Smir se retrage

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10145

Kenianu-le imi pare rau ca renunti. Cum am spus si atunci asteptam sa ne masuram fortele cand suntem mai aproape. Multa bafta in ceea ce doresti sa faci. Poate ne intalnim... :)
 

DeletedUser26897

Eu ce pot sa zic este ca azi dimineaza am trimis aacuri pe LN ... si acum cand am ajuns acasa...cont inchis :D

Multiaccount ?....sunt curios care parte a regulamentului am incalcat...ca mai am 2 playeri cu care nu am avut nici cea mai mica legatura...la legatura de internet?....daca imi arata o singura interactiune cedez satele la LN...doar ca ea nu exista :D
 

DeletedUser10145

NU vreau sa fiu rautacios...dar statistica cam asa sta. Deoarece spunea-ti ca sunteti familie. Daca pierdeti sate nu mai sunteti ???


Side 1:
Tribes: ~L N~
Players:

Side 2:
Tribes: G.W. SMIR A~SMIR
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 333
Tabăra 2: 153
Diferență: 180

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,811,446
Tabăra 2: 1,419,952
Diferență: 1,391,494

image.php
 

DeletedUser26900

Aveti ofensiva din ultima saptamana a tribului ~l n~, fara sa fim rautaciosi

Este vorba de retragerea tribului Smir nu si cea a familiei, trebuie sa respectam aceasta, daca aveti rapoarte impotriva tribului Smir rog sa postati.

Side 1:
Tribes: SMIR
Players:

Side 2:
Tribes: ~L N~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 437
Tabăra 2: 332
Diferență: 105

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 5
Diferență: 30

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,987,980
Tabăra 2: 2,357,906
Diferență: 1,630,074

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 292,113
Tabăra 2: 45,030
Diferență: 247,083

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce prost crezi k ar vrea sa piarda satele si nu ar cere sprijin?
hai k ai ziso
pana si cel mai experimentat jucator ar cere sprijin

Este Ok.Sunteti mai buni ca noi,statistica o dovedeste.Nu mai incerc eu acum sa gasesc scuze,nu cred nici ca va retrageti din cauza asta.Ceea ce ziceti voi cu admini este pe toate lumile si de foarte mult timp,nu de acum!Va retrageti ca nu mai faceti fata razboaielor,asta este parerea mea!Imi pare rau ca ati luat hotararea asta si ma bucur ca lasati multe sate de barbari,ma pun pe batut taleri acum ca sa fac multi nobili:D.Bafta oriunde veti juca;)
 

DeletedUser26900

O sa ai posibilitatea sa-ti areti maiestria si arta de a conduce tribul printre sate de barbar.
Daca doresti o sa-ti spun exact o strategie cu atacuri la secunda cum se ataca un sat de barbar se numeste atac prin invaluire
Ceea ce zici tu acum este o atitudine de RAZBOINIC
Nu face fata tribul Smir razboiului, am impresia ca traim in lume paralele, tu a ta si noi pamanteni in a noastra.
Bafta la luat sate de barbar, o sa aveti nevoie, aveti grija sa nu va atace ele pe voi
 

DeletedUser

O sa ai posibilitatea sa-ti areti maiestria si arta de a conduce tribul printre sate de barbar.
Daca doresti o sa-ti spun exact o strategie cu atacuri la secunda cum se ataca un sat de barbar se numeste atac prin invaluire
Ceea ce zici tu acum este o atitudine de RAZBOINIC
Nu face fata tribul Smir razboiului, am impresia ca traim in lume paralele, tu a ta si noi pamanteni in a noastra.
Bafta la luat sate de barbar, o sa aveti nevoie, aveti grija sa nu va atace ele pe voi

Tu nici macar nu ma cunosti si imi pare rau ca nu vom avea ocazia sa ne intalnim pe harta!Cine ma cunoaste stie ceea ce pot!!!Te implor ma poti invata si pe mine sa dau atacuri la secunda,le dai pe toate de pe acelasi sat sau cum?Vezi ca eu de pe sitter va rupeam nobilii fara trupe de aparare in sat,sincera sa fiu nu am vazut din partea voastra nici macar un atac la secunda.Cel mai bine dat era la diferenta de 9 secunde!Hai dute te rog frumos unde ai treaba si scuza-ma daca te mai retin;)
Bafta SMIR acolo unde vei avea placerea sa joci si unde nu vei fi furat DE ADMINI.Eu cand am avut jucatori inchisi nu am iesit pe extern sa fac gura deoarece inseamna ca sunt vinovati,cand vin inchisi jucatori inseamna ca sunt vinovati 99%(1% sunt nevinovati din cei inchisi).
 

DeletedUser26897

Aici gresesti ca toti cei inchisi sunt vinovati....
Eu sunt inchis ca s-a logat alt cont la 1 minut distanta pe acelasi comp.
Doar 1 data..s-a intamplat la 1 min....si cica stiu parola lu ala ....sa fim seriosi....
 

DeletedUser

Aici gresesti ca toti cei inchisi sunt vinovati....
Eu sunt inchis ca s-a logat alt cont la 1 minut distanta pe acelasi comp.
Doar 1 data..s-a intamplat la 1 min....si cica stiu parola lu ala ....sa fim seriosi....

Ti se pare ca esti nevinovat ca ai fost sanctionat pentru asa ceva? ei bine nu esti primul.
Stiu.. e cam nasoala treaba.. dar nu esti nici primul si probabil nici ultimul care va fi sanctionat pentru asa ceva. ;)
 

DeletedUser

unuia din SMIR i sa blocat contul si i sa luat cateva sate
motivul:dublu acount dar adminii nu vor sa o dovedeasca
nu vor sa zica ce cont mai are
 

DeletedUser

unuia din SMIR i sa blocat contul si i sa luat cateva sate
motivul:dublu acount dar adminii nu vor sa o dovedeasca
nu vor sa zica ce cont mai are

Ceea ce am spus mai sus este un motiv pentru a se crede ca a fost vorba despre multiaccount. Nu trebuie chiar sa fie multi account, dar daca s-a logat de pe acelasi calculator(IP) pe doua Conturi la o distanta atat de mica, se poate da sanctiune.
 

DeletedUser

Noroc ca se desfiinteaza SMIR,iar cei din »WRATH au prijejul sa mai recruteze si ei cate ceva...isi mai fac o academie-doua.
 

DeletedUser12768

unuia din SMIR i sa blocat contul si i sa luat cateva sate
motivul:dublu acount dar adminii nu vor sa o dovedeasca
nu vor sa zica ce cont mai are

Eşti penibil prietene...cum să-ţi spună ţie vreun admin care este celălalt multicont al vreunui player? ;)
 

DeletedUser26900

Nu-l anunta pe el, desi in mesajul privat a cerut explicit sa-i spuna ip de pe care s-a logat si al 2 lea cont.
Dar asta e Romania, se fac acuze dar nu se aduc dovezi.
Dumneavoastra cum ati proceda daca eu as face acuze acum la politie ca ati spart o banca, vine politia va baga in puscarie, fara sa verifice informatia , iar cand dumnevoastra intrebati care banca, sa nu va raspunda.
 

DeletedUser

Eşti penibil prietene...cum să-ţi spună ţie vreun admin care este celălalt multicont al vreunui player? ;)

tu crezi ca el a intrebat sau cel care a luat ban?
btw am vazut ca mergeti pe tribalwars.net am scris un mes pe privat lu kenianu ca vreau sa ma alatur si nu mi sa raspuns;)) sau vati razgandit?
 

DeletedUser26900

Explicatia fratilor :)))
Danyghina si principesa toya = conturi multiple
2 oameni care nu se cunosc au vorbit de 2 h in viata lor, si el nu a avut niciodata siter de la
ea.
Ciudatia maxima este.
Danyghinda a fost inchis pt conturi multiple, iar Principesa Toya pt transporturi ilegale de resurse.
dany ghinda in granita = 30 sate minus
principesa toya in mijlocul tribului = 1 sat
Analizati :)

Domnule kennianu daca si pe forum va faceti cont clona nu stiu ce ar mai fi de analizat. Invatati sa respectati regulamentele data viitoare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca nu va e cu suparare am baut si vreau sa zic si eu ceva. Nu vorbesc urat ca am 5 pct penalizare. Ce e atat de nasol sau misto ca se retrage smir? Erau carne de tun. Si ei si familia din care faceau parte. Unele triburi stateau la agresori binisor datorita lor. E de rau retragerea lor ca deh. Erau niste prezente electronice haioase.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus