kronik de razboi

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Apropo, uitati-va ce are in sat un jucator NWO; nu spun cine, persoana importanta:

1693729322_047dd3ea15.jpg



later edit : nu reusesc sa uploadez poza; cum se face asta ? daca se poate un moderator sa-mi editeze postul, ar fi perfect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da merge, dar nu se poate vizualiza direct; am incercat cod dar nu se vede direct in post. Sorry pentru off-topic.[/QUOTE]

uploadeaza aici poza [url]http://www.photobucket.com[/url] si apoi o postezi cu img ....(e super bun site'ul pt chestii de genul asta..:) )
 

DeletedUser

lool, poate nu vrea sa fie atacat prin surprindere, si isi tine topoarele din toate satele intr-unul singur :))))
 

DeletedUser

Cred ca ai nimerit adevarul!Tipul prefera sa nu-si piarda trupele ofensive in situatia in care este atacat pe satele specializate pe asa ceva!Ce nu inteleg este de ce nu a securizat treaba si cu spioni!Asa...nu se stia unde are trupele respective!Puteau fi trimise in atacuri!Dar...fiecare are strategia lui!
 

algernon

member
Scor reacție
0
dezavantajul satelor specializate...
are sate specializate pe spioni.in timpuri normale,spionii din satele asigura satele celelalte.dar,daca vrei sa dai un spionaj,trebuie sa retragi spionii din satele asigurate si sa ii trimiti la treaba
 

DeletedUser2602

unele triburi au inceput sa isi concedieze din oameni astfel incat sa nu pice prost la scor :D
 

DeletedUser2602

eeeeee pe naiba :))
nu vrea sa joace, de aia se chinuie el sa reziste pe reduta
 

DeletedUser2032

nui adevarat .. are dreptate sir soreen.. deobicei majoritatea playerilor cand pierd 2-3 sate se lasa de jok ;) si nu mai intra pe triburile.. si apare bulinuta rosie :) si daia sunt concediati si inobilati ;)
 

DeletedUser

Agree, cei care se lupta pana la ultimul lancier pot fi numarati pe degetele unei maini.
 

DeletedUser1969

pacat ca nu sunt mai multi cei care lupta pana la ultima suflare

de ce sa lupti pana la ultima suflare cand ai un lider care te baga prin toate rezboiele ca are el treburi nerezolvate ?! tu iti pierzi cateva luni sa iti ridici satele si le pierzi intr-o zi ca esti inconjurat si trebuie sa mori in trib?!
 

DeletedUser

de ce sa lupti pana la ultima suflare cand ai un lider care te baga prin toate rezboiele ca are el treburi nerezolvate ?! tu iti pierzi cateva luni sa iti ridici satele si le pierzi intr-o zi ca esti inconjurat si trebuie sa mori in trib?!

nimeni nu te obliga sa ramai in trib atata timp cat nu esti de acord cu conducerea !
 

DeletedUser

apare bulinuta rosie :) si daia sunt concediati si inobilati ;)

Nu se face asa, pentru ca satele ar fi expuse. Le tii in trib pana le nobileaza colegii.
Ziceam de cei mutati (nobilati) care raman cu 0 sau 116 puncte, care sunt concediati si, prin urmare, nu mai figureaza la statistici.
 

DeletedUser2658

Lupti pana la ultimul lancier din doua motive : din convingere, sau pentru ca nu mai ai nimic de pierdut.
Ambele categorii merita (si impun) respect, zic eu.
 

DeletedUser2032

Nu se face asa, pentru ca satele ar fi expuse. Le tii in trib pana le nobileaza colegii.
Ziceam de cei mutati (nobilati) care raman cu 0 sau 116 puncte, care sunt concediati si, prin urmare, nu mai figureaza la statistici.

m-am exprimat eu gresit inobilati si concediati ;) stiam ca asa se face :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus