topicul rezervari moryoka - precizare.nu doresc comentarii :D

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Referitor la asa zisa "cedare" de sate a lui andurill de pe contul meu,tin neaparat sa va rog sa va vedeti toti de treburile voastre.
TOT ce face andurill pe si de pe contul meu e CU STIREA SI CU VOIA MEA.
Asa ca v-as ruga sa nu va mai amestecati si sa nu o blamati cu nimic.
Sunt singura in masura sa depun reclamatie in caz de ceva.Nu am facut-o si nu o fac pentru ca eu personal i-am dat voie sa dea sate la colegi de-ai mei sciti de la mine de pe cont.
E PRIETENA MEA.

Nu doresc replici si comentarii la ce am scris aici.Sper ca e clar.
Multumesc.
 

DeletedUser1630

ce te-am intrebat cand te-am sunat?...cine e pe cont? si tu:Andurill
deci in regulament scrie clar:daca vrei sa lasi contul dai mesaj la admini si ei trebuie sa iti confirme,tu i-ai dat mesaj lu andurill...deci ce a facut andurill e greseala
 

DeletedUser1630

si intr'o oarecare masura este asemanator cu cazul lui dony

ps.ce ziceai draga yna?nu erai tu pe cont?:))
 

DeletedUser1685

Pentru Bupa: Nu spun decat ca nu cred ca mai ai nevoie de dusmani in aceste conditii.

In plus inchiderea temei nu duce la alta concluzie decat ca iar un trib cu cei mai multi admini incearca sa ingroape sub pres dovezile aduse de altii. Oricum nu o sa inteleg niciodata de ce este permis pe serverele ro sa fie admini care joca pe aceste servere. Vreti sa fiti "la putere" nu e nici o problema, exista si alte servere pe care puteti juca.

Referitor la obsesie, care o fi mai obsedat si paranoic, cei care sunt adimini pe nspe lumi, care au bagat admin in die, admin care a facut o preluare de cont (playerul inital nu mai joaca pe cont) si care este prieten cu andurill sau cei care-si vad de treaba lor?! Indiferent care va fi concluzia, un lucru e clar, este imposibil sa fi obiectiv atunci cand iei o decizie ca admni daca joci si ai prieteni in joc, iar pilele si relatiile sunt ceva ce functioneaza uns in Romania.

Daca aveti viata aia personala cu care tot va laudati cum aveti timp sa si jucati sa fiti si admini ?!
 

DeletedUser1630

Sunt singura in masura sa depun reclamatie in caz de ceva.Nu am facut-o si nu o fac pentru ca eu personal i-am dat voie sa dea sate la colegi de-ai mei sciti de la mine de pe cont.
E PRIETENA MEA.

Nu doresc replici si comentarii la ce am scris aici.Sper ca e clar.
Multumesc.
s-a facut o reclamatie in acest caz si fie ca o reclami sau nu tot greseala e,si vrem sa fie pedepsita ca atare
 

DeletedUser

Multumesc la toti pentru grija aratata.Apreciez ca ma iubiti atat de mult.Si eu va iubesc pe voi.
Dar trebuie sa intelegeti un singur lucru:contul bupa E AL MEU.
Si fac orice doresc eu cu el.Daca vreau sa dau din sate,dau,daca nu,va trebui sa mi le luati cu forta.Si va garantez ca nu o sa le luati foarte usor.
Intamplator si scitii ma iubesc.

Sunt perversa,rea,schimbatoare ca vremea.Sau prietenoasa si corecta.In functie de ceea ce primesc de la voi,cei din jurul meu.

Si am precizat ca nu doresc comentarii.Ce nu e clar?

Inca o data tin sa va anunt :andurill e prietena mea.Cand e pe cont la mine are voie din partea mea sa faca orice doreste ea cu el.Clar,da?
Chiar nu imi pasa ca va place asta sau nu.
 

DeletedUser

Daca e gresala sau nu,cata vreme contul bupa e al meu,eu hotarasc.
Sunt singura in masura sa depun reclamatie.

SI NU AM SA O FAC!!!

Vreti sa o "vedeti pedepsita".NU VA FI IN CEEA CE PRIVESTE CONTUL MEU.

ASA VREAU EU!!!
 

DeletedUser1630

si tu esti prietena mea dar o intrebare...ai dat mesaj la admini ca daisitter lu andurill sa cedeze sate?,sigur nu,deci e greseala...si e la fel ca in cazul dony,400 sate barbari
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da,sunt si prietena ta.:p

DAR...FAC CE VREAU EU CU SATELE MELE.OK?
 

DeletedUser1630

jucator de 200k...andurill a incercat (facand ilegalitati) sa introduca acel jucator in mijlocu nostru
 

DeletedUser

nu prea exista playeri la granita Die care sa aibe moral 100 la Satul Popii :)
deci nu vorbi fara sa studiezi :D

Dar de ce trebuie sa fie in granita? Din ce stiu eu nu ataca doar granita...
Si oricum, unde este definita "granita"? granita poate fi de latimea a 2 K-uri... depinde de sistemul tau de referinta. Deci tot subiectivi sunteti :p
 

DeletedUser

A.Era sa uit:eu am dat satele alea.Dar a trebuit sa plec de acasa si am rugat-o pe ea sa supravegheze asta.
E ok acum?Multumiti?
 

DeletedUser7905

Dar de ce trebuie sa fie in granita? Din ce stiu eu nu ataca doar granita...
Si oricum, unde este definita "granita"? granita poate fi de latimea a 2 K-uri... depinde de sistemul tau de referinta. Deci tot subiectivi sunteti :p

bine mey...fie cum spune-ti voi...se vede ca trebe sa va dam dreptate altfel va luati jucariile si plecati :)) si noi ramanem singuri pe harta :((
 

DeletedUser1630

mintsi :p...pe celalalt topic andurill nici nu a vrut sa recunoasca ca ea a fost pe cont...stiti voi,nu da bine la c.v
 

DeletedUser

Nu plecam nicaieri,nu te intrista ;)
Nu v-am face raul asta,pentru nimic in lume. :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus