~LEON~ vs +SAS+

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Succes baietilor din ~LEON~ , nu ca ar avea nevoi in razboi.. dar la batut taleri cred ca vor avea nevoie putin.. au mult de cucerit in zona :)

multumim :)

sa ne multumeasca Sas ca i-am dus mai sus la OD:
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Numele tribului Cucerit
1 The Immortals. 9,73 Mio.
2 noobs 7,00 Mio.
3 Special Assassination Squad 6,58 Mio.
4 Black Leon 6,13 Mio.


si totul se datoreaza cresterii la ODD:
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Numele tribului Cucerit
1 Special Assassination Squad 2,78 Mio.


si din aceste 2.78 mil un coleg de-al lor a primit cadou de la mine un onorabil loc 2, plecat de la 0, doar in cursul zilei de astazi :D
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
1 Akino87 363.771
2 w3edflorin 258.000
 

DeletedUser3357

Cum era de asteptat ~LEON~ domina clar acest razboi.
Felicitari.
 

DeletedUser

bafta tribului ~LEON~ si uneia dintre cele mai finute fete pe nume borgora...
 

DeletedUser

Cum era de asteptat ~LEON~ domina clar acest razboi.
Felicitari.

Sper ca vom trece peste neplaceriile din trecut ca am vazut la alte topicuri ca am fost acuzat .


Side 1:
Tribes: ~LEON~
Players:

Side 2:
Tribes: +SAS+ +SAS+A
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 46
Tabăra 2: 62
Diferență: 16

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 1
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 232,156
Tabăra 2: 181,688
Diferență: 50,468

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 75,083
Tabăra 2: 3,921
Diferență: 71,162

image.php


Am pierdut se pare un sat,lupta continua.
 

DeletedUser

asa este e draguta :)

draguta sau nu...asta nu pot sa zic,eu vorbeam din auzite:)).

~LEON~ nu vad cum ar avea probleme cel putin in razboiul asta,le doresc decat putin noroc...majoritatea dintre cei pe care i-am vazut nu duc lipsa de stiinta,cum am mai zis au nevoie decat de putin noroc sa stapaneasca lumea asta:D
 

DeletedUser

Se pare ca membrii ~LEON~ poarta un monolog aici....+SAS+,PDT unde sunteti?:eek:
 

DeletedUser

Noi astia din PDT si mai ales cei din +SAS+ suntem ocupati cu gasirea unor solutii si ce sfaturi sa dam jucatorilor incepatori de la noi din triburi. Asa ca va trebui sa ne scuzati daca nu o sa ne prea facem propaganda aici pe forum.
Oricum ii felicit pe cei din +SAS+ pentru primul sat cucerit din tabara ~LEON~.
Eu sper sa rezistam cat mai mult in aceasta parte a hartii chiar daca cei din ~Leon~ au inceput cu recrutarile si din randul tribului PDT.
 

DeletedUser18409

ca membru +SAS+ vreau sa va anunt ca e prematur sa consideratzi ca ~LEON~ a cashtigat acest razboi
suntem constientzi de valoarea lor dar deocamdata la noi in trib inca se cerne sita
acum suntem multi dar vom ramane numai cei care merita
s-au facut recrutari aiurea *** de aceea inregistreaza ~LEON~ acest succes
va asigur ca va fi un razboi de durata
 

DeletedUser6558

Păi de ce aţi făcut recrutări aiurea... Eu am un coleg de al vostru lângă mine, el e om de bază sau... ca să ştiu la ce să mă aştept, dacă să mă tem sau nu... el a zis că nu mă mai atacă momentan, da mai ştii... adevărul e că mă cam tem...deci îmi ziceţi cum e ?
 

DeletedUser15358

ca membru +SAS+ vreau sa va anunt ca e prematur sa consideratzi ca ~LEON~ a cashtigat acest razboi
suntem constientzi de valoarea lor dar deocamdata la noi in trib inca se cerne sita
acum suntem multi dar vom ramane numai cei care merita
s-au facut recrutari aiurea *** de aceea inregistreaza ~LEON~ acest succes
va asigur ca va fi un razboi de durata

:))) Imi vine sa greu sa cred ca va reusii sas cu tine in trib.

Spor la inobilat leon !! Sper sa faceti fata cu batutul talarilor.
 

DeletedUser

Daca ai vedea ce se rezerva pe forum in +SAS+ un sat care sa fie al unui jucator nu vad rezervat :)
 

DeletedUser

Noi astia din PDT si mai ales cei din +SAS+ suntem ocupati cu gasirea unor solutii si ce sfaturi sa dam jucatorilor incepatori de la noi din triburi. Asa ca va trebui sa ne scuzati daca nu o sa ne prea facem propaganda aici pe forum.
Oricum ii felicit pe cei din +SAS+ pentru primul sat cucerit din tabara ~LEON~.
Eu sper sa rezistam cat mai mult in aceasta parte a hartii chiar daca cei din ~Leon~ au inceput cu recrutarile si din randul tribului PDT.

Cei din PDT dau mesaje non-stop ptr.a fi invitati in ~Leon~ ,majoritatea acuzand lipsa organizari .
 

DeletedUser

Eu sper sa rezistam cat mai mult in aceasta parte a hartii chiar daca cei din ~Leon~ au inceput cu recrutarile si din randul tribului PDT.


Eu nu am vazut nici un jucator venind in trib in ultimile 3-4 zile :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus