kronik de razboi

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2032

de ce sa lupti pana la ultima suflare cand ai un lider care te baga prin toate rezboiele ca are el treburi nerezolvate ?! tu iti pierzi cateva luni sa iti ridici satele si le pierzi intr-o zi ca esti inconjurat si trebuie sa mori in trib?!

Atata timp cat u esti intr-un trib...iar alt trib iti inobileaza din colegi eu cred ca e normal sa iti asculti conducatorul..ca banuiesc ca ala nu e atat de imbecil sa accepte inobilarea oamenilor lui..si trece la riposta.. sau incearca sa treaca la riposta.. inseamna ca pe tine te intereseaza numai dezvoltarea ta..nu si a tribului..

Si e normal sa te vezi inconjurat de dusmani dupa ce conducatorul ala saracu se chinuie sa faca o alianta un pna..si pe voi va mananca si ii atacati ca vezi doamne va plictisiti si nu mai aveti ce ataca..
 

DeletedUser523

hey dar statistici nu se mai posteaza pe aici, care mai e scorul in razboi:confused:

--------------------
LEON
 

DeletedUser612

statistici degeaba mai postezi sau te uiti prin TW-TOOLS.. pot sa nu fie reale..

am observat o tactica (daca poti sa-i zici asa).. cand un jucator din tribul x e atacat si e in pericol sa-si piarda satele, iese din trib.. asa ca chiar daca pierde satele in TW-TOOLS va figura ca era fara trib.. deci nu mai poti contabiliza corect :mad:
 

DeletedUser

Completare

Draconis, chiar dacã jucãtorul x era în trib în momentul în care a pierdut satele, când e concediat pierderile satelor lui nu vor figura în dreptul tribului din care a plecat. Singura modalitatea realisticã prin care poþi aprecia evoluþia generalã a rãzboiului e cea cu numãrul de puncte câºtigate/pierdute de triburile implicate pe parcurs.
 

DeletedUser37

SI asta e relativa..datorita recrutarilor.oricum..se va vedea cand vom avea o parte castigatoare :).Eu zic totusi ca-mi voi lua banii de pe pariu ;)
 

DeletedUser

Se pare ca si eu voi castiga pariul pe care l-am pus referitor la soarta unui trib :D

Hmm...parca pariul se referea la scoaterea de pe harta a tribului respectiv...si tu ai specificat...ca nu se iau in calcul fuziunile!Culmea ar fi ca toate triburile aflate in conflict cu CA sa fuzioneze!:D...atunci se poate spune ca acest razboi mondial a fost cistigat fara drept de apel de CA!
 

DeletedUser

Din nou pariuri ?!
Unde sunt statisticile ? Unde sunt „cronicile de rãzboi” ? Unde sunt mesajele la subiect ?..
E pãcat sã vezi cã bunãvoința și înțelegerea nu te ajutã cu nimic și ți se rãspunde doar prin ignoranțã.

Topic închis !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus