P.J. vs United

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: UNITED
Players:

Side 2:
Tribes: P.J.
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Pana acum e un scor strans :)))) E imposibil de spus cine va castiga =))
 

DeletedUser

sa sti, se da o batalie foarte grea, cuceriri foarte multe, presimt ca acest razboi va decide soarta lumii 9. oh thoamne oare ce se va intampla cu noi ceilalti ??? :)) =))
 

DeletedUser

:)):))):))):))):))):))):))):))):))):))):)))nu stiu dar mai ** veniti loa noi in trib ca sa nu patiti ceva:))))

am atacat decat barbari:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

spider13: te inteleg ca ai nevoie de posturi ca sa devi senior sa nu te mai ia lumea la mijto, dar macar posteaza si tu cu un sens, nu asa la bascalie. spune-ne cum sta treaba pe harta mai bine.
 

DeletedUser4932

alyn50 ..... intemeietor P.J. :)
Sincer ? Ma distreaza agitatia voastra .
TayFun, spuneai ca zici ceva de .GmbH. , vrei sa postez convorbirea cand ma rugai sa incetez recrutarile si sa incheiem PNA ? Hai ! Ca am salvat-o !
Whatever, imi place sa fiu calm, K44 nu o sa fie :)
Nu suntem un trib mamut, tin si acum, sa anunt ca am fost tradat de niste prieteni, alaturi de care credeam ca sunt cel mai in siguranta. Si sa vada toata lumea, acestia sunt: Gaby Rusetz si Markxxx, ii stiti, nu ? Ei si-au batut joc de PJ si l-au aruncat din top10 pe 35. Am reusit sa 'resuscitez' tribul si l-am adus la loc, top15.
TayFun, vreau sa iti zic ca, indiferent de varsta, nu esti mai presus ca mine, si nu vrei avea niciodata parte de increderea mea. Razboiul l-ai creat singur, dupa "Povestea cu Academia". Ei bine...cum ziceai,ca ai 'mana ta dreapta' la conducerea academiei, uite ! , acestia s-au intors impotriva ta si au venit de partea noastra. De ce ? Din acelasi motiv pt care am renuntat si noi la familie, alianta, PNA, prietenie !
La multi ani celor cu numele de Ion, Ioana, etc.
O zi buna tuturor si spor la joc !

sincer nu am vrut academie niciodata, si academia a fost doar un pretext pt acest razboi care sti foarte bine ca era pe cale sa inceapa de pe vremea cand eram in protectie, nu am avut niciodata disscutie cu cineva din academie si asta o pot confirma cei care sunt acolo si spider13 nu a fost pus de mn in conducere, nu eu i-am dat drepturi, la fel un player de care vroiam sa scap de mult, dar nu gaseam motiv si ink ceva un razboi nu cred k se duce prin recrutari de la dusmani, apropo cati din cei recrutati de tn sunt trimisi de mn acolo??? :rolleyes::rolleyes:

Nu, eu nici macar sa cuceresc un sat nu stiu ;).
Nu stiu ce parere aveti, dar eu ma gandesc... :-?, e nevoie de ceva experienta si timp liber sa conduci un trib in top15, nu ? :)).
Bataie de cap are oricine, atat pe triburile cat si in viata reala.
Ce e important sa stim cu totii, Triburile e doar un joc, viata noastra e...realitate !
Am cunoscut multi pe Triburile, mi-am facut o groaza de prieteni cu care tin legatura.
Va salut, colegii mei din CDAc, L1, va salut fosti colegi Dety-A, L3, va salut actuali colegi Prison Jumpers, L9, spor la joc.

se naste un nou eddypatrascu aceleasi formule "va salut!!!"
saracutul de tn te-ai saturat sa fi la gradinita ssi vrei sa-ti faci si u trib, oare dc nu esti pe l1 in CD?? raspusn: NU ai valoare!! :))
si apoi cu tim si condus trib in top15 e 0 la ora actuala, ** cand vor aparea triburi ca T.T in top Spam! si multe altele mult mai greu este sa conduci un trib mai mic, si referitor la cel care a zis 2 triburi mamut, UNITED va scadea cn ma cunoaste de pe L5 stie ca nu sunt si nu voi fi de acor cu triburile mai mari de 200-250 ce sa mai zic si academie, si academie oare dc se face pe lumile unde nu exista limita de membri???

mai, daca oamenii doresc sa intre aici si noi facem fata la asa mare numar de membri, dc sa refuzam ? sa devenim trib mamut si asta este.

oamenii conteaza in acest joc si nu satele !

timp de 4 ani am comunicat cu 800 oameni lunar pe tw.net, si erau toate natiile acolo, care stiau sau nu engleza, si tot gaseam un traducator sau o metoda de a comunica cu ei.

pai vrei sa spui k nu ne descurcam in limba materna mai ?

sunt roman in romania ! si traiesc in democratie ! fara comunism !

fiecare membru este auzit, fiecare parere conteaza pentru noi si facem in asa fel incat sa multumim pe toata lumea din trib sau dintre aliati

dc te dai drept cine nu esti???

trib inghesuit MAMUT dezorganizat, clatinand, ODA slab, medie puncte slaba , etc etc ( P.J ) vs trib naiv cu conducere care se lauda ca joaca de pe lumea clasica... degeaba ma degeaba daca sariti voi repede sa faceti trib cand habar n-aveti ce-i aia razboi si altele..

Oricum vom vedea cum va razboiti voi . Poate il invatati pe Paladin sa innobileze cine stie , numai asa putem vedea un razboi , pina atunci mai asteptati 1 luna 2 cel putin pina se pune lumea pe picoare LMAO ce naivi sunteti dar va inteleg putina propaganda si centrarea atentiei nu strica.

lol!!

am spus de mii de ori a nu se confunda cu lumea clasica adik acel UNITED STATE ARMY

sa vezi marele conducator alyn50:)) a vorbit si cu tribul h3roes sa il ajute in distrugerea tribului UNITED :=))) doamne ce rusine:p

salut a spus:
BogdySt3list4ever în data de 07.01. la ora 20:28
Salut!!!Am o propunere pentru tine...
Propun...sa fuzionam...veniti la noi...vor fi 2 conducatori din tribul vostru...plus un diplomat si 1 recrutori...in plus...scriem si la profil ca tribul s-a format prin fuziune..si scriem ambele triburi...Astept un raspuns!!!Multumesc!!!
Respect,[player]BogdySt3list4ever[/player]...

TayFun astăzi la ora 11:21
pa

si mai multa rusine aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4932

astia care spuneti ca aveti habar de triburi ia uitativa pe l5 la tribul NOI e un trib mamut si are razboaie cu aproape toate triburile si se mentin constant pe locul 3 ce vreti mai mult i:)) !alt exemplu pl 9 CNA are peste 1000 de membri asa ca numai comentati daca nu stiiti care e treaba, poate cn stie oftica iese la iveala !:)):)):p:D:eek::rolleyes::):p:p:p:p:p

din pacate trebuie sa fac multipost
va urez sa aveti soarta ccelor din CNA, daca tot ii aveti drept exemplu
si legat de tribul NOI de pe l5, este o adevarata surpriza, pacat de intemeietorul care-l au, poate erau pe 1 nu aveau acea conducere ;)

am atacat decat barbari:)))

vezi sa nu riposteze si sa te atace ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

se naste un nou eddypatrascu aceleasi formule "va salut!!!"

Unii zic "va salut", altii injura. Fiecare cu educatia lui, tayfun!
Tribului care e in razboi cu tribul lui tayfun ii transmit doar "Relax".
Ia povesteste-ne tu, tayfun, cum pe l7 aveai 3 sate (cel initial+2 de barbari) si pe cel principal nu aveai cercetata cavaleria usoara.
Banuiesc ca acum, pe l9, ai apucat sa cercetezi topoarele, si gata: la razboi.


PS. vad ca am devenit un etalon si un simbol pentru tine.
Tu ai ramas acelasi Cana George:eek:


"te salut":cool:
 

DeletedUser

mai tayfun, pe noi nu ne intereseaza comentariile tale.

noi am declarat razboi si gata.

am vrut sa fie ofical, e pe forum, e oficial, acum, nu te mai ocupa de posturi noi si fa trupe.

ataca, fa ceva.

eu unul ma asteptam la 1000 atacuri dupa ce am declarat razboiul numai pe mine, dar am 0.

si am avut 0 tot timpul.

pai tu dormi mai ?

amuta-ti membrii pe mine si lasai pe restul in pace.

acum, am primit o perla de la un jucator si nu mai pot sa ma opresc din hohote.
e mult mai important decat tribul united aceasta noua perla
 

DeletedUser4932

Unii zic "va salut", altii injura. Fiecare cu educatia lui, tayfun!
Tribului care e in razboi cu tribul lui tayfun ii transmit doar "Relax".
Ia povesteste-ne tu, tayfun, cum pe l7 aveai 3 sate (cel initial+2 de barbari) si pe cel principal nu aveai cercetata cavaleria usoara.
Banuiesc ca acum, pe l9, ai apucat sa cercetezi topoarele, si gata: la razboi.


PS. vad ca am devenit un etalon si un simbol pentru tine.
Tu ai ramas acelasi Cana George:eek:


"te salut":cool:

poate vroiam sa fac acel sate de aparare, la ce-mi trbuia cav usoara???
si care e problema ta cum joc pe alte lumi, nu am timpul care-l aveam atunci cand am inceput sa joc adik L1,L2 si L3 care s-a deschis o data cu contul meu :D, si clasica la cateva saptamani dupa, oricum k jucatordaca pierd m-as oftik decat de lumea 1 in rest ma doare undeva ce se intampla cu satele mele....
si apropo de injuraturi, oare dc a trebuit sa formatez pc-ul si sa nu mai am msg de la tn de pe mess cand vorbeai ca la tn acasa, adica ca la usa cortului :))
te roade invidia!?!?!? stiu! :p
apropo am dat stergere de cont pe l5 dupa tn, ai disparut si u de acolo, nu mai aveam dusmani :))

mai tayfun, pe noi nu ne intereseaza comentariile tale.

noi am declarat razboi si gata.

am vrut sa fie ofical, e pe forum, e oficial, acum, nu te mai ocupa de posturi noi si fa trupe.

ataca, fa ceva.

eu unul ma asteptam la 1000 atacuri dupa ce am declarat razboiul numai pe mine, dar am 0.

si am avut 0 tot timpul.

pai tu dormi mai ?

amuta-ti membrii pe mine si lasai pe restul in pace.

acum, am primit o perla de la un jucator si nu mai pot sa ma opresc din hohote.
e mult mai important decat tribul united aceasta noua perla

nu am nevoie de posturi ca tn sau spider ca sa devin senior member, nu am nevoie sa ma folosesc de alte nume de pe .net, nu am nevoie sa fi atacat, noi stam la cutiutza momentan, cel putin eu, dar si cand ies, ies la sigur.
te invit pe tine sa ma vizitezi in sat ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai, nu spune asa ceva.

adica recunosti ca nu iti pasa de membri de pe lumea 9?

pai in acest caz, dute pe lumea 1 si lasai liberi, sa faca ce vor ei, sa incerce sa supravietuiasca fara tine atunci
 

DeletedUser4932

mai, nu spune asa ceva.

adica recunosti ca nu iti pasa de membri de pe lumea 9?

pai in acest caz, dute pe lumea 1 si lasai liberi, sa faca ce vor ei, sa incerce sa supravietuiasca fara tine atunci

e o lume la inceput nu cred k are cineva pe langa mn nobil k sa-mi ia satul cn stie, poate o sa-mi placa si aceasta lume, deobicei am mers bine pe lumele cu viteza 1 si 1,.. pe celalte lumi, ex l1,l2,l5 si lc si referitor la razboi macar de ar invatza si oameni din united cum se joacca cu adevarat acest joc din razboaie
L1-granitza cu diablo si avalon (victorie)
L3-TLB pana am dat stergere de cont nu am pierdut nici un sat in favoarea lor de luam am luat cateva
L4-granitaa sparta nu am luat dar nici nu am pierdut sat/e
L5-granita burn (victorie)
-waroom 1/1 sate (intre timp am fost in acel trib) am dat stergere de cont
-die. 4/10 dar am castigat razboiul acel trib nemaiexistand
- sting 10/0 sa zicem victorie dar acel trib nu a disparut
LC- in mijlocul pHx 0/4 (sa zicem victorie nu mai exista tribul)
-granita EC 10/12 razboi neterminat

si ajunge k apoi zice lumea k ma dau mare :))

dar de curiozitate poate sa conteste cineva ce am zis eu aici???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

poate vroiam sa fac acel sate de aparare, la ce-mi trbuia cav usoara???
si care e problema ta cum joc pe alte lumi, nu am timpul care-l aveam atunci cand am inceput sa joc adik L1,L2 si L3 care s-a deschis o data cu contul meu :D, si clasica la cateva saptamani dupa, oricum k jucatordaca pierd m-as oftik decat de lumea 1 in rest ma doare undeva ce se intampla cu satele mele....
si apropo de injuraturi, oare dc a trebuit sa formatez pc-ul si sa nu mai am msg de la tn de pe mess cand vorbeai ca la tn acasa, adica ca la usa cortului :))
te roade invidia!?!?!? stiu! :p
apropo am dat stergere de cont pe l5 dupa tn, ai disparut si u de acolo, nu mai aveam dusmani :))


Esti genial! Un jucator de o rara inspiratie si inteligenta:rolleyes: Primul sat il faci de aparare si farmezi sate parasite cu cei 1000 de lancieri pe care ii aveai, nu?
Eu am arhiva de pe mess, insa nu se poate posta pe forum dovada IQ-ului tau. Referitor la educatie, studii, si zona de bastina, ar mai bine sa tii ciocu mic, caci din nou vei iesi in pierdere.
Referitor la l5, e cam invers. Eu am dat stergere cont, si tu ai fost innobilat de die. si tipi ca te-au furat adminii:D. Si la fel de frumos ai fost innobilat si pe l7.

Acum gata, eu am spus ce aveam de spus. Stiu ca ai facut o pasiune pentru mine, insa nu ma voi cobora la nivelul tau.
Revenind la triburi, vorbesti cam mult pentru o eterna ferma.
 

DeletedUser1383

e o lume la inceput nu cred k are cineva pe langa mn nobil k sa-mi ia satul cn stie, poate o sa-mi placa si aceasta lume, deobicei am mers bine pe lumele cu viteza 1 si 1,.. pe celalte lumi, ex l1,l2,l5 si lc si referitor la razboi macar de ar invatza si oameni din united cum se joacca cu adevarat acest joc din razboaie
L1-granitza cu diablo si avalon (victorie)
L3-TLB pana am dat stergere de cont nu am pierdut nici un sat in favoarea lor de luam am luat cateva


si ajunge k apoi zice lumea k ma dau mare :))

dar de curiozitate poate sa conteste cineva ce am zis eu aici???



Pe lumea 3 nu stiu daca ai dat stergere cont da ai pierdut satele in favoarea LR :D , pana la stergere cont ... n-au mai avut ce sa stearga...:rolleyes:
 

DeletedUser4932

Esti genial! Un jucator de o rara inspiratie si inteligenta:rolleyes: Primul sat il faci de aparare si farmezi sate parasite cu cei 1000 de lancieri pe care ii aveai, nu?
Eu am arhiva de pe mess, insa nu se poate posta pe forum dovada IQ-ului tau. Referitor la educatie, studii, si zona de bastina, ar mai bine sa tii ciocu mic, caci din nou vei iesi in pierdere.
Referitor la l5, e cam invers. Eu am dat stergere cont, si tu ai fost innobilat de die. si tipi ca te-au furat adminii:D. Si la fel de frumos ai fost innobilat si pe l7.

Acum gata, eu am spus ce aveam de spus. Stiu ca ai facut o pasiune pentru mine, insa nu ma voi cobora la nivelul tau.
Revenind la triburi, vorbesti cam mult pentru o eterna ferma.

minti cu nerusinare si ink o data adminii mi-au dat dreptate se stie fff **, apropo mai ai 10 conturi??
sa arat cand imi raspundeau adminii despre tn???

Pe lumea 3 nu stiu daca ai dat stergere cont da ai pierdut satele in favoarea LR :D , pana la stergere cont ... n-au mai avut ce sa stearga...:rolleyes:

**** *** asta s-a intamplat eu am dat stergere de cont si acum *** pe l8 imi sunt loate satele sau pe 5 inseamna k le pierd eu in favoarea cuiva? contul este in proces de stergere pe l3 am avut incuiat contul pe mod atacabil 3 zile si apoi incuiat pana la stergere asa k nu ai cum sa spui k satele mi-au fost luat de lr *** ei nici macar nu puteau sa atace
sa arat msg cand am cerut adminilor sa incuie contul pt a nu lua nimeni sate de la mn???
u ai crescut sub aripa mea pe l3, te-am luat din punks si te-am adus in LR, ti-am dat cateva ssate golite, te-am sprijinit cand ai avut nevoie ce sa mai ai invatzat de la mn sa joci
ia sa vedem ai curaj sa nu recunosti asta???
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
minti cu nerusinare si ink o data adminii mi-au dat dreptate se stie fff **, apropo mai ai 10 conturi??
sa arat cand imi raspundeau adminii despre tn???



**** *** asta s-a intamplat eu am dat stergere de cont si acum *** pe l8 imi sunt loate satele sau pe 5 inseamna k le pierd eu in favoarea cuiva? contul este in proces de stergere pe l3 am avut incuiat contul pe mod atacabil 3 zile si apoi incuiat pana la stergere asa k nu ai cum sa spui k satele mi-au fost luat de lr *** ei nici macar nu puteau sa atace
sa arat msg cand am cerut adminilor sa incuie contul pt a nu lua nimeni sate de la mn???
u ai crescut sub aripa mea pe l3, te-am luat din punks si te-am adus in LR, ti-am dat cateva ssate golite, te-am sprijinit cand ai avut nevoie ce sa mai ai invatzat de la mn sa joci
ia sa vedem ai curaj sa nu recunosti asta???


Opa...remember L7 cum se dadeau circulare pentru tine sa fi sprijinit in DH ?...aveai un sat de 4000 de pct...si in 2 zile ai luat 2 ruine de 300p...atunci ai ramas fara cel mare...in care nu aveai nici macar o trupa de atac cercetata ? :eek:
 

DeletedUser1383

minti cu nerusinare si ink o data adminii mi-au dat dreptate se stie fff **, apropo mai ai 10 conturi??
sa arat cand imi raspundeau adminii despre tn???



**** *** asta s-a intamplat eu am dat stergere de cont si acum *** pe l8 imi sunt loate satele sau pe 5 inseamna k le pierd eu in favoarea cuiva? contul este in proces de stergere pe l3 am avut incuiat contul pe mod atacabil 3 zile si apoi incuiat pana la stergere asa k nu ai cum sa spui k satele mi-au fost luat de lr *** ei nici macar nu puteau sa atace
sa arat msg cand am cerut adminilor sa incuie contul pt a nu lua nimeni sate de la mn???
u ai crescut sub aripa mea pe l3, te-am luat din punks si te-am adus in LR, ti-am dat cateva ssate golite, te-am sprijinit cand ai avut nevoie ce sa mai ai invatzat de la mn sa joci
ia sa vedem ai curaj sa nu recunosti asta???



Poate imi spui si mie cand am fost eu in Punks pe L3...:rolleyes: Cum sa nu-ti ia LR sate cand eu ti-am luat macar 1 ca nici nu mai tin minte de atunci.
 

DeletedUser

Nu stiu ce aveti de comentat

PJ=Trib mamut

PJ au familie cu un alt trib mamut

Concluzie?


PJ noobi...United nu stiu cati au...200-350 :-??

In orice caz mai bine ati fii pastrat acest razboi doar pe forumul intern
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus