LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hihi ... si daca iti spun ca nu o sa luati voi sate chiar asa cum va laudati ? :D

pierdeti sate pe 2 granite acum, si e doar inceputul. :rolleyes:

p.s freesoul nu lasa satele prea goale la granita cu die.
 

DeletedUser

dupa cum vezi Rosito "pierdem" sate pe o gramada de granite cu trei triburi inamice asa marionete si jucatori sub medie cum suntem majoritatea scitilor :rolleyes:


Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: Die. LR LR.
Players:
Luna ianuarie 2009

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 307
Tabăra 2: 290
Diferență: 17

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: Scitii
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,250
Tabăra 2: 1,373
Diferență: 123

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 56
Tabăra 2: 15
Diferență: 41





Side 1:
Tribes: Die.
Players:

Side 2:
Tribes: Scitii
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,056
Tabăra 2: 1,373
Diferență: 317

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 21
Diferență: 32


lidcos mi-ar fi si rusine sa ma laud cu sate luate de la tradatori si de tradatori,ati cam dat de greu,pana la urma se mai intoarce roata ...si tradatorii numai sunt ,cel putin in granite:D,cat despre aliatii actuali au coloana si nu vor intoarce spatele ca fostul trib burn care dupa ce au avut razboi cu voi de cand sunt ei acum sa fuga miseleste ,sa intoarca spatele la aliati si sa se alieze cu dusmanul...la o astfel de lasitate e logic ca pierzi sate:) pentru ca te bazezi pe ceva cand faci o alianta...dar na fiecare vede din punctul lui de vedere...
 

DeletedUser

tradatori ca nu au stat sa-i innobileze n00bii din lr?

la voi nu se inobileaza intern???:confused:,sau daca se prinde un spion nu tocati in secunda doi???:confused:,eu zic ca da:D,insa spre deosebire de voi noi am avut mai multi,deci mai mult de munca intern decat extern,acum sau mai asezat lucrurile ne ocupam de extern mai mult...
 

DeletedUser2786

nu dragul meu. nu confund amarfa cu ambalajul. un cont la noi se innobileaza asa: cand jucatorul se lasa si imparte satele la PRIETENI, nu ca alatii cand seful si cateii lui ia tot,sau cand un cont cedat la trib pentru a fi impartit de cel caruia i-a fost cedat,decide sa-l imparta in trib si bineinteles iau cei activi. pai la voi numai n00bii,numai cei care te spala la fund cu limba,numai cei din top 40 ca sa ramaneti sus :d
 

DeletedUser

nu dragul meu. nu confund amarfa cu ambalajul. un cont la noi se innobileaza asa: cand jucatorul se lasa si imparte satele la PRIETENI, nu ca alatii cand seful si cateii lui ia tot,sau cand un cont cedat la trib pentru a fi impartit de cel caruia i-a fost cedat,decide sa-l imparta in trib si bineinteles iau cei activi. pai la voi numai n00bii,numai cei care te spala la fund cu limba,numai cei din top 40 ca sa ramaneti sus :d

fa rost de un spion :D si uitate pe forum la mine "dragutule"toate internele se rezerva si se inobileaza de toti...iar la ultimul paragraf prefer sa nu dau replica nu ma mai incurc in aceste discutii patetice si josnice ,pentru mine pana acum esti egal cu 0,ca player, ca om nu comentez si nici nu ma intereseaza te dai singur de gol cum esti in realitate...cam stresat....
ps:si acu vine replica ta plina de cuvinte "frumoase":D sa demonstrezi ca e asa cum zic eu:)
 

DeletedUser

cat despre aliatii actuali au coloana si nu vor intoarce spatele ca fostul trib burn care dupa ce au avut razboi cu voi de cand sunt ei acum sa fuga miseleste ,sa intoarca spatele la aliati si sa se alieze cu dusmanul

cand vom intra serios in voi, cred ca voi o sa vreti acelasi lucru ...adica sa va aliati cu noi! ma rog ...numai cine va scapa si numai pe cine vrem noi sa aducem in trib, la fel cum a facut BURN-ul si cam din acelasi motiv :))):D

vad ca de spioni ati scapat, de tradatori la fel ...deci acum, in sfarsit, sunteti rasa pura in granita sa inteleg! deci ... e timpul sa va casapim! sa vedem de acum in colo, cand va pica vreun cont, ce puii mei de explicatii mai gasesti ...


dony, am un sfat pentru tine personal! ATENTIE LA MARIONETE!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

eu tot nu inteleg ce va intereseaza viata personala a adversarului de pe harta...
acest joc ar trebui sa se joace doar pe harat,dar vad ca va jigniti p'aci de mama focului...ca ala e obsedat,ca ala da spionaje la 3 dimineata,ca **** ce...si daca e obsedat ce? d'asta nu putem noi juca ca sunt unii obsedati sau ca nu doarme noaptea

va intereseaza mult prea mult persoana din spatele contului care va este adversar
 

DeletedUser

cand vom intra serios in voi, cred ca voi o sa vreti acelasi lucru ...adica sa va aliati cu noi! ma rog ...cine scapa numa pe cine vrem noi, la fel cum a facut BURN-ul si cam din acelasi motiv :))):D

inseamna ca nu ma cunosti indeajuns,nu e asa usor sa darami LR,mai ales cat joc eu,poti avea milioane de atacuri:D,nu cade cel putin asa usor cum gandesti,iar cu al doilea lucru prefer sa dau delete la cont decat sa ma aliez cu dusmanul si sa intorc spatele aliatilor;)
 

DeletedUser

aaaaaaaaa si am o tema pentru tine ...stii ce inseamna KYP ?

te rog sa raspunzi la aceasta intrebare in mod publica sa vada toata lumea! e o intrebare test, abecedar!
 

DeletedUser

eu tot nu inteleg ce va intereseaza viata personala a adversarului de pe harta...
acest joc ar trebui sa se joace doar pe harat,dar vad ca va jigniti p'aci de mama focului...ca ala e obsedat,ca ala da spionaje la 3 dimineata,ca **** ce...si daca e obsedat ce? d'asta nu putem noi juca ca sunt unii obsedati sau ca nu doarme noaptea

va intereseaza mult prea mult persoana din spatele contului care va este adversar

vezi ca numai ninge la iasi:p,ploua:(
 

DeletedUser

mah da esti plin de tine, pai ce ti-am zis eu ca daram LR-ul ...m-am referit asa la 1-2 sate ca de ...tribul LR e un trib de top! eu nu gandesc ca tribul LR va cadea usor ...gandesc numai in sensul ca el va cadea sigur! incet dar sigur:D
 

DeletedUser

mah da esti plin de tine, pai ce ti-am zis eu ca daram LR-ul ...m-am referit asa la 1-2 sate ca de ...tribul LR e un trib de top! eu nu gandesc ca tribul LR va cadea usor ...gandesc numai in sensul ca el va cadea sigur! incet dar sigur:D

mai citesteti odata ce ai postat:"cred ca voi o sa vreti acelasi lucru ...adica sa va aliati cu noi!"nu sunt plin ,nu ma laud e doar adevarul,cum nici voi nu o sa cadeti, nici die etc etc,va cade unde scade activitatea playerilor si se lasa conducatorii....
 

DeletedUser

asta cu lasatul de joc e treaba reala ...se mai lasa omul! si apropos, nu mi-ai raspuns la intreabarea pusa de mine

ce inseamna KYP pentru tine? te rog frumos sa-mi raspunzi!
 

DeletedUser

vezi, nu stii raspunsul asta este si motivul pentru care va cadea LR-ul si poate scitii, chiar si DIE vor rezista pe harta!

adevaratul dony ar fi stiut raspunsul, dar cum spuneai si tu ... uneori se lasa chiar si conducatorii!
tribul LR nu mai are conducatorul adevarat ...de fapt nu mai are decat niste playeri care innobileaza intern pana devin obezi si nu se mai pot misca ...si bineinteles mor intr-un final! iar tu ...tu esti un gingirica ce a pus mana candva pe contul lui dony si care acum ...se da rotund si de-a berbeleacu!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asta cu lasatul de joc e treaba reala ...se mai lasa omul! si apropos, nu mi-ai raspuns la intreabarea pusa de mine

ce inseamna KYP pentru tine? te rog frumos sa-mi raspunzi!

KYP e denumirea unui fost trib aliat cu LR pe lumea 2 ,unde apropo m-am lasat demult si numai exista:D,care a incercat ceva si pe lumea 3 dar sa destramat..in cateva saptamani,,,
 

DeletedUser

vezi, nu stii raspunsul asta este si motivul pentru care va cadea LR-ul si poate scitii, chiar si DIE vor rezista pe harta!

adevaratul dony ar fi stiut raspunsul, dar cum spuneai si tu ... uneori se lasa chiar si conducatorii!

conducatorul lor fiind mallasorte;)...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus