cuceresc un sat nu stiu ;).
Nu stiu ce parere aveti, dar eu ma gandesc... :-?, e nevoie de ceva experienta si timp liber sa conduci un trib in top15, nu ? :)).
Bataie de cap are oricine, atat pe triburile cat si in viata reala.
Ce e important sa stim cu totii, Triburile e doar un joc, viata noastra e...realitate !
Am cunoscut multi pe Triburile, mi-am facut o groaza de prieteni cu care tin legatura.
Va salut, colegii mei din CDAc, L1, va salut fosti colegi Dety-A, L3, va salut actuali colegi Prison Jumpers, L9, spor la joc.
 

stou

member
Scor reacție
0
Orlando sper sa ne intalnim pana la urma pe aceasta lume cu toate ca esti al naibi de departe de mine :)) dar cine stie se mai intelnesc munti cu munti ce sa mai spunem de cont cu cont :)))))
Oricum sunteti ilari :))))!!!
Tineti-o tot asa !!!!
 

DeletedUser

Cat timp e un trib mamut nu pot sa zic nici cu un cutit la gat ca sunt buni
 

DeletedUser

mai, daca oamenii doresc sa intre aici si noi facem fata la asa mare numar de membri, dc sa refuzam ? sa devenim trib mamut si asta este.

oamenii conteaza in acest joc si nu satele !

timp de 4 ani am comunicat cu 800 oameni lunar pe tw.net, si erau toate natiile acolo, care stiau sau nu engleza, si tot gaseam un traducator sau o metoda de a comunica cu ei.

pai vrei sa spui k nu ne descurcam in limba materna mai ?

sunt roman in romania ! si traiesc in democratie ! fara comunism !

fiecare membru este auzit, fiecare parere conteaza pentru noi si facem in asa fel incat sa multumim pe toata lumea din trib sau dintre aliati
 

DeletedUser5673

mai, daca oamenii doresc sa intre aici si noi facem fata la asa mare numar de membri, dc sa refuzam ? sa devenim trib mamut si asta este.

oamenii conteaza in acest joc si nu satele !

timp de 4 ani am comunicat cu 800 oameni lunar pe tw.net, si erau toate natiile acolo, care stiau sau nu engleza, si tot gaseam un traducator sau o metoda de a comunica cu ei.

pai vrei sa spui k nu ne descurcam in limba materna mai ?

sunt roman in romania ! si traiesc in democratie ! fara comunism !

fiecare membru este auzit, fiecare parere conteaza pentru noi si facem in asa fel incat sa multumim pe toata lumea din trib sau dintre aliati



sa va urez de bine sa aveti soarta olimpului de pe lumea 1
 

DeletedUser

Da nu are nimeni, absolut nimic împotriva voastră. Vă faceţi de râs prin simplu fapt că sunteţi conducătorii unui trib mamut şi aţi lăsat să se întâmple asta.
Da, vor membrii să vină, dar te-ai întrebat vreodată "de ce" ? De frică, da... ăsta era răspunsul.... când văd în jurul lor o grămadă de membrii ai tribului vostru, n00bilor li se face frică şi cedează.
În fine... fiecare cu felul propriu de gândire. Baftă cu mamutu` :D :rolleyes:
 

DeletedUser

trib inghesuit MAMUT dezorganizat, clatinand, ODA slab, medie puncte slaba , etc etc ( P.J ) vs trib naiv cu conducere care se lauda ca joaca de pe lumea clasica... degeaba ma degeaba daca sariti voi repede sa faceti trib cand habar n-aveti ce-i aia razboi si altele..

Oricum vom vedea cum va razboiti voi . Poate il invatati pe Paladin sa innobileze cine stie , numai asa putem vedea un razboi , pina atunci mai asteptati 1 luna 2 cel putin pina se pune lumea pe picoare LMAO ce naivi sunteti dar va inteleg putina propaganda si centrarea atentiei nu strica.

lol!!
 

DeletedUser

sa vezi marele conducator alyn50:)) a vorbit si cu tribul h3roes sa il ajute in distrugerea tribului UNITED :=))) doamne ce rusine:p
 

DeletedUser

astia care spuneti ca aveti habar de triburi ia uitativa pe l5 la tribul NOI e un trib mamut si are razboaie cu aproape toate triburile si se mentin constant pe locul 3 ce vreti mai mult i:)) !alt exemplu pl 9 CNA are peste 1000 de membri asa ca numai comentati daca nu stiiti care e treaba, poate cn stie oftica iese la iveala !:)):)):p:D:eek::rolleyes::):p:p:p:p:p
 

DeletedUser5673

oricum tu esti exemplu negativ de ce sa nu mai joace lumea triburi mai ales pe lumi noi esti fara scapare
de la inceput ai vrut razboiu asta acuma il ai
 

DeletedUser

oricum tu esti exemplu negativ de ce sa nu mai joace lumea triburi mai ales pe lumi noi esti fara scapare
de la inceput ai vrut razboiu asta acuma il ai

:))):))):))):)))ma faci sa rad:)))

dc zici ca am vrut razboilul asta si mai sus **** care zice ca sunt vanator de drpeturi in UNITED aveam de conducere asa ca ..... va lasa sa spuneti voi am plecat deoarce am deranjat ce spunea tayfun in legaura de prestatia mea ca diplomat cat am fost diplomat eu am gasit acadmeia si am stiut sa tin legatura cu ea nu ca altii din conducere Xkzz am cel mai mare respect pt el ca el a fost singurul si cu flastina care s-a ocupat de academie impreuna cu mn asa ca nu mai comenta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

spider de cat timp joci triburile frate?? pentru ca vorbesti mult da faci putin :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai bine s-ar inchide topicul, in loc sa vorbiti despre razboi, care si asa e destul de penibil, voi va certati aiurea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus