Anunt CIRC

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Joci tare dar joci gresit !!! Pardon, era sa zic "prost" dar se putea interpreta :)
Ceea ce am avut de zis am zias cu acel stiut de toti (sau nu ?) "paste/copy" si cred ca ai vazut la un moment dat ceva de CIRC :)
In rest nu am avut numai albastru si am spus acest lucru mai sus :) Singuri care m-au atacat au fost cei din [ally]SH[/ally] si ATAT indiferent ca aveam satele la confluenta mai multor triburi mari, atunci ca si acum :) Eu va multumesc ca datorita voua si camarazilor mei care m-au sprijinit am ajuns acolo unde sunt acum in clasament !!! Sincer sa fiu as vrea sa fiu mai sus dar acest lucru nu depinde neaparat de mine :) In rest sa auzim de bine in viata reala si ca tu ai pierdut TOATE satele aici :) Mai ai o sansa, sa dai inceput nou :) Nu am stiut dar cica inca se mai accepta :)

O seara buna !!!

Multmesc ca m-ai informat ca am pierdut TOATE satele...habar nu aveam, si nu sunt atat de ahtiat de joc, incat daca pierd satele sa dau inceput nou, v-as lasa sa le luati, ca sa scap si eu odata, dar nu pot din principiu.
 

DeletedUser

In alta ordine de idei ce anunturi mai are de facut CIRC pentru ca nu mai vad rostul acestui dialog intre mine si un jucator PUTERNIC al Lunii 1 !!!
 

DeletedUser

Bafta CIRC ! In sfarsit alegerea corecta ... ca pana la urma mana aia de oameni face parte din tribul nostru si nu putem permite ca 2 triburi sa ii atace fara ajutorul nostru .. si nu va ganditi ? ca ei faceau fatsa cat de cat ... dar cu ajutorul nostru ? :D
 

DeletedUser

Bafta CIRC ! In sfarsit alegerea corecta ... ca pana la urma mana aia de oameni face parte din tribul nostru si nu putem permite ca 2 triburi sa ii atace fara ajutorul nostru .. si nu va ganditi ? ca ei faceau fatsa cat de cat ... dar cu ajutorul nostru ? :D

Tu esti unul din cei care au trimis fake-uri cand v-a cerut-o mazare, asa-i? Desi eram aliati.:eek:
 

DeletedUser

Din partea mea se poate inchide acest topic. Rog un moderator sa ne ajute. Multumim.
 

DeletedUser

Curaj poate ca au, insa majoritatea dintre ei duc lipsa de tehnica:).



Adevarul e ca nu prea aveti.
Mi-ar place sa te am drept vecin .. sau macar pe unul tot asa ca tine, cu tupeu :p.


daca esti moderator te rog sa FI MODERATOR si sa nu te implici in dialog !!!
Cu multumiri, icealinutza !!! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca esti moderator te rog sa FI MODERATOR si sa nu te implici in dialog !!!
Cu multumiri, icealinutza !!! :)

Rip imi apar cu rosu pe harta, Circ cu albastru.
M-am luptat cu voi multe zile la rand, stiu de ce sunt in stare multi de la voi sau mai bine zis de ce nu sunt in stare.
Atata timp cat nu incalc regulile forumului si postez la subiect, pot scrie oriunde doresc.
Au spus-o destui cum sta treaba cu statutul de moderator si/sau jucator. Unii inteleg, altii nu .. nu e problema mea:).
 

DeletedUser

icealinutza a spus:
bla, bla si iarasi BLA...


Pai cum sa nu fi din moment ce ai terecut pe acolo M-as fi mirat daca ziceai contrariul In rest apa de ploaie ce zici tu cu toate ca ar fi "politicos" sa fi mai retinut facand parte dintr-un trib aliat !!!'
Mai jos "plimbarile" tale :

Old ally New ally Time
DST YKZ 2008-12-29 01:12:44
YKZ DST 2008-12-27 01:06:01
CIRC YKZ 2008-05-11 03:09:04
ELITE CIRC 2008-04-05 03:39:21
Y-Dojo YKZ 2007-12-13 21:10:15
YKZ Y-Dojo 2007-11-17 06:29:07
FLA YKZ 2007-09-13 05:36:28
CTL FLA 2007-09-01 05:41:26
FLA CTL 2007-08-29 09:55:40
CLA TLA 2007-07-31 07:23:12
L.T.E CLA 2007-07-04 23:36:03
Cred k ti-ai gresit persoana :) iti pot confirma si membri Circ cat de prieten sunt eu cu ei in joc,dar asta nu inseamna ca nu mi-au castigat respectul pentru ca UNII DE ACOLO IL MERITA

Side 1:
Tribes:
Players: elite

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 445
Tabăra 2: 23,023
Diferență: 22,578

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63
Tabăra 2: 25
Diferență: 38

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,526,855
Tabăra 2: 162,860,127
Diferență: 158,333,272

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 675,545
Tabăra 2: 269,323
Diferență: 406,222

image.php

P.S. Sa tot aiba Circul prieteni ca mine ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Rip imi apar cu rosu pe harta, Circ cu albastru.
M-am luptat cu voi multe zile la rand, stiu de ce sunt in stare multi de la voi sau mai bine zis de ce nu sunt in stare.
Atata timp cat nu incalc regulile forumului si postez la subiect, pot scrie oriunde doresc.
Au spus-o destui cum sta treaba cu statutul de moderator si/sau jucator. Unii inteleg, altii nu .. nu e problema mea:).

Nu te contrazic dar deontologic asa ar fi corect sa nu te implici insa CINE MAI ESTE CORECT IN ZIUA DE AZI ? Fiecare "fura" ce poate si de unde poate iar notiunea de "impartialitate" s-a pierdut in neant si atunci ne mai miram ca justitia merge si face ce face cand aici nu se pastreaza echidistanta si acesta sa nu uitam ca este UN SIMPLU JOC :) Poate am gresit eu dar cine "modereaza" trebuie sa fie impartial si sa arbitreze NUMAI neregulile !!! Daca vrea sa participe este bine venit dar sa renunte la dreptul de moderator !!!
Imi cer scuze pentru acest off topic dar am sa studiez problema si am sa sesizez conform regulilor jocului eventualele incalcari !!!

Cu scuze,
icealinutza
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2602

ei na
uite ca eu nu fur si nici nu sunt de acord cu cei ce fura (ma refer la joc).
ca o parere personala: i-as da afara din joc pe aia ce nu respecta regulile, nu ca eu nu as fi calcat stramb dar cand am calcat cel putin am recunoscut.
cand va aud cu vorba asta: toate lumea fura!
pai pune mana frate si fii tu primul ala care nu fura.

apropo: nu mai e nevoie de admini sau moderatori? tare as vrea sa imi incerc priceperea cateva luni de zile.
 

DeletedUser

Poti sa faci o sesizare si la CIA, dar asta nu inseamna ca se va si intampla ceva, din moment ce eu nu sunt moderator pe lumea 1 (lucrul care credeam ca e de la sine inteles din moment ce joc pe lumea 1, nu ar fi deontologic (:D) sa indeplinesc o functie oficiala(moderator/admin) pe forum sau/si in joc pe lumea pe care joc).
Sper ca acum ai inteles, desi sunt sigur ca peste 1-2 saptamani va aparea altcineva care va reclama acelasi lucru ca si tine.
In fine, discutia asta va tine o vesnicie si suntem departe de subiectul acestui topic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gaby23 a spus:
Poti sa faci o sesizare si la CIA, dar asta nu inseamna ca se va si intampla ceva, din moment ce eu nu sunt moderator pe lumea 1 (lucrul care credeam ca e de la sine inteles din moment ce joc pe lumea 1, nu ar fi deontologic () sa indeplinesc o functie oficiala(moderator/admin) pe forum sau/si in joc pe lumea pe care joc).
Sper ca acum ai inteles, desi sunt sigur ca peste 1-2 saptamani va aparea altcineva care va reclama acelasi lucru ca si tine.
In fine, discutia asta va tine o vesnicie si suntem departe de subiectul acestui topic.
__________________
Dar eu stiu pe cineva care indeplineste aceste conditii pe lumea 1 :)
 

DeletedUser

asa o sa fie cum zici tu pentru ca "forumul " nu este bine realizat (poate dar nu ma pricep) iar tu nu ar trebui sa apari ca "moderator" sau daca forumul nu permite aceasta modificare la profilul tau si tu sti acest lucru, "deontologic" ar fi sa optezi spre una sau alta din calitati "jucator" sau "moderator". Am vazut ca ai ff multe interventi "IN JOC/FORUM" asa ca parerea mea ar fi sa dai dovada de moralitate si sa optezi spre una sau cealalta dintre aceste doua laturi !!! Dar alegerea iti apartine si ca sa nu mai fac off topic astept anunturile "matrimoniale" ! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Imi permit o observatie:

Inamici învinşi (Triburi)
Ca apărător
Rang Numele tribului Cucerit
1 CIRC 273,89 Mio.
2 Yakuza 256,45 Mio.
3 H@IT@-LEGIO 240,09 Mio.
4 Cavalerii Akinakai 182,67 Mio.
5 Academia C.D. 171,31 Mio.
6 SOF-United 170,37 Mio.
7 Immortals 160,48 Mio.
-------------------
Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
Rang Numele tribului Cucerit
1 H@IT@-LEGIO 221,29 Mio.
2 Academia C.D. 220,53 Mio.
3 CIRC 201,52 Mio.
4 Special Operation Forces 183,37 Mio.
5 T.D.S.T. 165,17 Mio.
6 Immortals 133,58 Mio.

La urmatoarea actiune cred ca ajungem pe locul 1 si la agresori...:) cred ca exista ceva activitate dupa statistici si cifre, ca pana la urma pe cifre se bazeaza tot jocul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Desi ar trebui sa tac, as vrea sa spun si eu cateva lucruri:
1. Cel mai important: Romanov era singurul jucator din fostul SH pentru care am avut respect. Romanov care scrie mesajele astea nu este cel pe care-l stiu eu.
2. In ceea ce priveste cele 200 de sate pe care mi le lua Romanov (asta noul) daca nu primeam sprijin de la RIP cred ca uitati ca am rapoartele atacurilor.
3. O fi sfinx cel care joaca pe contul mladie, dar amintiti-va ca ati atacat 6 jucatori, total ~14 milioane de puncte, un jucator cu 7.5 M puncte, singur (pana la un moment dat) si tot ce ati reusit sa faceti a fost sa luati 37 de sate. felicitari, sunt curios cum s-ar descurca slavitul mazare intr-un meci 1-1 eu cu 7 M puncte, si el cu 4.5, proportia ar fi similara. nu vreau sa ma gandesc, da e frumos sa postezi pe forum...
4. Fostul SH nu exista. trupele pe care le aveau fostii sh in sate nu aveau cum sa fie ale lor avand in vedere cele >500 de sate de atac pline pe care le-au aruncat pe mine. Faceti voi calculul.

Un mesaj scurt pentru Adi Mutu. Nu am interactionat decat odata, probabil ca iti aduci aminte despre ce e vorba. NU sunt prost. Multa bafta iti doresc.

Restul e tacere.
 

DeletedUser

Dar eu stiu pe cineva care indeplineste aceste conditii pe lumea 1 :)

Ia zi mai inteligenta care e ala:confused::confused: sa il luam de urechi si sa il dam afara din joc...daca nu vii cu dovezi promit ca sesizez chiar eu problema ta si ai sa mergi in vacanta vre-o 2 sapt de pe forum ca sa nu mai vii cu acuzatii la adresa unui admin fara dovezi. Si nu e prima oara cand faci asta.
 

DeletedUser5673

Ia zi mai inteligenta care e ala:confused::confused: sa il luam de urechi si sa il dam afara din joc...daca nu vii cu dovezi promit ca sesizez chiar eu problema ta si ai sa mergi in vacanta vre-o 2 sapt de pe forum ca sa nu mai vii cu acuzatii la adresa unui admin fara dovezi. Si nu e prima oara cand faci asta.

tu nu ai rezolvat problema din tiketu meu cu premium pe februarie ati mancat 2 zile de premium
 

DeletedUser

oare ai numarat cate razboaie a pierdut RIP pana acum...unde a iesit numai in dezavantaj...eu unul am pierdut numaratoare...nu stiu de ce am impresia vaga ca CIRC unde va pierde in fata YKZ si DST va recupera pe aripa RIP...e doar o parere!!!

Daca ai pierdut "numaratoarea" cu degetele de la maini incearca cu cele de la picioare :) De ziua ta iti promit ca iti aduc eu una noua !!! :)
Spune-mi si mie te rog "ce alte impresii vagi" mai ai ? Ceva mai clar vizualizezi sau totul la tine este pe baza de "Mama... Vantului Albastru" !:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus