Se cauta jucatori cu experienta

DeletedUser5953

prietene ...e cam greu sa iti explic asa ca nu mai are rost....;) cum zici tu nu stiu nici macar sa intru pe site...asta este....nu ma inveti si pe mine?
 

DeletedUser10929

prietene ...e cam greu sa iti explic asa ca nu mai are rost....;) cum zici tu nu stiu nici macar sa intru pe site...asta este....nu ma inveti si pe mine?

nu te supara, dar eu cm greu de crezut in ce priveste experienta ta, pt ca doar ieri, parca, ai deschis o tema "Contestatie" si de obicei, cam dupa vreo luna, cu indulgenta, se afla ca astfel de probleme se rezolva prin tiket, nu pe forum.

dar poate exista si exceptii, oricum, bafta!:)
 

DeletedUser5953

aia mi-au mancat zilele crede-ma...am depus si intrebare catre suport si nu le-au facut nimic....pai nu este corect.....si deaia am zis ca in ultima instanta sa apelz si la forum....si am zis "multumesc" pentru ca un om a avut bunavointa sa citeasca acel post....si privind experienta mea....eu am aproximat timpul care l-am jucat...pentru ca nu am stat cu calendarul si cu pixul langa mine sa notez......dar unora le este prea greu sa inteleaga si se dau mari jucatori....ok respect pentru cei care sunt jucatori adevarati cu experienta si timp...nu am nimic de zis impotriva lor...dar nu accept sa imi zica mie cineva ca este pe primul loc pe nustiu ce lume dar nu cu contul lui....acum puneti si voi in balanta
 

DeletedUser2821

Asta e noob de ala , vedeta =)) !
Crazy e doar figurant stai linistit , el nu stie deloc a juca triburile , eu zic ca ar trebui tu sa il inveti =)) !
Aoleu , baiete , daca ai stii tu ca esti de rasul forumului cu afirmatii de genul :) .

Asa un jucator vechi este deabea , junior si face topicuri in care zice niste aberatii , tare , pari experimentat !
Deci clar , smoke , baga-l ca e meserias !
 

DeletedUser26998

Crazy e doar figurant stai linistit , el nu stie deloc a juca triburile , eu zic ca ar trebui tu sa il inveti =)) !/QUOTE]
Pai daca tu nu esti in stare sa ma inveti sa joc. Ce sa fac. Lasa ca ma invata prietenu asta ca e o forta bruta. :O

@Setzelu: Tu nu esti in stare sa joci pe L16 si vrei pe w9 unde e razboi crunt? Nu e de tine. :D
 

DeletedUser4920

Crazy e doar figurant stai linistit , el nu stie deloc a juca triburile , eu zic ca ar trebui tu sa il inveti =)) !/QUOTE]
Pai daca tu nu esti in stare sa ma inveti sa joc. Ce sa fac. Lasa ca ma invata prietenu asta ca e o forta bruta. :O

@Setzelu: Tu nu esti in stare sa joci pe L16 si vrei pe w9 unde e razboi crunt? Nu e de tine. :D



Hahahaha , tare asta eu pe l16 joc pentru trib nu pentru mine doooooooh , fa dinstinctia intre a juca pentru trib si a juca pentru tine aa si spre cunostintele tale , am inceput jocul pe .net in w3 acum 3 ani .
 

DeletedUser

Hai la culcare copilasi ca i-ati distrat destul pe cititori :D. Setzel imi pare rau ca nu am putut continua ce am inceput dar am o perioada in care sunt mai tot timpul plecat din cauza slujbei :(. Sper ca ai rezolvat cumva si va doresc succes in continuare.
 

DeletedUser26998

Hahahaha , tare asta eu pe l16 joc pentru trib nu pentru mine doooooooh , fa dinstinctia intre a juca pentru trib si a juca pentru tine aa si spre cunostintele tale , am inceput jocul pe .net in w3 acum 3 ani .
Tu iar ai baut gaz ma? GLUMEAM RATONULE. Dute i-ati o blonda (cum iti place tie), fa ce trebuie cu ea, te calmezi si dupa vi si vorbesti. Of crezi ca nu stiu cine e "Setzel"??? :D

P.S.
Joci de pe w3 de 2ani si 11 luni, nu inca 3. :D
 

DeletedUser24393

as intra si eu,dar daca ar fi pe o lume mai noua ca sa ma obisnuiesc de la inceput cu felul meu de a evolua,daca iei alt cont nu e chiar asa de simplu...dar daca primesc un cont de circa 3 milioane si jumatate sunt multumit si intru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24393

pe .net e destul de veeeecheeee....la noi e destul de noua.
 

DeletedUser28324

Daca mai este valabila oferta, pot sa ma bag si eu,
am experienta de 2 ani, am avut pe L2 1mil si jum de puncte, dar acolo m-am lasat, acum joc pe L14, si am 400k, si am destul timp liber....

id skype: orbit.ro_speed
 

DeletedUser4533

pot sa particip si eu.
fie pe un cont mic, care va fi de kamikaze, fie de cont mare, sunt obisnuit cu ele :).
Experienta nu stiu ce sa zic, se va vedea in joc. Bineinteles va fi nevoie de 1 saptamana 2 ca sa ma obisnuiesc cu un eventual cont,dar nu e problema.
Dodge, fake,scripturi, atacuri si defensive avansate, organizari de atacuri si defensive organizate zic eu ca ma pricep,atata timp cat e joc de echipa, pot ajuta si eu; acum vom vedea.
Astept mesaj privat pentru detalii.
 

DeletedUser

Dintre toti cei de aici cred ca Helldrake ar fi cel mai bun pentru un cont acolo :D
 
Sus