P.J. vs United

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cand eu am jucat pe lumea 1, am intrat de curiozitate numai, si erau numai vreo 600 jucatori, setarile nu prea imi placeau, fiind obisnuit cu viteza 2 si jucatorii de pe tribalwars, si am renuntat

eu nu joc decat numai pe o singura lume deodata si daca vei trai pana ce incepe lumea 10, te scapi de mine cat ai spune peste

oricum, oriunde incepe noua versiune a jocului, acolo plec dar vreau s avad united desfiintat sau redus considerabil

mai, nu mai spune povesti, treci la fapte ! ataca-ma ! te provoc sa ma ataci !

noi 2, fata in fata ! singuri !

cine pierde , reseteaza ! ce zici ?
 

DeletedUser5673

cand eu am jucat pe lumea 1, am intrat de curiozitate numai, si erau numai vreo 600 jucatori, setarile nu prea imi placeau, fiind obisnuit cu viteza 2 si jucatorii de pe tribalwars, si am renuntat

eu nu joc decat numai pe o singura lume deodata si daca vei trai pana ce incepe lumea 10, te scapi de mine cat ai spune peste

oricum, oriunde incepe noua versiune a jocului, acolo plec dar vreau s avad united desfiintat sau redus considerabil

mai, nu mai spune povesti, treci la fapte ! ataca-ma ! te provoc sa ma ataci !

noi 2, fata in fata ! singuri !

cine pierde , reseteaza ! ce zici ?

ilustru necunoscut atacama pe mine daca te tine
 

DeletedUser

cand eu am jucat pe lumea 1, am intrat de curiozitate numai, si erau numai vreo 600 jucatori, setarile nu prea imi placeau, fiind obisnuit cu viteza 2 si jucatorii de pe tribalwars, si am renuntat

eu nu joc decat numai pe o singura lume deodata si daca vei trai pana ce incepe lumea 10, te scapi de mine cat ai spune peste

oricum, oriunde incepe noua versiune a jocului, acolo plec dar vreau s avad united desfiintat sau redus considerabil

mai, nu mai spune povesti, treci la fapte ! ataca-ma ! te provoc sa ma ataci !

noi 2, fata in fata ! singuri !

cine pierde , reseteaza ! ce zici ?

Wai...mare vedeta de pe .net *we bow before you*...
"si daca vei trai pana ce incepe lumea 10"...ti se pare ca am vreo 90 de ani si ma asteapta moartea dupa coltz?:confused:...traiesc...si voi...sa traiti bine!:D
Cat despre fenomenele ca tine care joaca pe 50 de lumi....sunteti noobi ce regret ca nu ii am in apropierea mea. [Numai altii au acest noroc:( Nu stiu cum naiba totii nobii se strang langa ei:mad:]
face2face...nu cred...poate sat langa sat.....dar oricum...te invit pe la mine prin sat:eek:
 

DeletedUser4932

Wai...mare vedeta de pe .net *we bow before you*...
"si daca vei trai pana ce incepe lumea 10"...ti se pare ca am vreo 90 de ani si ma asteapta moartea dupa coltz?:confused:...traiesc...si voi...sa traiti bine!:D
Cat despre fenomenele ca tine care joaca pe 50 de lumi....sunteti noobi ce regret ca nu ii am in apropierea mea. [Numai altii au acest noroc:( Nu stiu cum naiba totii nobii se strang langa ei:mad:]
face2face...nu cred...poate sat langa sat.....dar oricum...te invit pe la mine prin sat:eek:

nu esti primul care zice k am bafta numai de noobi in jurul meu :)))
 

stou

member
Scor reacție
0
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Astept primul raport cu nerabdare :)))))!!!!
Mai oameni aveti putina rabdare (vreo 2 3 luni ) ca sa puteti arata macar niste rapoarte calumea
Ce naiba pun pariu ca 90 % din jucatorii acestei lumi inca viseaza la nobil si voi o "ardeti" in declaratii de razboi si in discutii pline de bravura !!!
Auziti nu o puneti si de niste atacuri organizate nu de alta dar zidul inamicului (ala la nivelul 4 ) pare asa inalt pentru alea 300 de topoare din satele atacatorilor si nu de alta dar se plictisesc de escaladat singurei si sa nu isi bage ei picioarele in razboiul vostru si nu de alta da o sa ajungeti voi singurei cu paru'n mana sa va fugariti pe harta :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser4932

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Astept primul raport cu nerabdare :)))))!!!!
Mai oameni aveti putina rabdare (vreo 2 3 luni ) ca sa puteti arata macar niste rapoarte calumea
Ce naiba pun pariu ca 90 % din jucatorii acestei lumi inca viseaza la nobil si voi o "ardeti" in declaratii de razboi si in discutii pline de bravura !!!
Auziti nu o puneti si de niste atacuri organizate nu de alta dar zidul inamicului (ala la nivelul 4 ) pare asa inalt pentru alea 300 de topoare din satele atacatorilor si nu de alta dar se plictisesc de escaladat singurei si sa nu isi bage ei picioarele in razboiul vostru si nu de alta da o sa ajungeti voi singurei cu paru'n mana sa va fugariti pe harta :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

colegu de pe lumea clasica, trebuie sa-i luam la fugareala de cand sunt mici, le mai trebuie si cate o bataitza la fund k apoi cand se fac mari ne dau in cap sa ne fure satele, asa le aratam de acum ce e bine si ce nu e ;)
 

DeletedUser

Se pare ca eu am cel mai mult de castigat din acest mare razboi =)))) ca mau prins la mijloc:p
 

DeletedUser

mult succes amblor tabere, cu toate ca e prea devreme pentru razboi, dar daca voi asta vreti :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser4932

mult succes amblor tabere, cu toate ca e prea devreme pentru razboi, dar daca voi asta vreti :rolleyes::rolleyes:

ms
asta e, nu mai era cale de intoarcere, daca nu era acest razboi sf fara sa luptam, prea multe recrutari de la noi si prea multe certuri interne datorita lor, asa daca murim, murim luptand
 

DeletedUser1383

ms
asta e, nu mai era cale de intoarcere, daca nu era acest razboi sf fara sa luptam, prea multe recrutari de la noi si prea multe certuri interne datorita lor, asa daca murim, murim luptand

s-a intamplat asta din cauza ca ai fost incapatanat. Tocmai ala care conduce academia care te-a parasit era "omul tau de incredere"...da tu esti prea mandru sa asculti si de altii.:D
 

DeletedUser

ambele triburi vor avea de suferit si altele mai mici vor castiga noi membri putin sunt cei care vor un razboi asa devreme:)

in maxim 2 luni toate triburile cu invitati pe banda vor cadea cele mari vor iesi la iveala oricum pe k44 nu exista un trib foarte bun cum sau format pe alte k-uri:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

alyn50 ..... intemeietor P.J. :)
Sincer ? Ma distreaza agitatia voastra .
TayFun, spuneai ca zici ceva de .GmbH. , vrei sa postez convorbirea cand ma rugai sa incetez recrutarile si sa incheiem PNA ? Hai ! Ca am salvat-o !
Whatever, imi place sa fiu calm, K44 nu o sa fie :)
Nu suntem un trib mamut, tin si acum, sa anunt ca am fost tradat de niste prieteni, alaturi de care credeam ca sunt cel mai in siguranta. Si sa vada toata lumea, acestia sunt: Gaby Rusetz si Markxxx, ii stiti, nu ? Ei si-au batut joc de PJ si l-au aruncat din top10 pe 35. Am reusit sa 'resuscitez' tribul si l-am adus la loc, top15.
TayFun, vreau sa iti zic ca, indiferent de varsta, nu esti mai presus ca mine, si nu vrei avea niciodata parte de increderea mea. Razboiul l-ai creat singur, dupa "Povestea cu Academia". Ei bine...cum ziceai,ca ai 'mana ta dreapta' la conducerea academiei, uite ! , acestia s-au intors impotriva ta si au venit de partea noastra. De ce ? Din acelasi motiv pt care am renuntat si noi la familie, alianta, PNA, prietenie !
La multi ani celor cu numele de Ion, Ioana, etc.
O zi buna tuturor si spor la joc !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

15 P.J. 69.070 670.701 769

Sunteţi un trib mamut.
Chiar dacă aţi fi de 2 ori mai puţini tot trib mamut v-aţi numi.
Să mai pun şi academia sau nu e nevoie...
 

DeletedUser

alyn50 tu zici de recrutarii ca noi luam din P.J. tu asa mult te milogesti si la membrii mei sa mearga in tribul tau vom vedea tribul tau cat av rezista cu acest razboi ;) Bafta triburilor

ie mamut razboi intre mamutii majoritate sunt nobii si copii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1. Este (a exista, a fi) e tot aia cu "E", dar nu "ie"
2. Trimite-mi mesajul in care ma milogeam eu :))

@Charlie Jade: De ce nu faci tu trib ? ;;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus