Atacuri si defensive amuzante lumea 6

DeletedUser

Nu trebuie sa aduci rapoarte pentru FRIEND, te crede toata lumea broken.wings :)), cine stie cunoaste...
 

DeletedUser18608

Asta conta, cand a atacat, acum s-a desteptat, voi astia din ARM l-ati invatat sa joace cred=))

Pacat ca exista "specimene" de genul tau in joc.
Strici fair-play-ul jocului,si cred ca esti o rusine pentru comunitate datorita "combinatiilor" ieftine. RUSINICA!!!!
 

DeletedUser

Hai sa iti zic, a fost o distractie, intr-adevar, ideea e ca nimeni nu vede esenta jocului, si esenta problemei, de la voi din ARM un singur jucator a reactionat FOARTE CORECT...nu o sa ii dau numele, tipul a zis ceva de genul: bravo voua ma, super idee, sa fie o lectie pentru conducerea noastra...

De ce nu pui la zid oamenii care ne-au dat drepturi asa...pac pac (vorba lui Gigi)...???

De ce nu urlii la ei acum?ei au stricat bunastarea, nu noi...noi am facut ceea ce ar fi facut un rotweiller pus in aceeasi cusca cu o gaina speriata...
 

DeletedUser18608

Cu oamenii care v-au dat drepturi am purtat astazi o discutie destul de interesanta...
In privinta urlatului , eu nu fac asta, nu-mi sta in fire...si nu cred ca am "urlat" la tine.
Iar in privinta gainii speriate, desi cred ca tu te refereai la noi cand ai facut comparatia...nu cred ca v-ati comportat ca si cum ati fi langa o gaina speriata, mai degraba pare ca ati facut miscarea asta desteapta tocmai de...sa zicem o nuanta de teama...chiar era cazul sa va temeti de noi? eu nu cred.
 

DeletedUser

Daca ajung sa ma tem de cineva in vreun joc inseamna ca in viata reala sunt un frustrat, si crede-ma pe cuvant, nu sunt:))

Nu am facut asta din temere, ci pentru pura distractie, crede-ma din nou, am ras 2 zile inainte si acum inca mai rad...

Nu am zis ca ai urlat...pur si simplu era o metafora...
 

DeletedUser18608

daca nu te temeai te comportai ca un rotweiller, sareai la gat, nu muscai pe la spate...
a fost un gest de lasitate,care nu este neaparata nevoie sa fii frustat ca sa faci asta...
ai ras, razi in continuare, stiu ca este un joc de strategie, dar strategia ta a fost jalnica,oricum iti multumesc si eu...i-ai trezit si motivat pe "adormiti"...
 

DeletedUser

Nu am cum sa ajung la voi, sincer as musca...oricum am facut foarte mult offtopic:|
 

DeletedUser

Nu trebuie sa aduci rapoarte pentru FRIEND, te crede toata lumea broken.wings :)), cine stie cunoaste...

nici n-am cum sa va mai arat rapoarte acum :p
ca eu nu mai joc pe 6 :)
oricum au cei din Friend niste jucatori minunati :)))
nu dau detalii, va las sa-i descoperiti :D
 

DeletedUser13059

daca nu te temeai te comportai ca un rotweiller, sareai la gat, nu muscai pe la spate...
a fost un gest de lasitate,care nu este neaparata nevoie sa fii frustat ca sa faci asta...
ai ras, razi in continuare, stiu ca este un joc de strategie, dar strategia ta a fost jalnica,oricum iti multumesc si eu...i-ai trezit si motivat pe "adormiti"...

chiar mai mult de atat ;)
 

DeletedUser

Agresor: Naruto97
Sat: LR-22- (265|614) K62

Număr: 0 0 0 35 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 35 0 0 0 0 0 0 0 1


pe vremea cand era in LR si avea mai multe sate...:rolleyes:


Agresor: Naruto97
Sat: LR-01- (241|622) K62

Număr: 0 0 18 0 0 10 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 18 0 0 10 0 0 0 0 0 1

:rolleyes:


etc etc.:(
 

DeletedUser

vlad cred ca nu intelegi ce vor ei sa zica...de fapt ei incearca sa iti multumeasca... :)))

oricum foarte tare...daca s-ar fi intamplat asta la mine as fi dat stergere la cont de conducator incompetent e sunt ;)
 

DeletedUser13059

vlad cred ca nu intelegi ce vor ei sa zica...de fapt ei incearca sa iti multumeasca... :)))

oricum foarte tare...daca s-ar fi intamplat asta la mine as fi dat stergere la cont de conducator incompetent e sunt ;)

de parca asa nu esti :-"
 

DeletedUser

raul tati, te rog eu frumos, la cat de incompetenti sunteti voi....nu ma mai surprinde nici o declaratie...macar adelele a organizat singura, alaturi de kowalski un trib care acum este in primele 10...si se tine bine de tot...si nu a dat drepturi dusmanilor...

adelele, am inteles ca vor sa imi multumeasca, de aia zic ca acum ei vor sa scoata la iveala doar partile bune ascunzand prostia...ma rog, nu mai comentez, deja m-am plictisit...

apropo, raul, tu cine esti?:|
 

DeletedUser

Cred ca nu ai inteles intrebarea, intrbarea nu suna asa: "ce id ai tu la triburile?"

Intrebarea se referea la ce insemni tu pentru noi, sau ce ai facut tu in viata asta, ce ai realizat ca sa te legi de cine iti trece tie prin capul ala, si asa destul de vid...

PS: daca atat de ratat esti sa fi un spion din ala care nu se afirma, care nu posteaza, care sta acolo cu fundu strans ca sa nu fie gasit de cineva...sa nu fie descoperit, daca intr-atat de joasa iti este demnitatea...nici nu am cui sa ii dau replica, amice...


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18608

e valentinopop...omul cu 1000 de nick-uri!
el te-a invitat la noi, asa ca ar trebui sa-l recunosti :(!
 

DeletedUser

isi schimba si replicile de la un nick la altul?pe valentinopop am intalnit un om cu mintea foarte agera si ok, din toate punctele de vedere, daca tot el e, tot respectul, dar aici a cam incurcat replicile...
 

DeletedUser18608

cred ca este de categoria ta...vorbeste prea mult, cand nu trebuie.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus