Marea finala....

DeletedUser

iar plateste el?
e bine acum ce sa comentam?
calul de dar nu se cauta la dinti :)
 

DeletedUser

@LoLoZaurusRobert: flamar, double/triple-post si offtopic mic ce esti :D ... iti mai repet odata ce sa intamplat cu F2 (poate erai prea departe atunci ca sa te intereseze) ...

F2 din postura de gang-bang (razboi cu BW, GE, GT, EW, EW66 etc.) atunci ... acum ia sate de la voi ! - ce e greu de inteles !? :p

in schimb - pe voi doar GE va ataca mai serios acum si deja va vedeti sfarsitul :D ... aveti rabdare sa va mai atacam si noi si New si apoi trageti linie ... Bafta
 

DeletedUser

@LoLoZaurusRobert: flamar, double/triple-post si offtopic mic ce esti :D ... iti mai repet odata ce sa intamplat cu F2 (poate erai prea departe atunci ca sa te intereseze) ...

F2 din postura de gang-bang (razboi cu BW, GE, GT, EW, EW66 etc.) atunci ... acum ia sate de la voi ! - ce e greu de inteles !? :p

in schimb - pe voi doar GE va ataca mai serios acum si deja va vedeti sfarsitul :D ... aveti rabdare sa va mai atacam si noi si New si apoi trageti linie ... Bafta
aouch that was streight in the corazon
 

DeletedUser

hai sa facem o intalnire, oriunde vreti voi, promit ca 5 navete le dau eu:d
 

DeletedUser

@LoLoZaurusRobert: flamar, double/triple-post si offtopic mic ce esti :D ... iti mai repet odata ce sa intamplat cu F2 (poate erai prea departe atunci ca sa te intereseze) ...

F2 din postura de gang-bang (razboi cu BW, GE, GT, EW, EW66 etc.) atunci ... acum ia sate de la voi ! - ce e greu de inteles !? :p

in schimb - pe voi doar GE va ataca mai serios acum si deja va vedeti sfarsitul :D ... aveti rabdare sa va mai atacam si noi si New si apoi trageti linie ... Bafta

deci sa intelegem ca pana acum a-ti glumit cu atacurile :)) ... hahahhahahahaaa :))) .... F2 a fost slab prea mare "offtopic" :) ... iar Getica cum e un trib cu caractere semanate , a luat dusmanii sub aripa lor :) ... intelegi ? :) Stiu ca eram mai departe dar iti zic eu ca stiam ce se intampla ;) ... am obiceiul sa tin legatura cu un membru cel putin al conducerii in tribul in care ma aflu :).

PS :
Gang-bang. A nu se confunda cu Big-Bang! Prin gang-bang se intelege un soi de happening erotic in care o persoana accepta sa faca sex cu oricine se aseaza la coada si asteapta calm sa-i vina randul.
 

DeletedUser

eu de abia in ianuarie vin in tara ca sa fac pregatirile pt nunta.deci m-ati pierdut
daca o facem in ianuarie vin cu cea mai mare placere
 

DeletedUser

.....

F2 din postura de gang-bang (razboi cu BW, GE, GT, EW, EW66 etc.) .............


asa cum am scris mai devreme falou 2 cerea gt-ului pe vremea aia 2-3 juc la innobilat ,adica 500-1.000.000 puncte ca sa inceapa razboiul cu acvila in favoarea gt-ului :) frumoasa cerere ,demna de luat in seama :) sa ma iertati dar eu de cind joc si am avut acces la conducere nu mi-am vandut jucatorii ,asta e valabil si ca raspuns pt darkviz la o intrebare a lui mai veche de ce pleaca juc din gt in acvila ,cu toate ca acvila ne fortza mana asteptand un raspuns de la noi acei juc au plecat de buna voie si nesiliti de nimeni ,erau juc ai acvilei la noi in trib ... se pare ca in acea zona metoda asta e destul de folosita ,ca plata a anumitor servicii intre triburi sint folositi anumiti player-i
 
Sus