Tutoriale pentru speed ! :)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

DeletedUser

vocea face totul :)))bravo sunt foarte folositoare si explicate bine :p
 

DeletedUser

totusi mai era agressive dodge...cand ii prinzi trupele de atac in sat ..fa si cu ala :p
PS: trimite si mie pm cu id-u tau de mess
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Pentru atacuri la secunda,ar fi fost mai usor daca punea focus pe ok si doar dadea 2 enter 2 enter 2 enter 2 enter.Este mai repede decat sa dai click,ti se mai misca mousul intro parte plus alte 100 de chestii care se pot intampla.:D
Plus,tutorialele scrise de fapt asta iti recomanda,2 enter nu 2 click.:D
Ps:imi place cum explici,esti prea tare:"il atacam pe asta ca este cel mai bulangiu de pe harta":)))
Pss:tutorialul asta cu scripturi,pot sa il pun si eu in sectiunea de scripturi in topicul ala Cum sa folosesti scripturi?Sau deschid topicul un pic si pui tu linkul si le pui si pe toate care le ai,daca tot te-ai apucat sa le faci.:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pentru atacuri la secunda,ar fi fost mai usor daca punea focus pe ok si doar dadea 2 enter 2 enter 2 enter 2 enter.Este mai repede decat sa dai click,ti se mai misca mousul intro parte plus alte 100 de chestii care se pot intampla.:D
Plus,tutorialele scrise de fapt asta iti recomanda,2 enter nu 2 click.:D
Ps:imi place cum explici,esti prea tare:"il atacam pe asta ca este cel mai bulangiu de pe harta":)))
Pss:tutorialul asta cu scripturi,pot sa il pun si eu in sectiunea de scripturi in topicul ala Cum sa folosesti scripturi?Sau deschid topicul un pic si pui tu linkul si le pui si pe toate care le ai,daca tot te-ai apucat sa le faci.:D

Poti folosi cum vrei tutorialele :p fa tu un topic in sectiunea care trebuie. :D
 

DeletedUser

scripturi pe speed sunt foarte mega ilegale...
nu cred ca apuci pe speed sa ai 500 de sate
 

DeletedUser

Am si specificat acolo ca nu ai cum sa faci. dar acolo e greu sa ai 70 sate si sa recrutezi in fiecare. le pierzi de 3 ori pana recrutezi in toate. :confused:
am citit regulamentul si nu se specifica nicaieri ca nu ai voie cu mass recruit pe speed.. :eek:
 

DeletedUser

Faine astea ...pacat ca nu leai exemplificat mai calumea :)....nui mare lucru sa recrutezi manual pana la 100 de sate...dupaia cred ca te tampesti :D
 

DeletedUser

Am si specificat acolo ca nu ai cum sa faci. dar acolo e greu sa ai 70 sate si sa recrutezi in fiecare. le pierzi de 3 ori pana recrutezi in toate. :confused:
am citit regulamentul si nu se specifica nicaieri ca nu ai voie cu mass recruit pe speed.. :eek:

intreb acu si pe urma zic raspunsul oficial :p
 

DeletedUser23356

scama? dar un tutorial cum se castiga o runda cand faci? :p:p:p

Am fost prea rau?! :D

gluma ma :)... tine-o tot asa!
 

DeletedUser

i0gina am sa reformulez special pentru tine:
am facut un tiket in care am intrebat asta, si am cerut si aprobarea ca sa postez raspunsul pe forum.
dupa asta poate faci teoria chibritului si imi spui unde e intimidarea?

LE: cand nu ai cafea, asta la volum tare te trezeste....ca o sarutare de dimineata
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Multumesc pentru traducere, nu mi'am baut inca cafeaua...na...intelegi tu...
 

DeletedUser

o parte din scripturi sunt legale ce nu intelegeti ia jucati si vedeti:)
 

DeletedUser2154

i0gina am sa reformulez special pentru tine:
am facut un tiket in care am intrebat asta, si am cerut si aprobarea ca sa postez raspunsul pe forum.
dupa asta poate faci teoria chibritului si imi spui unde e intimidarea?

LE: cand nu ai cafea, asta la volum tare te trezeste....ca o sarutare de dimineata

ce stii tu madalina despre speed!?
ca de jucat stiu ca nu joci!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus