Smir se retrage

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Noroc ca se desfiinteaza SMIR,iar cei din »WRATH au prijejul sa mai recruteze si ei cate ceva...isi mai fac o academie-doua.

avem destul loc peste tot
ne ocupam si de voi in curand ai sa vezi
spionii lucreaza
si tu vorbesti k ai facut tribul ala numai din jucatori din alte triburi
dar se duce ~C~C~-ul repede fii sigur

inca ceva:SMIR sa dizolvat numai e
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce ti-am spus eu ..... e clar ca te intrece in spam :):):):):):):)... sa il vezi cand o sa fie senior member :) :) :)
 

DeletedUser

Multa bafta kennianu!!! Imi pare rau ca ti sa intamplat aici ce sa intamplat si pe L3 in Legiunea Romana!!! Multa bafta!!
 

DeletedUser

Mie imi pare bine pentru ce i s-a intamplat lui kennianu si tribului de trisori. Asa sa faca toti cei care doresc sa triseze la acest joc, sa plece si sa ne lase in pace.
 

DeletedUser

Mie imi pare bine pentru ce i s-a intamplat lui kennianu si tribului de trisori. Asa sa faca toti cei care doresc sa triseze la acest joc, sa plece si sa ne lase in pace.

iai cunoscut tu atat de bine sa spui ca au fost trisori sau spui ce esti tu?
sunteti unii care se dau mari pe forumuri prin postrile voatre....aratati ca sunteti cine stie ce dar in real life cine stie cum sunteti
nu mai comentati despre altii ca nimeni nu are dreptul sa judece intai uitate la tine si dupaia vorbeste de kennianu
el a facut ceva a adus un trib in top la sustinut a rezistat numai poate asta e
ia zi tu ce ai facut te lauzi si tu ca ai 1 mil de puncte facute cu sate de barbari?
dute si laudate la aia de la gradinita

xblaandy tu ai fost atat de bun incat teau inobilat si ai luato de la inceput ???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

avem destul loc peste tot
ne ocupam si de voi in curand ai sa vezi
spionii lucreaza
si tu vorbesti k ai facut tribul ala numai din jucatori din alte triburi
dar se duce ~C~C~-ul repede fii sigur

inca ceva:SMIR sa dizolvat numai e

Jucatori din alte triburi? Chiar n-ai o treaba...suntem fostii membri N[][]B (Terror-Squad) si academia noastra...pentru cultura ta generala
Vad ca va ocupati de noi...aoleu...ataca tot tribu' ca sa puteti lua 2-3 sate...si veniti toata ziua cu propuneri de incetare a conflictului...vai,vai
Side 1:
Tribes: ~C~C~
Players:

Side 2:
Tribes: »WRATH .WRATH WRATH.
Players:

Timeframe: 29/06/2009 00:00:00la17/07/2009 16:53:11

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 592
Tabăra 2: 2,700
Diferență: 2,108

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 19
Diferență: 53

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,513,025
Tabăra 2: 16,171,505
Diferență: 12,658,480

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 581,195
Tabăra 2: 150,114
Diferență: 431,081

image.php


sa nu mai vorbim ca ati dizolvat o academie...furnizoare de sate:(
 

DeletedUser

si cate puncte avea acadeia aia teai uitat?
900 si **
mai vedem noi cine se ocupa de cine
nu sunteti chiar toti din fostul N[][]B
ati luat si altii din alte triburi
 

DeletedUser

:D
Esti amuzant rau karmanos. Tu iti dai seama ca te faci de ras prin ce postezi pe aici?
Cat despre kennianu m-am convins ce fel de jucator a fost, iar cei care au urmarit evenimentele de pana acum si-au putut face o parere despre tribul SMIR.
Concluzia: Un trib de lasi care cand au dat de greu au pus placa binecunoscuta: "ne triseaza adminii".

karmanos cand mai vorbesti de mine te sfatuiesc sa folosesti de exemplu TWStats sa vezi cine sunt, ce pot etc.
 

DeletedUser

tiam vazut punctele la inamici invinsi si stiu ca ai fost ceva si cum am zis AI FOST acum numai,esti daca erai atat de bun nu te inobilau complet
asa ca numai vorbi de kennianu ca tu esti de n ori mai varza ca el
esti in academia udt-ului?=))=))
ce amuzant sunteti academia academiei
 

DeletedUser

Mai am inca sate :eek:. Ce sa faci se misca mai lent baietii :D
Asa pentru cultura ta generala citeste-mi profilul din joc daca stii sa citesti, apoi du-te verifica pe TWStats si vezi de cand s-a intamplat ce scrie in profilul meu. Sunt sigur ca un jucator bun si inteligent ca tine dupa ce verifica ce am indicat eu aici poate trage o concluzie. Hai bafta si tie karmanos.
 

DeletedUser

am vazut porcaria cu GW ce ai scris la profil si profilu tau de pe TWStats prea putin ma intereseaza
daca ai ajuns in academia academiei imi dau seama cat esti de praf
 

DeletedUser

Ce face omul de plictiseala?
Face spam cu noobii pe extern :D
Vezi ma ca tema se numeste SMIR se retrage de ai ceva de spus in legatura cu tema poti sa spui, de nu exista si sectiunea OFFTopic. Sau de vrei sa imi ti teoria prafului o poti face in privat sa nu-i mai deranjezi pe ceilalti jucatori care citesc acest forum.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus