Mesaje Amuzante

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început

DeletedUser16062

in ce zona nasoala e ...uitati-va pe harta...is fffoarte rare satele in zona aia...tipul trebuie sa construiasca biserici in prostie...ca de exemplu nici un sat luat de el nu e in raza bisericii primului sat
 

DeletedUser11111

smeagol01 în data de 29.04. la ora 23:10
Imi primul rand, nu sunt necrofil
In al doilea rand, s-ar putea sa o sfeclesti cat de curand, ce tactica vreti sa-ti aplic, a la sade sau golden shower?
In al treilea rand, vad ca aici am un singur sat ca sa ripostez, dar o s-o incurci si pe lumea asta
In al 4-lea rand, mai joci pe vreo lume?
In al cincilea rand sunt sitterul lui smeagol si desi pastele a trecut iti recomand sa te pregatesti, daca smeagol e crestin, eu nu sunt, asa ca o sa-ti aplic pedeapsa romana
In ultimul rand, ce cauti in satul asta?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
alt smecher ... dar cum o fi tactica "dusul de aur" :eek::eek: ca 'a la sade' este el, se chinuie talentul in el si chiar ii place ?
 

DeletedUser17342

interesante tacici :))))

Lord Adex, in legatura cu semnatura ta: inafara de faptul asta, "50% canta, 50%'s bodyguarzi" - parazitii :)
 

DeletedUser

Dusu de aur.Cred ca il spala cu spadele si cu lancile iar apoi il usuca cu Cav usoara :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6604

Lasati mai omul in pace. Vroia si el sa para amenintator da' nu ii iese :D
 

DeletedUser

coporanalex2008 astăzi la ora 20:34
casa fim prieteni vino la noi in trib
zeta astăzi la ora 20:35
te rog nu ma mai ataca ca nu am nik cu tine
the blooo scorpions în data de 02.05. la ora 23:24
te salut vecine!
Se poate?

Scaldaspiller în data de 02.05. la ora 23:25
se poate,se poate..
ce sa se poata...!?

the blooo scorpions astăzi la ora 00:20
doar sa te salut

Scaldaspiller astăzi la ora 01:36
aa:)) ok atunci...ceau:)

cateva mesaje...

si conversatia asta imi place in mod deosebit :)
Scaldaspiller astăzi la ora 10:46
eu ti-am spus pe forum ca esti...dar nu m-ai crezut:))

dracula the big master astăzi la ora 10:46
si ceai fi vrut sa fac macar asa imi da satu inapoi

Scaldaspiller astăzi la ora 10:47
:))) iti spun eu ce-ar trebui sa faci...lasa-te de triburi ca nu-s de tine...te depaseste jocu asta...
bafta in continuare;)

dracula the big master astăzi la ora 10:48
da da da sigur lasa ca ** mai peste o luna si atunci mai vedem noi cn rade la urma , rade mai bine :));));));)=))=))=))
s-a dus in OldieS crezandu-se mare spion si tradator(adica smecher)...intre timp respectivii au inceput sa-l innobileze=)))


scuzati daca v-am plictisit:(
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Atentie, viitorul leader :


Dwyde astăzi la ora 21:08


no.1, watch out ! =))

Nu stiu daca te poti cita singur :p oricum, se pare ca tactica a reusit. Omul a ajuns primul, nu conteaza ca jumatate din inobilati sunt din tribul propriu, pe care l'a si parasit din mustrari de constiinta.
... asta mi'a placut cel mai mult :

si tu te lauzi ca tribul tau din cate imi aduc aminte ai intrat cam ultimul in el deci nu lai facut tu si ai contribuit putin la el ca si eu pot sa iau 3 membri cu mine intru in make love si devine locul 1

pff ... ce oamini ... deci, o invitatie pentru no.1 ?
 

DeletedUser

Mihaita 94 astăzi la ora 22:17
De ce ati inceput un razboi de ce nu putem traii in pace. Fiecare om are dreptul la alegere, fiecare om este costient, fiecare om vrea sa fie iubit si sa iubeasca dar nici unul nu vrea ca familia lui sa sufere. Asa cum nu vrea omul ca sai sufere familia asa eu nu vreau ca sami sufere tribul meu si tribul vostru. Va rog punetu punct pe razboi si haide sa facem parte dintro familie care se iubeste unul pe altul si care isi doreste fiecarui sanatate si tot ce este mai mai bun. Daca puneti punct pe razboiul nostru punem si noi punct si va punem in aliati !!!!

:confused:
Ce sa mai zic...:)))..
 

DeletedUser22883

:confused:
Mihaita 94 astăzi la ora 22:17
De ce ati inceput un razboi de ce nu putem traii in pace. Fiecare om are dreptul la alegere, fiecare om este costient, fiecare om vrea sa fie iubit si sa iubeasca dar nici unul nu vrea ca familia lui sa sufere. Asa cum nu vrea omul ca sai sufere familia asa eu nu vreau ca sami sufere tribul meu si tribul vostru. Va rog punetu punct pe razboi si haide sa facem parte dintro familie care se iubeste unul pe altul si care isi doreste fiecarui sanatate si tot ce este mai mai bun. Daca puneti punct pe razboiul nostru punem si noi punct si va punem in aliati !!!!


Ce sa mai zic...:)))..

:))asta vrea pace sau sa faceti S*x?:))=))
 

DeletedUser

eunusufarcaaltzii în data de 29.05. la ora 13:42
BA MIJK IN TRIBU MEU CA VA JOC IN PICIOARE

h3r0 reloaded în data de 29.05. la ora 14:33
Marite Bou, sunt informat de faptele istorice si performanetele avute de-a lungul timpului de turma dumneavoastra Prea Marita, dar tin sa va anunt ca din pacate, noi activam la inaltime, pentru ca suntem ingeri si nu putme cobora pe pamant, si astfel nu putem avea vreo colaborare de nici un fel. Imi pare rau si sunt cu mult afectat de aceastra tragedie de a nu a avea posibilitatea de a colabora cu Maria Ta, Marele Bou.

cu stima,
Inaripatul [player]h3r0 reloaded[/player]

eunusufarcaaltzii astăzi la ora 16:25
LINISTE ANIMALULE !!! ASTEAS VRAJELI!
VA dau termen limita pana maine la alinierea planetelor, daca nu , nu veti mai apuca urmatorul echinoptiu.
De asemenea Maria sa, Marele BoU, rege de vitza bovina s-a pensionat, lasandu-ma pe mine, Generalul Alexandru Ghertzoi, fiul agentului Gheorghe Telemea in conducere.

Cu probleme de transmisie,
Descendentul agentului Gheorghe Telemea, Generalul Alexandru Ghertzoi

Unitatea 0205007 este acum sub conducerea generalului Alexandru Ghertzoi.
 

DeletedUser

iarasi tu?:)) cum ma?!? de cand a inceput lumea 12 tu nu ai trecut de 1000 puncte=))
 

DeletedUser

iarasi tu?:)) cum ma?!? de cand a inceput lumea 12 tu nu ai trecut de 1000 puncte=))

Maria sa Bou intre Boi sa pensionat de curand lasanduma pe mine, Generalul Alexandru Ghertzoi in conducere.
Cei ce pot executa 50 de flotari corect avetzi termen limita pana maine dupa echinoptziu sa va alaturatzi unitatzii 0205007.



eunusufarcaaltzii în data de 29.05. la ora 13:41
BA MARSH IN TRIBU MEU CA VA JOC IN PICIOARE

Wookie în data de 29.05. la ora 20:43
imediat sefu...da-mi invitatie...

eunusufarcaaltzii astăzi la ora 16:27
Mai intai trebuie sa-tzi dovedesthi calitatzile fizice pe care nu le ai inaptule!!! La podea animalule, sa vad 50.

Generalul Alexandru Ghertzoi
 
Sus