LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vezi, nu stii raspunsul asta este si motivul pentru care va cadea LR-ul si poate scitii, chiar si DIE vor rezista pe harta!

adevaratul dony ar fi stiut raspunsul, dar cum spuneai si tu ... uneori se lasa chiar si conducatorii!
tribul LR nu mai are conducatorul adevarat ...de fapt nu mai are decat niste playeri care innobileaza intern pana devin obezi si nu se mai pot misca ...si bineinteles mor intr-un final! iar tu ...tu esti un gingirica ce a pus mana candva pe contul lui dony si care acum ...se da rotund si de-a berbeleacu!

sunt dony te asigur:D,orice info vrei din trecut le stiu,ce sa fac daca asa am nimerit multi playeri care sau lasat, tradat sau alte treburi,insa este o mana de oameni care mau ajutat si ma ajuta incontinuare eu doar tin unit tribul,iti imaginezi ca nu pot face tot singur,si se inobileaza logic doar nu o sa le las sa se faca sate de barbari:)
 

DeletedUser

dony
Member


Adaugă data: 05.02.2008 #569 Ieri, 23:29:32 Sus
Quote:
fa rost de un spion si uitate pe forum la mine "dragutule"toate internele se rezerva si se inobileaza de toti...

Lasa vrajeala dony, daca crezi ca-l pacalesti pe FreeSoul pe mine nu ma duci cu presul. Stiu cum se innobileaza intern in LR iar ce este pe forum sunt cateva ramasite pentru jucatorii care mai cred in LR. Am avut cont la voi timp de 18 luni, inca de la inceput si stiu mai multe, dar prefer sa tac. Despre tradatorii LR de la granita cu noi nu pot sa am decat cuvinte de lauda ( stii si tu despre cine este vorba ), au ramas fideli tribului tau si faptul ca-i denumesti tradatori arata cat de mult ii apreciezi sau i-ai apreciat ( sa-ti fie rusine ).Ei au avut ~coloana vertebrala~ si au iesit din tribul LR inainte de a renunta la joc ca sa nu-ti strice tie statistica. Din pacate mai ai langa tine foarte putini jucatori buni ( viitori tradatori, probabil ) si atunci cand LR=dony sper ca esti satisfacut.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mah, respecte ...pentru faptul ca mi-ai raspuns la intrebare!

Deci, astfel am aflat si eu ceva ...daca mai joaca adevaratul dony ori ba pe cont! Pana acum credeam ca e sosia ta (noi doi nu stiu daca ne-am schimbat 2-3 mesaje in tot jocul pe L3)! :D Eu sunt CANIN, fost KYP-os, tradator de meserie care am decis (impreuna cu altii) sa desfiintam KYP ca nu eram in stare sa ne aparam in fata scitilor :D (sa nu crezi chiar tot, vezi ca mai si glumesc pe aici, dusmanii nostri de atunci erau NOA, TGH, Sakura, iar KYP nu a rezistat ca si multe alte triburi ,deoarece a avut nesansa sa pice in tumultuosul continent K55, iar jocul e mult mai greu la inceputurile lumii pentru un trib care nu e unit 100% )... asa ca "am tradat" (poate stii tu pe cine!) si ne-am aliat cu dusmanul ...asa cum a facut BURN!

Observ abia acum, ca incep sa cunosc mai bine o latura a ta nestiuta de mine pana acum! Ai un mare rol de a fi conducator de trib! Ai respectul meu ca ai tinut LR-ul pana acum in picioare (cu riscul de a fi criticat de colegi!) dar, in acelasi timp, eu nu-ti ofer respectul fata de cum ne vorbesti noua ...in general ...scitilor din granitza! Din cauza asta te-am testat sa vad daca esti adevaratul dony pentru ca eu personal nu il stiam asa (ma refer la faptul ca nu ai caracter uneori)!

Ca sa inchei discuti asta ..... Eu zic asa .... mai lasa-ne in treaba noastra si vezi-ti de ale tale! Adica, daca tot te bati cu pumnul in piept, arata ca esti tare prin joc.
NU mai injosi oamenii ..... Marionetele de fapt, ca nu vei castiga nimic! La faza aia cu marionetele eu personal te-as fi injurat inzecit fata de cum a facut-o Wiking S. Dar, m-am abtinut, deoarece nu sunt un imbecil ...aici e un forum public si am speranta ca aici mai sunt si oameni cu ceva neuroni la mansarda!

Sa traiesti si sa aduci LR la ceruri ...si sa ai grija de granita marionetelor .... sa le mai dai si tu niste conturi de tradatori ca sa mai aibe si ei ce innobila!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mah, respecte ...pentru faptul ca mi-ai raspuns la intrebare!

Deci, astfel am aflat si eu ceva ...daca mai joaca adevaratul dony ori ba pe cont! Pana acum credeam ca e sosia ta (noi doi nu stiu daca ne-am schimbat 2-3 mesaje in tot jocul pe L3)! :D Eu sunt CANIN, fost KYP-os, tradator de meserie care am decis (impreuna cu altii) sa desfiintam KYP ca nu eram in stare sa ne aparam in fata scitilor :D (sa nu crezi chiar tot, vezi ca mai si glumesc pe aici, dusmanii nostri de atunci erau NOA, TGH, Sakura, iar KYP nu a rezistat ca si multe alte triburi ,deoarece a avut nesansa sa pice in tumultuosul continent K55, iar jocul e mult mai greu la inceputurile lumii pentru un trib care nu e unit 100% )... asa ca "am tradat" (poate stii tu pe cine!) si ne-am aliat cu dusmanul ...asa cum a facut BURN!

Observ abia acum, ca incep sa cunosc mai bine o latura a ta nestiuta de mine pana acum! Ai un mare rol de a fi conducator de trib! Ai respectul meu ca ai tinut LR-ul pana acum in picioare (cu riscul de a fi criticat de colegi!) dar, in acelasi timp, eu nu-ti ofer respectul fata de cum ne vorbesti noua ...in general ...scitilor din granitza! Din cauza asta te-am testat sa vad daca esti adevaratul dony pentru ca eu personal nu il stiam asa (ma refer la faptul ca nu ai caracter uneori)!

Ca sa inchei discuti asta ..... Eu zic asa .... mai lasa-ne in treaba noastra si vezi-ti de ale tale! Adica, daca tot te bati cu pumnul in piept, arata ca esti tare prin joc.
NU mai injosi oamenii ..... Marionetele de fapt, ca nu vei castiga nimic! La faza aia cu marionetele eu personal te-as fi injurat inzecit fata de cum a facut-o Wiking S. Dar, m-am abtinut, deoarece nu sunt un imbecil ...aici e un forum public si am speranta ca aici mai sunt si oameni cu ceva neuroni la mansarda!

Sa traiesti si sa aduci LR la ceruri ...si sa ai grija de granita marionetelor .... sa le mai dai si tu niste conturi de tradatori ca sa mai aibe si ei ce innobila!

in primul rand nu m-am batut in piept am recunoscut intotdeauna ca sunteti mai buni ca LR ,si in al doilea rand macar am avut mandria de a juca doar pe contul meu nu am avut si nu am alte conturi ,am inceput pe dony si voi termina pe dony indiferent cum (mai mult ca sigur prin delete:D),din ce ai scris mai sus ai avut deja trei conturi dar nu sunt admin deci nu am ce sa-ti reprosez:)...

ps:nu am cerut respectul nimanui....
 

DeletedUser

KYP ... ce frumos arata tribul ala :), pacat de aliantele create la un x moment pentru binele doar al unor persoane, s-a incercat refacerea lui dar multi nu au mai avut incredere ...

Geneticiana tu te lauzi cu ceea ce tribul Scitii nu au realizat in ultimele 2 actiuni, visezi frumos, te trezim si pe tine curand :D
 

DeletedUser

din ce ai scris mai sus ai avut deja trei conturi dar nu sunt admin deci nu am ce sa-ti reprosez:)

e o concluzie total eronata ....am inceput pe un cont (CANIN) am renuntat 100% la joc, la un moment dat, iar apoi .... mancandu-ma prea mult undeva, am reluat jocul pe un alt cont (Geneticiana) ...nimic mai mult! de unde dracu ai numarat tu 3 conturi nu stiu! ma rog, fiecare cu logica lui!

n-am trisat cu mai multe conturi niciodata! :eek: cum crezi tu!

iar daca tu vei da delete la cont vreodata ..... eu cred ca se va intampla la prima noastra actiune asupra ta ...cand, cu siguranta vei da bir cu fugitii :D

bafta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Geneticiana tu te lauzi cu ceea ce tribul Scitii nu au realizat in ultimele 2 actiuni, visezi frumos, te trezim si pe tine curand :D

Cum mah Rosito imi spui mie ca visez????
Sa-ti aduc aminte cum te semnezi de fiecare data cand postezi ?

te citez :
Visez la vise visatoare ....
 

DeletedUser

marea actiune de astazi a tribului LR asupra scitilor s-a incheiat extrem de bine pentru sciti desigur. piciri si compania au luat LR-istilor aproximativ 17 sate asta sub asediu. tribului LR ii doresc mult mai multe actiunii de genul acesta :p:p:p
 

DeletedUser

deletare placuta leretilor :d

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 153
Tabăra 2: 123
Diferență: 30

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 3
Diferență: 17

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,654,002
Tabăra 2: 1,075,020
Diferență: 578,982

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 239,428
Tabăra 2: 30,159
Diferență: 209,269

image.php

bine zici!bafta la cucerit lerei;)
 

DeletedUser8343

vezi ca numai ninge la iasi:p,ploua:(

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

mah da esti plin de tine, pai ce ti-am zis eu ca daram LR-ul ...m-am referit asa la 1-2 sate ca de ...tribul LR e un trib de top! eu nu gandesc ca tribul LR va cadea usor ...gandesc numai in sensul ca el va cadea sigur! incet dar sigur:D
Mah, respecte ...pentru faptul ca mi-ai raspuns la intrebare!
(...)...scitilor din granitza!
Cum mah Rosito imi spui mie ca visez????


2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
---2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane

tu ai grait singur acel adevar, ma bucur ca in sfarsit incepi sa spui si lucruri adevarate :p

hai pa, ca mai am ceva trupe de distrus :D


1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.


Considerati-va deci avertizati!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: Scitii
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 134
Tabăra 2: 207
Diferență: 73

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 2
Diferență: 11
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: Scitii
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 134
Tabăra 2: 207
Diferență: 73

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 2
Diferență: 11

Sa aducem televiziunile ziarele asa ceva e imosibil LR sa-i conduca pe sciti cu 11 sate in 24 h...dar hai sa ne trezim cruda realitatea:

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LR LR.
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 15,787
Tabăra 2: 21,873
Diferență: 6,086

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,698
Tabăra 2: 389
Diferență: 1,309

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 164,647,893
Tabăra 2: 165,486,059
Diferență: 838,166

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17,775,751
Tabăra 2: 3,883,247
Diferență: 13,892,504

image.php


Asta e realitatea.. sa spunem ca 4-5 milioane is pe nedrept moca si aburerile alea...insa se pare ca Scitii inca dau lecti..asai marite Dony?
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: Scitii
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 193
Tabăra 2: 162
Diferență: 31

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 1
Diferență: 4
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus