Anunt CIRC

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ei da, februarie nu are chiar 30 de zile :) si eu sper sa rezolve, ca la cumparare scrie 30 de zile, nu februarie...
 

DeletedUser

Desi ar trebui sa tac, as vrea sa spun si eu cateva lucruri:
1. Cel mai important: Romanov era singurul jucator din fostul SH pentru care am avut respect. Romanov care scrie mesajele astea nu este cel pe care-l stiu eu.
2. In ceea ce priveste cele 200 de sate pe care mi le lua Romanov (asta noul) daca nu primeam sprijin de la RIP cred ca uitati ca am rapoartele atacurilor.
3. O fi sfinx cel care joaca pe contul mladie, dar amintiti-va ca ati atacat 6 jucatori, total ~14 milioane de puncte, un jucator cu 7.5 M puncte, singur (pana la un moment dat) si tot ce ati reusit sa faceti a fost sa luati 37 de sate. felicitari, sunt curios cum s-ar descurca slavitul mazare intr-un meci 1-1 eu cu 7 M puncte, si el cu 4.5, proportia ar fi similara. nu vreau sa ma gandesc, da e frumos sa postezi pe forum...
4. Fostul SH nu exista. trupele pe care le aveau fostii sh in sate nu aveau cum sa fie ale lor avand in vedere cele >500 de sate de atac pline pe care le-au aruncat pe mine. Faceti voi calculul.

Un mesaj scurt pentru Adi Mutu. Nu am interactionat decat odata, probabil ca iti aduci aminte despre ce e vorba. NU sunt prost. Multa bafta iti doresc.

Restul e tacere.

In postul ala i-am raspuns lui rechinii care spunea ceva foarte evident, daca nu primesti sprijin cazi, e normal si mult prea evident, tu aveai goale satele din k35 si ziduri 0 pe vreo 100 de sate, noi am atacat intradevar vreo 6, de fapt au atacat toti carora le-ai luat sate, am atacat 6 oameni de pe un singur K deci ceva normal avand in vedere ca asa se procedeaza, intr-un meci amical, acum, cand avem atacuri de pe 15 K-uri de la 200 de jucatori e cu totul si cu totul altceva, cat s-a dus razboiul asta micut local s-a mers asa pe burta, fara a se implica CIRC-ul, dar cand se implica tot tribul de pe 15-k-uri e cu totul si cu toul altceva, e normal ca daca ataca un trib intreg, (plus academia cu 1400 de membri) sa ne sprijine un trib intreg....dar pana acum noi nu am avut nevoie de sprijin pentru ca niciodata nu a fost nevoie, ati atacat razlet, tu mai mult noaptea ca nu ai somn...si preferi sa iei satele pe care le gasesti goale, si daca vrei un meci de 1-1 cu mazare se aranjeaza.
Noi astia 8 care mai suntem cu un total de 14-15 mil....ne batem de 2 luni cu voi cu vreo 100 de milioane, voi in nord si cei din vest, asa ca nu imi spune cat de inegala a fost lupta intre noi si tine ci mai bine spune ca de 2 luni a fost inegala intre RIP si noi astia 8, dar ne-am descurcat si ne vom descurca in continuare...asa ca nu mai vorbi de proportia cifrelor, daca nu le vezi clar.

PS Nu considera nimeni pe nimeni Prost, e doar un joc...ce am luat de la tine au fost o parte recuperari...plus ca tu avand obiceiul sa ataci cand noi dormim e uneori enervant.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uitasem ceva. furatul satelor: ce am facut eu se cheam sniping
http://forum.tribalwars.net/showthread.php?t=93743

diferenta e ca eu am omorat trupele, scazut adeziunea etc, cand ei nu erau pe faza. AAAAA scuze, era ora 4 dimineata. nu stiam ca in bonus nu e voie sa ataci. ma scuzati.

P.S.
Editez pt a-i raspunde lui "Romanov":
1. Sigur nu aveam ziduri 0 pe 100 de sate. De ambitie pot sa postez toate rapoartele atacurilor sa se vada despre ce e vorba daca e sa ne enervam.
2. Nu neg ca am luat sate de la jucatori diferiti. Problema mea e ca persoana din spatele conturilor e aceeasi :)
3. Nu stiu cu cine va bateti voi, dar cu mine inca nu v-ati batut. Daca scapati din razboiul asta, desi ma indoiesc, o sa vina ziua in care o sa ne batem eu si cu voi 7 sau 8. si atunci o sa vedem ce si cum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

... acum, cand avem atacuri de pe 15 K-uri de la 200 de jucatori e cu totul si cu totul altceva, cat s-a dus razboiul asta micut local s-a mers asa pe burta, fara a se implica CIRC-ul,...

Si Marmota impacheta ciocolata :) Ma faci sa rad cu gura pana la urechi :) Macar ai bunul simt si recunoaste adevarul...Un calcul simplu arata ca esti un MARE mincinos :) Si cand spun acest lucru NU ma adresez lui ROMANOV pentru ca EL NU MAI EXISTA !!! Ma adresez lui MAZARE !!!
 

DeletedUser

uitasem ceva. furatul satelor: ce am facut eu se cheam sniping
http://forum.tribalwars.net/showthread.php?t=93743

diferenta e ca eu am omorat trupele, scazut adeziunea etc, cand ei nu erau pe faza. AAAAA scuze, era ora 4 dimineata. nu stiam ca in bonus nu e voie sa ataci. ma scuzati.

P.S.
Editez pt a-i raspunde lui "Romanov":
1. Sigur nu aveam ziduri 0 pe 100 de sate. De ambitie pot sa postez toate rapoartele atacurilor sa se vada despre ce e vorba daca e sa ne enervam.
2. Nu neg ca am luat sate de la jucatori diferiti. Problema mea e ca persoana din spatele conturilor e aceeasi :)
3. Nu stiu cu cine va bateti voi, dar cu mine inca nu v-ati batut. Daca scapati din razboiul asta, desi ma indoiesc, o sa vina ziua in care o sa ne batem eu si cu voi 7 sau 8. si atunci o sa vedem ce si cum.

Nu am zis ca nu ai voie...ci doar ca este enervant, si probabil daia am si atacat toti odata, ca sa iti luam satele de unde faceai tu snipingul, le-am luat, si acum dormim mai linistiti, pe cont joaca romanov, pe forum.... ..:D...aveti si voi o obsesie. Si nu tre sa fie o anumita zi cand ne batem, putem sa ne batem zilnic, cum ti-am scris intr-un mesaj odata, facem schimb de sate, nu mai pune atat la suflet ca ma faci sa ma simt prost,
de ambitie pune rapoartele ca le pun si eu pe cele cu cele 100 de sate cu zidurile 0.
 

DeletedUser

lasa textele. unde faceam eu sniping-ul nu v-ati atins. ati luat si voi ce era de luat, si pt asta jos palaria. totusi concluzia e: uite asa se mai duce un jucator bun. la revedere romanov! o sa-mi lipsesti!
 

DeletedUser

Si Marmota impacheta ciocolata :) Ma faci sa rad cu gura pana la urechi :) Macar ai bunul simt si recunoaste adevarul...Un calcul simplu arata ca esti un MARE mincinos :) Si cand spun acest lucru NU ma adresez lui ROMANOV pentru ca EL NU MAI EXISTA !!! Ma adresez lui MAZARE !!!

Reedit: E parerea ta, nu ne-au sprijinit CIRC-ul pentru ca repet, nu a fost necesar, niciodata nu au fost atacati mai multi jucatori sau foarte multe sate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lasa textele. unde faceam eu sniping-ul nu v-ati atins. ati luat si voi ce era de luat, si pt asta jos palaria. totusi concluzia e: uite asa se mai duce un jucator bun. la revedere romanov! o sa-mi lipsesti!

Chiar de la romanov ai luat 2 sate in mijlocul k-ului 45 de pe nexus si inca unu, mai ai satele alea? asa ca nu stiu ce sa cred, nu sti? sau nu vrei sa recunosti?
 

DeletedUser

Deci, am depus ticket degeaba, te pricepi ceva la computere. Sunt de acord cu tine, in joc trebuie demonstrat ca joaca un looser pe toate conturile alea. dar aici e clar ca joaca un agramat, si romanov pe care-l stiu eu nu era agramat. ne mai contram un pic domnisoaraule mazare?
 

DeletedUser

Deci, am depus ticket degeaba, te pricepi ceva la computere. Sunt de acord cu tine, in joc trebuie demonstrat ca joaca un looser pe toate conturile alea. dar aici e clar ca joaca un agramat, si romanov pe care-l stiu eu nu era agramat. ne mai contram un pic domnisoaraule mazare?

daca ma iei ca sunt agramat si looser, inseamna ca deja te-ai enervat asa ca nu mai are sens sa dicutam aici nimic. linisteste-te si hai la culcare.
 

DeletedUser

eu vorbeam cu mazare, nu cu romanov :))))))
cum sta treaba asta domnilor admini? chiar sunt curios, ce raspuns iese de data asta?
data trecuta a iesit ceva de genul "vom investiga!" fara nici un rezultat care sa-mi fie comunicat. Asa s-o face pe aici, cand jucam pe .net mai erau si explicatii la actiunile adminilor. Oare chiar trebuie sa emigrez?
 

DeletedUser

ROMANOV/MAZARE> Ori esti destept ori foarte destept !!! Ce zic eu si ce spui tu este exact ca nuca in perete dar nu tine :) Ti-am si bolduit referinta dar se parea ca precum marmota nu prea vezi bine sau nu vrei sa vezi :)
 

DeletedUser

Am reeditat, nu am fost atent,
Cu riscul de a lua ban pe forum, pentru ca nu am voie sa vorbesc in numele altcuiva pe forum, am sa va dumiresc ca sa nu mai stati asa in coada, si sa va dati cu presupusul, Mazare a luat ban pe forum.. si Romanov este puratorul de cuvant doar pe FORUM, asa ca poti sa depui mii de tichete ca tot raspunsul ala o sa il primesti, pe cont este jucatorul Romanov si nimeni altcineva.

PS tu oricum te-ai blocat pe o propozitie, e clar ca mai mult de atat nu poti, e raspuns la mesajul de mai jos.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Revin cu aceeasi constatatre care spune TOT :Si Marmota impacheta ciocolata !!! :))))

Problema este alta, ce faci acum cu Marmota :) Ceva mai multe atacuri, ceva mai putin sprijin si mai ai niste sate si pe acilea pe K24 !!! :) Care pana una alta au fost mai putin bagate in seama dar nu se stie ca pamantul din "cotor" va bate vantul :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Am reeditat, nu am fost atent,
Cu riscul de a lua ban pe forum, pentru ca nu am voie sa vorbesc in numele altcuiva pe forum, am sa va dumiresc ca sa nu mai stati asa in coada, si sa va dati cu presupusul, Mazare a luat ban pe forum.. si Romanov este puratorul de cuvant doar pe FORUM, asa ca poti sa depui mii de tichete ca tot raspunsul ala o sa il primesti, pe cont este jucatorul Romanov si nimeni altcineva.

pe contul din joc sau de pe forum. cred ca este evident pentru toti ca pe forum - in spatele contului romanov posteaza de fapt jucatorul mazare din joc!si asta nu mai este o "obsesie" cum afirmi tu cand sunt atatia care au observat acest lucru..

iti readuc aminte o regula pe care se pare ca o uiti domnisoara mazare:

2.7 Este interzis a se posta in numele unui jucator banat. Banul a fost dat din anumite considerente legate de regulament. Orice post de pe alt cont inseamna afront adus echipei de moderatori si sfidarea regulamentului.
Acest lucru se sanctioneaza direct cu warn, iar la a doua abatere ban.
 

DeletedUser

totusi eu as vrea sa aud si parera lui romanov. Adevartul romanov. Ahhhh nu se mai poate...
Later Edit:
Totusi a postat de mai multe ori, cred ca e cazul de ban.
 

DeletedUser

OK...accept warn-ul ca maine se fac 7 zile si i se redeschide contul pe forum lui mazare.Nu mai e nevoie sa transmit nimic. :D

edit: hai fie si ca tine...accept si ban. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pe aici mai merge cu "uite" mazarea, "nu mai este " mazarea dar sa vedem in joc cum se va impaca ROMANOV cu MAZARE ??? Care pierde sate si care si le pastreaza :))) Deja ma tavalesc de ras :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus