Cine are ciuda pe NOA?

  • Autor subiect DeletedUser2685
  • Data de început

DeletedUser2685

Eu zic sa incepem de pe acum sa facem o coalitie Anti-NOA, cine stie mai incolo, raul trebuie taiat de la radacina, nu?

Eu sunt pentru: Skele@ - Diplomat si om cu idei al tribului T.N.T.

;)
 

DeletedUser2685

info:

A ajuns atacul :), din aia 1907 membri s-a sesizat numai unu, si a venti sa ma atace cu un lancier, deci este clar o slaba organizare la ei. Ce mi se pare mai ciudat e ca dupa ce am mai purtat cateva discutii cu diplomatul lor si l-am intrebat de ce apara un jucator inactiv am si gasit 4 lancieri in sat, deci e posibil ca multi din cei 1900 sa fie cu sitter, sau diplomatul lor are mai multe conturi? Altfel nu imi explic, timp de 2 zile nu mai aparuse nici o trupa la el in sat :)
 

DeletedUser

Noi suntem (tribul ~PHX~), daca vrei sa vb mai multe contacteaza-ma intr-un PM in joc. Am acelasi nick. Conducatorii noa sunt asa de inteligenti incat la varsta de 43 de ani nici nu stiu sa scrie corect gramatical si dau vina pe tastatura =))) nu dau nume, dar banuiesc ca daca acel cineva citeste forumul sa se simta.

Rhymes, la cum e PHX organizat (sau cum ar fi cazul sa fie) si la cat de fortzos e in LC, ar fi trebuit sai dati jos singuri ;) asta tio spun asa, ca de la coleg la coleg. Desi vad ca in L3 neai cam abandonat.
 

DeletedUser

info:

A ajuns atacul :), din aia 1907 membri s-a sesizat numai unu, si a venti sa ma atace cu un lancier, deci este clar o slaba organizare la ei. Ce mi se pare mai ciudat e ca dupa ce am mai purtat cateva discutii cu diplomatul lor si l-am intrebat de ce apara un jucator inactiv am si gasit 4 lancieri in sat, deci e posibil ca multi din cei 1900 sa fie cu sitter, sau diplomatul lor are mai multe conturi? Altfel nu imi explic, timp de 2 zile nu mai aparuse nici o trupa la el in sat :)

mai conteaza sitter, nesitter? Ideea de baza e ca is foarte prost organizati, si asta pe toate lumile (parerea mea). Adica, no offense, stiu triburi de 50k pts kre is mai organizate. N-am nimic cu ei, atata ca nu ii inghit! :)) n-am nimic cu nimeni de acolo, ppersonal, decat de bine cu cativa. n-am nimic cu pitzi si satele lui, cu nickul lui, etc. Am cu numele tribului si cu politica sa!


pkat k nu joc pe LC, dar asta e o idee buna si pt alte lumi...;)
 

DeletedUser2697

Macle

Rhymes, la cum e PHX organizat (sau cum ar fi cazul sa fie) si la cat de fortzos e in LC, ar fi trebuit sai dati jos singuri ;) asta tio spun asa, ca de la coleg la coleg. Desi vad ca in L3 neai cam abandonat.

Nu va abandonat ce nare voie omu sa plece si el intrun trib se duce unde are colegi mai multi dar tu ce sti mai .
 

DeletedUser994

Rhymes, la cum e PHX organizat (sau cum ar fi cazul sa fie) si la cat de fortzos e in LC, ar fi trebuit sai dati jos singuri ;) asta tio spun asa, ca de la coleg la coleg. Desi vad ca in L3 neai cam abandonat.


Nu imi place deloc lumea 3, nici nu mai am cont acolo. Satul meu i l-am dat lui broscoporcu ca era cel mai aproape de mine. Nici tribul nu mai era ca pe lumea 1 ... vad ca aici pe lumea clasica iese treaba buna si ma bucur, dar de ce nu joci si tu aici double1 ?:D
 

DeletedUser1563

Skele@ stii ca ati primit la voi in T.N.T. pe unul pe care il farmam eu? :D

Am intrat in NOA sa vad cum sunt organizati. La fel ca in toate triburile mamut de pe lumea 1 prin care am umblat. La ce vad eu ca e in trib cred ca pot fi terminati destul de usor.

Dupa ce am umblat prin multe triburi mamut pe lumea 1 am ajuns imi urmaresc interesele proprii chiar daca acestea se bat cap in cap cu interesele tribului.

Si da e bine la caldurica :D . Oricum o sa fac eu ceva sa nu ma plictisesc ca nu imi place sa nu ma bat cu nimeni. E plictisitor daca nu e actiune. :D
 

DeletedUser

Nu imi place deloc lumea 3, nici nu mai am cont acolo. Satul meu i l-am dat lui broscoporcu ca era cel mai aproape de mine. Nici tribul nu mai era ca pe lumea 1 ... vad ca aici pe lumea clasica iese treaba buna si ma bucur, dar de ce nu joci si tu aici double1 ?:D

nu-mi place clasica, nu-mi place genna si nu-mi place organizarea de acolo, no offense :( pe L3 deabia acum se linistesc apele si pe la noi, incep sa se inchida invitarile (adica eu am cerut sa nu se mai invite in zona care o conduc eu) si incepe treaba sa decurga logic si normal in trib.
 

DeletedUser

Eu am ciuda pe toate triburile cu peste 100 de membri, asa ca-i atac pe toti, fara nici o retinere. Zilnic mail-uri de amenintare ... si cam atat :).

@Nightbox : voi wrath ma indoiesc ca sunteti in stare sa dati jos pe cineva. Cand aveati vreo 530 de membri va bateati cu pumnu'-n piept ca "noi wrath vom face o trieri in curand". Acum aveti peste 800 membri. Nu prea pricep eu cum se fac trierile astea la voi :D.

Cat despre NOA ... n-aveti nevoie de coalitie sa-i dati jos, ci doar de un trib de vreo 60-70 de oameni ... bine organizat si agresiv. Ah, am uitat, nu prea exista asa ceva pe aici ... deocamdata :rolleyes:.

P.S. Razboaiele si coalitiile in momentul asta sunt fix frectie la piciorul de lemn.


Cumetre tu vezi de tribul tau de 3 membrii. Si mai lasa figurile cu amenintarile primite ca multe le-ai primit pe buna dreptate. Nici macar nu sti sa vorbesti civilizat. O sa vad eu cat de multe ai invatat pe "tribal" asa cum te lauzi.
 

DeletedUser2691

noa

Pai cam totzi au ciuda pe noa ca are vreo 1000 de jucatori si ca recruteaza jucatori multzi din alte triburi sai dupaaia se trezesc totzi din triburile alea ca sunt invitatzi in noa.
 

DeletedUser2691

eu

eu de exemplu la 7 minute dupa ce am intrat p lumea clasica am primit invitatie in noa.
 

DeletedUser2691

da....am si eu niste ferme din noa....dar le trimit aia sprijin repede ca sunt unu langa altu.
 

DeletedUser3235

mah eu nu am ciuda pe ei , chiar imi plac de ei... cum is organizati si ce armate au .pana acum le-am luat 7 sate , si mai urmeaza multe... foarte multe.
cred ca si ei au acum ciuda pe mine, deja am primit amenintari si tot in acelas timp si invitatie in trib.

ps: tineti-o tot asa baieti , imi place de voi si in special satele voastre.
 

DeletedUser3236

mah eu nu am ciuda pe ei , chiar imi plac de ei... cum is organizati si ce armate au .pana acum le-am luat 7 sate , si mai urmeaza multe... foarte multe.
cred ca si ei au acum ciuda pe mine, deja am primit amenintari si tot in acelas timp si invitatie in trib.

ps: tineti-o tot asa baieti , imi place de voi si in special satele voastre.

mie imi zici ?... am luat si io vreo 3-4 sate de la ei..mai urmeaza 2 pana maine...

cat desptre apararea lor si de atac? sunt prafi... intr-un sat de 6000 de pct avea doar 1000 de lancieri...sa-l fi vazut pe om cum ma implora sa nu-l mai atac... pe motivul ca e incepator...de atunci am pus la profil sa nu mai ma implore nimeni... dupa ce am luat satul..m-am si trezit cu spioni pe capul meu...dar pe l3 :rolleyes: :) astia nu stiu ca spadele sunt pentru aparare?! cred ca nu din moment ce ataca cu ei... ma rog... la cati sunt pe harta, ai de unde alege..
 

DeletedUser2786

n-ati mai terminat ma cu noa? va prinde anul nou si noa tot 1000+ jucatori are.....
 

DeletedUser3236

stiu asta de la cineva din noa ... s-a format un trib cu "jucatori de elita" :rolleyes::rolleyes: mdea....tribul cel nou se numeste NO~N00B

eehh... ce ne facem acum ? or sa vina astia peste noi...:p
 

DeletedUser3235

n-ati mai terminat ma cu noa? va prinde anul nou si noa tot 1000+ jucatori are.....

pariu ca nu o sa aibe 1000+ , poate daca isi lasa jucatorii care o sa fie cuceriti in trib, si daca o tin cu invitatile, altfel nu au nici o sansa sa ramana 1000+.
ps:vreo 10 am sa cuceresc eu pana de anul nou.:D
 
Sus