Se cauta jucatori cu experienta

DeletedUser

si eu as dori un cont dar mai ales sa ajut decat sa ramana de bastina mai bine il iau eu.deci daca mai aveti nevoie de cineva ma bag eu,si nu sunt pretentios
 

DeletedUser

jucatori s-au mai gasit, ramane sa dovedeasca ca e si adevarat ce am vorbit pe privat. Oricum nu poti spune despre cineva cum joaca fara sa fi jucat si alaturi de el si impotriva - asa ca parerile fara un backup nu sunt luate in considerare. Prefer sa dau o sansa mai repede unui jucat si cu mai putina experienta dar care e activ si vrea sa invete decat sa am unu experimentat dar care intra o data la 3 zile.

deci - ceva conturi s-au dat pana acum. si voi mai da si altele.
 

DeletedUser

Pai am jucat pe w9 de cand s-a deschis pana acu cateva luni. Nu-mi aduc aminte exact cand am dat stergere cont. Ultima oara eram in EDGE.
Intrebam,deoarece mi-a placut ce a facut din RAW si m-am mirat ca nu mai e printre voi...

Oricum,w9 nu cred ca mai are farmecul de altadata,cand eram in RO la inceput si ii demolam pe aia care indrazneau sa ne farmeze conationalii.
Si cand pe forumul extern nu ni se dadea nici o sansa,dar apoi am demonstrat tuturor ce pot romanii si le-am inchis gura.
Pacat ca RO a devenit RAW.
 

DeletedUser15142

da , vreau si eu un cont cu 10 sate :D experienta , stiu sa atac cu topoarele si nu cer cont premiu..
 

DeletedUser

pai nu e destul sa ceri cont ca sa primesti unu...ca nu suntem la bazar :).

oricum mai sunt cateva conturi de dat...:)
 

DeletedUser15142

Eu , daca este vreau un cont , cu pana in 10 sate :D ,mi-ar place sa experimentez si acolo..mi-ar place sa fac caterinca :(
 

DeletedUser

Sunt 2 conturi mici in EDGE,doar atat. Iar unu e inghitit de un inamic. Probabil ca e pe granita jucatorul vostru si ar fi fain sa-l umpleti de sprijin,sa faca satele ramase numai de atac si apoi sa dea spionaje si sa le atace doar satele de atac.
Dar din cate vad,RAW nu mai e ce a fost candva si ce zic eu sunt povesti :)).
 

DeletedUser26998

nu am conturi mici..cel putin nu de 10 sate :).
As lua eu un cont nu conteaza cat de mic / mare e, doar sa nu fi fost un noob pe el si sa fie haos sa-mi ia cel putin 1 luna sa-l aranjez. Si mai e ceva, poate gasesti un coplay pe night time, ca singur nu mai am timp sa stau 20/24 pe triburile. :D
 

DeletedUser

e raw impotriva a restu lumii (cel putin 75% din ea ca mai sunt niste neutrii minori pe ici colo). cine are sange de razboinic in el aici e locu lui :)
 

DeletedUser26998

Pui ceasul sa sune :)
Prietene ma inveti tu pe mine sa joc triburile? :) Cand va aud cu ceasu, astia sunteti voi jucatori ma? Cu ceasu sa sune? Fratica cand incep sa dau atacuri stau si 3 zile fara sa dorm nu e panica. Cand primesc atacuri la fel, mai ales daca sunt multe. :)
 

DeletedUser

RAW vs restul lumii? :cool: De asta a plecat hibakusha? A cedat psihic cumva? :))
 

DeletedUser

e raw impotriva a restu lumii (cel putin 75% din ea ca mai sunt niste neutrii minori pe ici colo). cine are sange de razboinic in el aici e locu lui :)



Gogule, tu te joci cu inimile noastre, sau chiar mai ai conturi ?

Mi-am luat skype, si nici macar nu mi-ai dat add (dupa 3-4 zile) . Azi il sterg :))

Sper sa gasiti si voi un loc in RAW :)
 
Sus