DST vs. CIRC

DeletedUser

Nu sunt slabi ci chiar "foarte buni" insa numai cand pot si "fenta" jocul in rest apa de ploaie si cum admini s-au cam prins de matrapazlacurile lor acum incep sa-si arate adevarata valoare !!! :D
 

DeletedUser2829

Da frate suntem atat de slabi incat de un an si poate chiar mai mult suntem in top 3. Hai poate acuma cand sunteti 8 triburi contra noastra, poate reusiti si voi cumva sa ne scoateti din top 3.
 

DeletedUser

Mey cocos. Crezi ca pe noi ne intereseaza de top ul vostru? Crezi ca pe noi ne intereseaza cu cine va luptati voi? V ati atras dusmani ptr ca a ti stiut sa va tratati cu bun simt aliatii. Pe noi ne intereseaza sa va luam sate nu sa va scoatem din nu stiu ce topuri in care va laudati voi. Asa ca pe noi ne incanta mai mult statistica asta decat locul in clasament.
 

DeletedUser6351

Rastalive, topul se face in functie de punctajul celor mai buni 40 din trib. ASa, ca sa stii si tu, pentru a ajunge in varf, ai doua variante:
1. sa recrutezi jucatori cu punctaj mare.
2. sa inobilezi intern ,cat mai mult posibil.
Ambele variante sunt foarte des folosite, unele triburi chiar folosind-o pe cea de a 2 excesiv de mult ;)
DEci, in conlcuzie, puteti sa ramaneti in top 3 pana la ultimul jucator, dar daca in statistici de razboi pierdeti, eu zic ca e degeaba.parerea mea...
 

DeletedUser5151

dezz aici gresesti, topul se face si prin eliminarea triburilor de deasupra.

CIRC era pe 4, daca nu ii expediam acolo pe ~HL~
 

DeletedUser2147

baieti, pana una alta mai invatati sa atacati. Sincer, imi e dor de t-virus, ianus activa, un qed1 daca era activ cum era pe vremea cand colaboram, ceva de genul ala.

Pe viitor incercati mai mult, poate chiar reusiti;)

Cu ce ati facut acum nu ati reusit decat sa ma ajutati sa mi se demonstreze ca se poate colabora foarte bine intre noi si aici in k66 ;))
 

DeletedUser6351

hetfield .... lucrurile se schimba...nu mai atacam asa organizat, pentru ca nu mai este timpul liber pe care il aveam odata .....acum is multe responsabilitati, si pentru joc ramane efectiv doar timpul liber.Sincer, noi nu ne permitem luxul sa stam toata ziua in fata pc , sa numaram secunde, sa omoram nobili, sau sa atacam la secunda. Cand avem timp, jucam, cand nu, atacam cum putem. Ne ai vazut de ce am fost capabili cand vam luat 130 de sate intro zi. Asa ca , sfatul meu e sa fii fericit ca ne am maturizat si noi, si ne am dat seama ca nu e decat un joc, si ca e bine sa l tratam ca atare.Noi nu mai avem nimic de demonstrat.am facut deja acest lucru...
 

DeletedUser1136

hetfield .... lucrurile se schimba...nu mai atacam asa organizat, pentru ca nu mai este timpul liber pe care il aveam odata .....acum is multe responsabilitati, si pentru joc ramane efectiv doar timpul liber.Sincer, noi nu ne permitem luxul sa stam toata ziua in fata pc , sa numaram secunde, sa omoram nobili, sau sa atacam la secunda. Cand avem timp, jucam, cand nu, atacam cum putem. Ne ai vazut de ce am fost capabili cand vam luat 130 de sate intro zi. Asa ca , sfatul meu e sa fii fericit ca ne am maturizat si noi, si ne am dat seama ca nu e decat un joc, si ca e bine sa l tratam ca atare.Noi nu mai avem nimic de demonstrat.am facut deja acest lucru...

normal ca acum nu mai aveti timp de luati toate satele vizate sau macar 50% cred ca nu mai gaseai un motiv cum ca nu aveti timp:D roata se va intoarce:)


Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-7.1%

Moral: 100%


Bonus de noapte pentru apărători
Agresor: bogdan91
Sat: K75.::007::. (596|704) K75

Număr: 0 0 5232 0 0 2145 1000 0 200 0 0 0
Pierderi: 0 0 5232 0 0 2145 1000 0 200 0 0 0


Apărător: azzido
Sat: 064 100k sprijin def:D (649|677) K66

Număr: xxxxx xxxxx 0 xxxxx xxxx 0 0 xxxxx 0 0 0 0
Pierderi:xxx x 0 x x 0 0 x 0 0 0 0


mai nou asha se ataca in DST:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4645

maf maf, si eu am dat atacuri pe bonus de noapte :) nu credeam ca sunteti foarte pregatiti, v-am subestimat si am pierdut ...
nu imi este rusine sa recunosc, asta e ...

Bonus de noapte pentru apărători
Agresor: alinutzu13
Sat: Alinutzu13@1.6.4 (602|663) K66

Număr: 0 0 4000 0 0 2410 1000 0 340 20 0 0
Pierderi: 0 0 4000 0 0 2410 1000 0 340 20 0 0



Apărător: cosminatorul
Sat: Sat de barbari RDX26 (673|684) K66

Nici unul din luptătorii tăi nu a supravieţuit. Nu au putut fi luate nici informaţii despre puterea trupelor duşmane.


Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 10 la nivelul 9


Cel putin ma fac singur de ras ! Rusine sa imi fie :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1136

maf maf, si eu am dat atacuri pe bonus de noapte :) nu credeam ca sunteti foarte pregatiti, v-am subestimat si am pierdut ...
nu imi este rusine sa recunosc, asta e ...

eram online cand a trimis atacurile si le-a trimis in 2 min max pe toate la numar 15;) am crezut ca sunt fake-uri insa peste vreo 4-5 ore a bagat un alt coleg nobili si de acolo mi-am dat seama ca sunt reale:d
 

DeletedUser13059

Da frate suntem atat de slabi incat de un an si poate chiar mai mult suntem in top 3. Hai poate acuma cand sunteti 8 triburi contra noastra, poate reusiti si voi cumva sa ne scoateti din top 3.

top 3 ? :O:O:O da noi astia ce am fost in ~TLD~ care am fost mai mult de 1 an locu 1 fara sa fim detronati 1 minut macar ce putem zice ?:))) auzi ca top 3 :| top 3 prin recrutari si nimik mai mult si sate moca normal ;) ....... si nu te mai agita cum ca suntem 8 triburi pe voi :| altii au trecut prin perioade si mai grele voi imd saraci de voi aveti mai mult de 1-2 razb sunteti terminati :| :eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser1136

top 3 ? :O:O:O da noi astia ce am fost in ~TLD~ care am fost mai mult de 1 an locu 1 fara sa fim detronati 1 minut macar ce putem zice ?:))) auzi ca top 3 :| top 3 prin recrutari si nimik mai mult si sate moca normal ;) ....... si nu te mai agita cum ca suntem 8 triburi pe voi :| altii au trecut prin perioade si mai grele voi imd saraci de voi aveti mai mult de 1-2 razb sunteti terminati :| :eek::eek::eek::eek:


tu ce stii man despre TLD? ai contribuit la mentinerea acelui trib pe locul 1? din cate stiu te cam milogesti pe harta lasa ca o sa ajunga si trupele mele prin satele tale:D
 

DeletedUser

maf maf ce motiv a gasit dezz ca eu nu vad. Si ptr ce motiv? Ca va casapim? Sau ptr ce motiv? Eu zic mai bine sa va vedeti de tribul vostru si sa redresati situatia ca altcva nu avetzi ce face.
Hetfield fatza de campaniile trecute in care se organizau atacurile la secunda aici cred ca am lasat spatiu intre atacuri de 1-2 ore. Si intre nobili la fel. I am dat sa fie acolo si aia a fost. Daca as sti ca prietenii mei de pe k 66 si ar gasi o motivatie sa joace jocul asta cu mai mult chef atunci poate am fi turat iar motoarele ca inainte. Nu este un motiv ptr nimic ceea ce zic mai sus, ptr mine toate sunt bune si frumoase.:D
 

DeletedUser13059

tu ce stii man despre TLD? ai contribuit la mentinerea acelui trib pe locul 1? din cate stiu te cam milogesti pe harta lasa ca o sa ajunga si trupele mele prin satele tale:D

nici nu am auzit de tine :| **** cum poti sa zici asa ceva cand u nu ai avut nici 1 atac pe mine dar in fine ;) ..... marmotele au gura mare si atat ;) .... si ce am facut eu sau nu am facut in tld nu ii treaba ta dar u ce ai facut de ati stat in top 3 ? :O:O aaaaa ai dat invitatii ^:)^ gg esti beton
 

DeletedUser6351

azido, nu sunt motive scornite.Asta e adevarul.A trecut vremea cand eram disperati dupa jocul asta.acum jucam doar sa mai treaca timpul.Oricum nu am de gand sa castig lumea,asa ca ....cum a zis si pityc, nu mai este ca inainte, nu mai avem motivatie.
 

DeletedUser

hetfield .... lucrurile se schimba...nu mai atacam asa organizat, pentru ca nu mai este timpul liber pe care il aveam odata .....acum is multe responsabilitati, si pentru joc ramane efectiv doar timpul liber.Sincer, noi nu ne permitem luxul sa stam toata ziua in fata pc , sa numaram secunde, sa omoram nobili, sau sa atacam la secunda. Cand avem timp, jucam, cand nu, atacam cum putem. Ne ai vazut de ce am fost capabili cand vam luat 130 de sate intro zi. Asa ca , sfatul meu e sa fii fericit ca ne am maturizat si noi, si ne am dat seama ca nu e decat un joc, si ca e bine sa l tratam ca atare.Noi nu mai avem nimic de demonstrat.am facut deja acest lucru...

bine zis. e buna o detasare, cate o "vacanta de triburi" din cand in cand.
dar cateodata si decat sa joci prost...mai bine nu mai joci deloc :)
 

DeletedUser6351

aici te contrazic pictard.Triburile e doar un joc, care se joaca din placere. nimeni nu a castigat bani,decat daca a vandut contul. indiferent cum joci, daca joci de placere, si pentru a ti distra putin atentia de la problemele de zi cu zi, eu consider, ca nu conteaza cat de bun sau slab esti.
 

DeletedUser2147

dezz, eu inteleg ce spui, si te cred ca nu mai gasesti motivatia. Eu mi-am pierdut-o de mult, dar la mine mai revine incetul cu incetul, cu cat incep sa cunosc mai bine anumiti jucatori din CIRC ;)
Dar acum sincer, daca noi, dupa ce in primele zile de razboi v-am luat sate, dupa aceea am fi spus ca ne-am pierdut motivatia, ati fi crezut?

Tineti cont ca tribul CIRC exista din cate tin minte de la inceputul L1, cu schimbari de nume partial, dar in principiu de atunci exista. Oare printre membrii vechi ai CIRCului nu se poate ca unora sa le fi pierit motivatia?

Majoritatii le va fi mai greu acum sa dea atacuri coordonate, mai ales ca deja a venit vara, incep iesirile, un gratar, un fotbal, o bere la terasa, toti avem astea.



Eu tot ce spuneam era ca imi e dor de vremurile cand ma atacati, sau cand va atacam eu, si intre timp mai discutam, ne mai trimiteam mesaje, mai vorbeam, ma mai bucuram eu cand reuseam o recuperare(asta o tin minte) dupa care T_Virus a luat imediat satul iar, dupa care am incercat iar sa il iau doar ca aveam nobilii prea departe. Imi e dor de oamenii de genul ala din DST, si in schimb, nu vreau sa fiu rau sau mai stiu eu cum, nu il cunosc prea bine, dar sincer, imi e oarecum jena sa mai citesc forumul cand ma gandesc ca mai raspunde si raul82io pe aici. Ar trebui sa ii mai dati lectii de vorbit, diplomatie, chiar daca vorbeste cu adversarii. Una e sa faci propaganda si sa iti lauzi tribul, dar una e sa te bati cu pumnii in piept ca si cand ai fi cel mai tare de pe harta, cand el supravietuieste doar multumita voua, si sprijinului masiv trimis de voi din sittere in speciat (stiu ca death shadow de exemplu nu mai joaca de foarte mult timp si e folosit aproape doar pentru suport defensiv).

Sunt curios, oare macar v-a multumit?


Oricum, ii respect pe cativa din DST, in rest...
 

DeletedUser6351

hetfield, shadow nu mai este de mult cont de sprijin :) este o persoana f frumoasa si dragutza pe acest cont ;) Si stie si joaca :D.In ce priveste circ-ul,nu exista de la inceputul lumii.Cred ca deja sa ** pe multe topic uri de formarea acestuia, si cred ca toata lumea ii stie povestea :)
 
Sus