Lumea17

DeletedUser

Am si eu o idee:
- viteza serverului: 4.0
- viteza trupelor: 2.0

Bai, cand o sa va intre la cap ca serverele normale nu suporta o viteza mai mare de 4.0, intreaga configuratie ar trebui schimbata, si nu cred ca e chiar atat de simplu pe cat pare sa dublezi viteza de la 2 la 4, chestia asta ar avea si alte implicatii.
Viteza trupelor 2, raportat la viteza lumii 4, asta ar insemna ca (,) cavaleria nu mai are cai, are automobile.
 

DeletedUser

Bai, cand o sa va intre la cap ca serverele normale nu suporta o viteza mai mare de 4.0, intreaga configuratie ar trebui schimbata, si nu cred ca e chiar atat de simplu pe cat pare sa dublezi viteza de la 2 la 4, chestia asta ar avea si alte implicatii.
Viteza trupelor 2, raportat la viteza lumii 4, asta ar insemna ca (,) cavaleria nu mai are cai, are automobile.

Ai vrut sa spui de 2 inteligentule :D
 

DeletedUser18036

Bai, cand o sa va intre la cap ca serverele normale nu suporta o viteza mai mare de 4.0, intreaga configuratie ar trebui schimbata, si nu cred ca e chiar atat de simplu pe cat pare sa dublezi viteza de la 2 la 4, chestia asta ar avea si alte implicatii.
Viteza trupelor 2, raportat la viteza lumii 4, asta ar insemna ca (,) cavaleria nu mai are cai, are automobile.

Si de unde ai vrea sa le stiu pe toate? Eu nu stau pe forum mai mult de 2 ore din 2 in 2 luni. eu imi vad de satele mele si de razboaiele mele.
 

DeletedUser

Si de unde ai vrea sa le stiu pe toate? Eu nu stau pe forum mai mult de 2 ore din 2 in 2 luni. eu imi vad de satele mele si de razboaiele mele.

pai nu stiu, in momentul in care te bagi intr-o discutie, se presupune ca esti documentat, asta tine de condica fiecaruia:rolleyes:, plus ca nici in viata reala nu treci ca omu' de padure sa iti vezi doar de ceea ce mananci si bei :D
 

DeletedUser

o lume in genul lumii 7 mi-ar placea...dar fara paladin si taleri cu cost redus
 

DeletedUser

daca ii viteza 2 eu las 2 lumanari lu Doamne doamne, oferta mai buna ca jackass. :D Deja am intrat in licitatii, care da mai multe lumanari ? :p
 

DeletedUser

Va-ti gasit o tema de misto si voi...dar asta e...

On:L7 e rapida...deci multi vor intra pe 17 daca va fi asemanatoare lumii 7...dar vedem cum va fi;)
 

DeletedUser

eu mi-as dor foarte mult sa fe viteza 2 si fara limita de membrii in trib!
 

DeletedUser

Sa speram ca nu se vor mai deschide atat de multe lumi :D
Sau macar sa le deschida la 2-3 luni :D
 

DeletedUser

andrey dar cu ce te incurca lumile..?
nu esti obligat sa joci pe toate..
 

DeletedUser

E enervant sa vezi atatea lumi noi, mi se pare ca s-a dus din calitatea serverului, dar poate e doar o parere personala :p
 

DeletedUser

E şi părerea mea :))
Cum se mai scria şi pe aici... la 2-3 săptămâni după ce se deschide L17, se găseşte vre-un aerian pe forum "Auziţi, da când se deschide L18 ??" =)))).
 

DeletedUser

In general si eu as prefera sa se deschida peste 1 luna- 2 luni l17....
sa se maturizeze mai bine jucatorii pe l16.
 

DeletedUser

E enervant sa vezi atatea lumi noi, mi se pare ca s-a dus din calitatea serverului, dar poate e doar o parere personala :p


sa dus ca is serverele de ** aia...... :mad:
Nu din cauza ca is multe...uitete pe .net, sunt o gramada de servere si 90% din ele sunt supper,te poti distra.......

SI MA REPET... BAGATI SUPPER POLLU ALA CU VOT SASI ALEAGA MEMBRII SERVERUL, NU ADMINII, MAM SATURAT SA JOK PE ALEGEREA ALTUIA,ASA MACAR STIU CA AM VOTAT PE CEVA CE AM VRUT EU,SI DACA E SA NU FIE ALES CE AM VOTAT,MACAR STIU CA ASTA VOR MAJORITATEA,SI CA MACAR AIA TOTI SE DISTREAZA PE SERVERUL RESPECTIV. :)
 

DeletedUser28118

Am citit cateva mesaje din acest topic. Oameni buni problema e spinoasa si prezinta umflaturi! Nu conteaza cate lumi se vor deschide ca oricum se vor umple toate de copii de 10 11 ani care habar nu au sa joace, nu ca as fii eu mare player. Am jucat o perioada pe extern, am jucat pe aproape toate lumile din .ro, dar singurele lumi de jucat unde se face diferentza in ceea ce priveste strategia sunt cele cu upgradeuri la trupe, gen 15 de la noi. Propun ca urmatoarea lume sa fie cu upgradeuri pe trupe, fara sate bonus, fara paladini si biserici iar spionii sa vada doar trupele si resursele, iar nobilii sa nu se poata misca mai mult de 30 de casutze.
 
Sus