Marea finala....

DeletedUser

Timp pierdut aiurea sa darami satele pe care le innobilezi.
Ghismo esti constient ca si noi putem aduce lejer din ctoons cativa jucatori, care au plecat acolo, si unii care nici macar n-au vent si balansul ar fi acelasi, poate chiar mai mare:) , daca asta am dori
 

DeletedUser

eu sint mai ,,aerian " nu i-mi place ordinea si disciplina ,de aia am si ales tribul e toons :)
 

DeletedUser

Timp pierdut aiurea sa darami satele pe care le innobilezi.
Ghismo esti constient ca si noi putem aduce lejer din ctoons cativa jucatori, care au plecat acolo, si unii care nici macar n-au vent si balansul ar fi acelasi, poate chiar mai mare:) , daca asta am dori
Mai bine stai 10 minute, poate nici atâta şi dai o fugă prin satele prin care trebuie şi dai 5 comenzi de demolare, decât să porţi discuţii aiurea pe forumu extern :D
 

DeletedUser

mai bine iau un sat si castig mai multe trupe decat castigi tu din toate satele demolate ;)
 

DeletedUser

si la care tii mai mult? :)
eu la aia cu demolare dar o fac inainte sa iau satul ca sa nu i-mi ocupe prea mult timp
 

DeletedUser

voi aveti nu va mai trebuie. Intrebatii pe colegii din NEW ..... "fratii vostrii" ..... ca asa va spuneti intre voi acolo :). Sau cel putin asa zic cei din Getica ca sunteti frati :)

da ce sigur esti u pe tine. lolo daca ** te rog sa aduci si dovezi.
acum toti suntem frati ca va atacam?sau poate suntem si va deranjeaza
 

DeletedUser5068

desigur k suntem frati...dar fiecare cu oala lui..asa k vrem si noi..:D..cu cat mai multi cu atat mai bine..;)
 

DeletedUser

da ce sigur esti u pe tine. lolo daca ** te rog sa aduci si dovezi.
acum toti suntem frati ca va atacam?sau poate suntem si va deranjeaza

da ..... :) PNA-ul tot cu sentimentele de "fratie" cu noi l-ati facut :) ..... ! Sau ma insel ? :) Si tot cu sentimentul de fratie cand a-ti atacat brusc a-ti zis :


Ce vrea sa insemne incalcarea PNA`ului dintre tribul Getica si tribul eToons?
Ai vreo explicatie ptr care imi este atacat jucatorul, de 2 personaje de la voi din trib?

c4d4vru astăzi la ora 14:58
inseamna razboi...ce altceva poate sa insemne?alianta?:|

99Killer astăzi la ora 14:15
ba da scuza este ca ne-am plictisit de moarte si ne-am gandit ca e pacat sa nu ne dezmortim oasele.
sorry dar asta este jocul.
don't hate the player. HATE THE GAME


:)


...

dar ce sa ii faci :) ... asa afli in ce fel sunt oamenii. :)
 

DeletedUser

nici gand sa ne certam fiecare are dreptul sau la cate o bucatica se imparte in mod egal si nu exista certuri doar de aceea suntem o familie mare si generoasa
** lui ombla: uite ia u partea asta ca-i iau eu capul :)
 

DeletedUser

daca tot esti fan parazitii de ce nu pui versul necenzurat ,ti-e frica de ban? :) dar nu cred ca ban-ul propriuzis te sperie ci faptul ca nu o sa poti sa ne dai replica =)) =))
 

DeletedUser

:))))) si inca ce certuri or sa fie dupa ce ne innobileaza pe noi :)) .... stai sa vezi. Or sa traga de contul lui rollo ca de dreaq :))
da da da rollo daaaa i-mi vine apa in gura sate,puncte,bang bang astea sunt ale meleeee nu le dau la nimeni haaaa ha ha ha haaaa!!!
pai doar pe rollo il aveti in trib?
e un caz pierdut marele rollo jucatorul care impunea respect in BW
bla bla bla :p
 

DeletedUser

nici gand sa ne certam fiecare are dreptul sau la cate o bucatica se imparte in mod egal si nu exista certuri doar de aceea suntem o familie mare si generoasa
** lui ombla: uite ia u partea asta ca-i iau eu capul :)

ok deci fiecare vreti o bucatica din fundul nostru ptr ca asuntem pe primul loc ..... atunci nu mai aburiti geamul forumului extern cu afirmatii de genul:

asta? :D

Punctajul triburilor TOP 10

... poate alti nu alerga dupa puncte :p

dar, daca te uiti la numarul de sate o sa constati ca TMP va poate devansa usor (poate chiar si ca puncte) cu cativa playeri din GN ... dar nu asta e scopul tribului TMP!

si stiti voi ... decat primul pe lumea asta mai bine .... glumesc :D
 

DeletedUser

daca tot esti fan parazitii de ce nu pui versul necenzurat ,ti-e frica de ban? :) dar nu cred ca ban-ul propriuzis te sperie ci faptul ca nu o sa poti sa ne dai replica =)) =))
nu mai vreau sa ma cert iar cu adminii iar sa fiu banat? sa nu pot savura discutiile siropoase de aici?
:(
 

DeletedUser

da da da rollo daaaa i-mi vine apa in gura sate,puncte,bang bang astea sunt ale meleeee nu le dau la nimeni haaaa ha ha ha haaaa!!!
pai doar pe rollo il aveti in trib?
e un caz pierdut marele rollo jucatorul care impunea respect in BW
bla bla bla :p

:))) e un caz absent ca daca era prezent nu jucati voi ciuleandra prin k61-62 :)) ..... ca pana acum cand a fost B~W de ce nu a-ti atacat ? :)) Erati tare speriati atunci ca exista posibilitatea la o asa granita sa aveti probleme ceva mai mari si trebuie sa dati delete la cont sau sa spargeti gasca ca Falou :)
 
Sus