Tutoriale pentru speed ! :)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

da cu farming ai voie?:))))

fara sa dau copy-paste
spun din amintiri: e ceva de genu..lumea speed se considera totusi o lume apartinand triburile.ro si scripturile care sunt legale pe lumile obisnuite sunt valabile si pe speed.
exceptie ar face (asta e in completare...ca am cerut intarirea ideei)...atacurile la secunda si cele care dau comenzi automate (nu sunt ilegale si pe serverele obisnuite?:eek:)
deci probabil e legal si farmingu.
cine suntem noi sa contestam raspunsul oficial al unui admin :p

dar..cel mai bine cand vreti sa folositi un script sa intrebati...ca ei nu au de unde sa stie toate scripturile

cam asta e raspunsul pe care l-am primit. scris din amintire
 

DeletedUser25180

fara sa dau copy-paste
spun din amintiri: e ceva de genu..lumea speed se considera totusi o lume apartinand triburile.ro si scripturile care sunt legale pe lumile obisnuite sunt valabile si pe speed.
exceptie ar face (asta e in completare...ca am cerut intarirea ideei)...atacurile la secunda si cele care dau comenzi automate (nu sunt ilegale si pe serverele obisnuite?:eek:)
deci probabil e legal si farmingu.
cine suntem noi sa contestam raspunsul oficial al unui admin :p

dar..cel mai bine cand vreti sa folositi un script sa intrebati...ca ei nu au de unde sa stie toate scripturile

cam asta e raspunsul pe care l-am primit. scris din amintire

Vai "multam" frumos de raspuns, de acum am sa incerc sa folosesc si eu scripturi, imi era teama ca iau ban+habar nu aveam cum se folosesc ele :-s :)))
 

DeletedUser5809

fara sa dau copy-paste
spun din amintiri: e ceva de genu..lumea speed se considera totusi o lume apartinand triburile.ro si scripturile care sunt legale pe lumile obisnuite sunt valabile si pe speed.
exceptie ar face (asta e in completare...ca am cerut intarirea ideei)...atacurile la secunda si cele care dau comenzi automate (nu sunt ilegale si pe serverele obisnuite?:eek:)
deci probabil e legal si farmingu.
cine suntem noi sa contestam raspunsul oficial al unui admin :p

dar..cel mai bine cand vreti sa folositi un script sa intrebati...ca ei nu au de unde sa stie toate scripturile

cam asta e raspunsul pe care l-am primit. scris din amintire

Ciudat,mie mi-au zis ca sunt interzise toate scripturile pe speed.Stiam ca e regula pusa de Stil ca pe speed sa nu se foloseasca scripturi,mai ales daca e runda cu premii.
 

DeletedUser

Nu ai cum sa tii peste 30 de sate fara recruit.. te chinui prea mult :)
 

DeletedUser16540

nu te chinui prea mult :) ... am jucat cu 50 pe .de si a fost usor sa refac :D



back on forum: a expirat banul azi :D (2 saptamani din cauza lu' finu)
 

DeletedUser

Ciudat,mie mi-au zis ca sunt interzise toate scripturile pe speed.Stiam ca e regula pusa de Stil ca pe speed sa nu se foloseasca scripturi,mai ales daca e runda cu premii.

pai...daca la intrebarea mea pusa intr-un mod direct: este legal sa folosesti scripturi, un admin mi-a raspuns azi pe la 12 ce am spus mai sus... :D
go go go go!!!
 

DeletedUser4010

Scama drept sa iti spun nu am avut rabdare sa ma uit la tot tutorialul , m-am plictisit pana ai pus melodia aia cu crazy win..


App... Finule STFU
 

DeletedUser

Nu ai cum sa tii peste 30 de sate fara recruit.. te chinui prea mult :)


Stil e old school putin stiu cum era inainte la 100 de sate fara scripturi si din cate am inteles vrea sa se ramana asa daca prindeati voi acuma 2 3 ani ce faceati? erati morti ...



pai sa inteleg ca tie rusine cu numele tau!?
nu cred ca stii destule despre speed, din cate stiu eu nu ai jucat niciodata!
ce te retine sa nu postezi!?




nu te lua de altii ca nu stiu sa joace speed... pe mine de cat timp mai vazut ca numai joc? de 1 an ... sa iti spun o chestie joc pe alte conturi oricine poate face lucru asta....


about u : mai ai de invatat din cate am vazut pe .net nu ghicesti nobilii + ca nu le ai la dodge
asa ca nu te lua de fete ...

o parte din scripturi sunt legale ce nu intelegeti ia jucati si vedeti:)


inca nu sunt asa de dezvolati ca sa afle daca tu folosest JS (JavaScript) nau cum sa te despisteze deoarece il folosesti din Opera, Safari si nu au cum sa vada daca folosesti sau nu... deci ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stil e old school putin stiu cum era inainte la 100 de sate fara scripturi si din cate am inteles vrea sa se ramana asa daca prindeati voi acuma 2 3 ani ce faceati? erati morti ...








nu te lua de altii ca nu stiu sa joace speed... pe mine de cat timp mai vazut ca numai joc? de 1 an ... sa iti spun o chestie joc pe alte conturi oricine poate face lucru asta....inka 1 exemplu este nMe de pe .net numai joaka speed cu numele ala de 1 an asta nu inseamna ca nu stie cum e pe speed joaca pe alte conturi...


about u : mai ai de invatat din cate am vazut pe .net nu ghicesti nobilii + ca nu le ai la dodge

floadi ce te iei de puyut cand tu iti bagi 20k lance si 20k spada si iti rupe 11k cu 11k cu un full:)))))
 

DeletedUser

floadi ce te iei de puyut cand tu iti bagi 20k lance si 20k spada si iti rupe 11k cu 11k cu un full:)))))




frate am recunoscut ca nam citit ce pana mea?


oricum si tu esti Zu lOw ...cand am jucat cu MAESTRU BifBaf si vam luat pe 4 odata nu 1 iati sarit pe skype sa nu va atace so STFU <3
 

DeletedUser2154

Stil e old school putin stiu cum era inainte la 100 de sate fara scripturi si din cate am inteles vrea sa se ramana asa daca prindeati voi acuma 2 3 ani ce faceati? erati morti ...








nu te lua de altii ca nu stiu sa joace speed... pe mine de cat timp mai vazut ca numai joc? de 1 an ... sa iti spun o chestie joc pe alte conturi oricine poate face lucru asta....


about u : mai ai de invatat din cate am vazut pe .net nu ghicesti nobilii + ca nu le ai la dodge
asa ca nu te lua de fete ...




inca nu sunt asa de dezvolati ca sa afle daca tu folosest JS (JavaScript) nau cum sa te despisteze deoarece il folosesti din Opera, Safari si nu au cum sa vada daca folosesti sau nu... deci ....

floadi sa iti arat clasamentul de pe speed...sau te uiti tu singur...orice sat pierdut atunci s-a recuperat in maxim 30 de secunde...
sa inteleg ca si tu esti un admirator secret de al meu!
 

DeletedUser

floadi sa iti arat clasamentul de pe speed...sau te uiti tu singur...orice sat pierdut atunci s-a recuperat in maxim 30 de secunde...
sa inteleg ca si tu esti un admirator secret de al meu!



xaxa

http://twtotal.net/ladder/profile.php?u=puyut

http://twtotal.net/ladder/profile.php?u=floadi

http://ens1.tribalwars.net/guest.php?screen=info_player&id=7483511


si app de runda 100x jucam pe namaz cand valjan se ruga de mn sa vin cu voi el cu tedy ...


ON TOPIC : scama te ajut eu sa faci film cu BACK-TIme *** vrei =))
 

DeletedUser

atunci nici nu eram pe cont ba:p
si ia ti atacat pe astia dupa ce si au rupt nukurile pe turcii aia
 

DeletedUser2154

floadi stii sa faci diferenta intre a intreba si a ruga...oare cu cate sate a terminat namaz...ooo stai ca iti spun eu cu un sat...daca stai mai bine ca mine foarte bine...dar ma intreb cate runde ai tu jucate pe Net si cate eu si facem diferenta...daca ai mai mult timp e normal sa fii mai sus...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus