~LEON~ vs +SAS+

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18538

pentru ca s-a vorbit de noobs aici: noi nu suntem inr azboi cu pdt. ei cu noi da, noi am fost cu ei o saptamana. le-am luat ceva sate, dar ne-am dat seama ca a lupta cu ei e ca si cum ai trage cu mitraliera in gradinita. se mai bat local: 4 de la noi cu toti de la ei. inca nu am fost in pericol de a pierde vreun sat.

in ceea ce priveste un razboi noobs vs. ~leon~... nu mor caii cand vor cainii... iar noobs nu cred ca va lupta cu leon. ca nu vrem

aveti p.n.a. ...
 

DeletedUser18538

pai au avut un "spion" cica la noi in trib dar a zburat :))

defapt e mai complicat.A avut sitter pe unu din SAS cand era in LEON si l-a dat afara.Si m-a rugat sa ii dau invitatie inapoi in trib.Si eu ca si un ptofitor i-am zis ca il primesc in trib doar daca imi da diplomatia...
Era cam disperat
 

DeletedUser3357

Eu nu am nevoie de nici un disperat sa fac rost de tot ce tine de +SAS+. Dar nu vin sa ma laud si sa vorbesc despre lucrurile care ma depasesc.
Dar, sa nu facem off topic va rog.

Razboiul se da pe harta si consta in sate cucerite si trimitere la iarba verde.
 

DeletedUser

:))

Side 1:
Tribes: +SAS+
Players:

Side 2:
Tribes: ~LEON~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 490
Tabăra 2: 209
Diferență: 281

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 8
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,032,149
Tabăra 2: 810,292
Diferență: 221,857

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 46,027
Diferență: 46,027

image.php


:):D:p
 

DeletedUser

am auzit pe cineva pe aici ca cica e primul razboi important al lumii 10... gresit... este un razboi de triere a triburilor... adica de eliminare a unui mamut fara viitor...razboi ca acesta sunt multe si vor fi inca ceva timp deacuma asa ca nu stiu de ce va omoriti timpul daca voi tot nu cuceriti :p
 

DeletedUser

pentru ca s-a vorbit de noobs aici: noi nu suntem inr azboi cu pdt. ei cu noi da, noi am fost cu ei o saptamana. le-am luat ceva sate, dar ne-am dat seama ca a lupta cu ei e ca si cum ai trage cu mitraliera in gradinita. se mai bat local: 4 de la noi cu toti de la ei. inca nu am fost in pericol de a pierde vreun sat.

in ceea ce priveste un razboi noobs vs. ~leon~... nu mor caii cand vor cainii... iar noobs nu cred ca va lupta cu leon. ca nu vrem

Vreau sa iti spun stimate martzian ca noi nu am fost in razboi cu noobs voi ati considerat acest lucru. Ceea ce v-a spus tribul nostru ca raspuns la atacurile voastre asupra membrilor PDT si nu asupra PDT. care a fost academia noastra, a fost urmatorul lucru citez: "ca urmare a atacurilor repetate asupra membrilor PDT ne rezervam dreptul de a intari satele aflate la granita cu noobs si de a recurge la eventuale masuri de contraatac asupra membrilor noobs". Ca nu s-a intamplat asta din cauza unei strategii este o alta poveste. Daca dumneavoastra ati interpretat aceasta declaratie, conform statutului tribului dumneavoastra, ca fiind una de razboi va priveste.
Actiunea tribului ~Leon~ indreptata asupra tribului +SAS+ ,cu care suntem aliati, ne obliga sa luptam impreuna cu tribul +SAS+ impotriva ~LEON~.
Nu obliga nimeni tribul noobs sa lupte impotriva tribului ~Leon~ dar tribul PDT va lupta alaturi de tribul +SAS+ in limita posibilitatilor sale.
 

DeletedUser9103

Totusi nu a fost razboi :D

Side 1:
Tribes: PDT
Players:

Side 2:
Tribes: noobs
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 516
Tabăra 2: 360
Diferență: 156

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 19
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 977,815
Tabăra 2: 1,263,975
Diferență: 286,160

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 90,908
Diferență: 90,908

image.php
 

DeletedUser

Totusi nu a fost razboi :D

Multumim pentru confirmare. Acelasi lucru l-am afirmat si eu. In schimb in legatura cu tribul ~LEON~ va asigur ca lucrurile nu vor sta chiar asa. Daca ma insel imi cer scuze anticipat.
P.S. intre timp in tribul nostru s-a mai facut putina curatenie dovada scaderea catorva locuri in clasament si probabil vom mai scadea pana pe locul 40-50 pentru ca acolo apreciem valoarea tribului PDT in acest moment. Aceasta curatenie a fost necesara in vederea pregatirii inaintea primului razboi al tribului nostru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Multumim pentru confirmare. Acelasi lucru l-am afirmat si eu. In schimb in legatura cu tribul ~LEON~ va asigur ca lucrurile nu vor sta chiar asa. Daca ma insel imi cer scuze anticipat.

din cate se vede pe harta voi cu ~LEON~ aveti foarte putina granita deci nu vad rostul de ce esti asa "nervos"...oricum mai bine titlul razboiului sar numi +SAS+ ,PDT vs ~LEON~ atunci:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din cate se vede pe harta voi cu ~LEON~ aveti foarte putina granita deci nu vad rostul de ce esti asa "nervos"...oricum mai bine titlul razboiului sar numi +SAS+ ,PDT vs ~LEON~ atunci:rolleyes:

pai probabil curatzenia de care vorbea a facut-o pe la granitze :)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~LEON~
Players:

Side 2:
Tribes: +SAS+ +SAS+A
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 0
Diferență: 12

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 65,337
Tabăra 2: 0
Diferență: 65,337

image.php
 

DeletedUser

Nu fi rau...nu vrei sa ii faci sa planga pe cei din familia +SAS+ - PDT :D
Side 1:
Tribes: ~LEON~
Players:

Side 2:
Tribes: +SAS+ +SAS+A
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 274
Tabăra 2: 627
Diferență: 353

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 0
Diferență: 28

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,122,271
Tabăra 2: 1,372,340 (WTF??! :eek:)
Diferență: 250,069

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 142,587
Tabăra 2: 0
Diferență: 142,587

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

se stia de la inceput cine va domina acest razboi:rolleyes: +SAS+ nu are conducere iar asta intr-un razboi este fatal

ps:fragzi tata s-a terminat vacanta?:D
 

DeletedUser

se stia de la inceput cine va domina acest razboi:rolleyes: +SAS+ nu are conducere iar asta intr-un razboi este fatal

ps:fragzi tata s-a terminat vacanta?:D

Te rog nu ma fa sa spamez ca iar imi iau ban de la moartea din moldova :D

image.php


VERDE=~LEON~
ROSU=Familia SAS
Mov=PDT
 

DeletedUser

din cate se pare pe aici numai cei din tribul ~LEON~ isi fac propanganda..trifazy unde esti cu spionu` minune..?:)))

ps:eu bre te fac sa spammezi fragzi...?eu...?:confused::|
 

DeletedUser

daca pun niste rapoarte sa vada trifazy cum se apara jucatori din +SAS+ cu 3-4 sate face infarct.am batut 20 de taleri azi cu resurse furate din +SAS+
 

DeletedUser

Succes baietilor din ~LEON~ , nu ca ar avea nevoi in razboi.. dar la batut taleri cred ca vor avea nevoie putin.. au mult de cucerit in zona :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus