Se cauta jucatori cu experienta

DeletedUser

daca ai cu cine sa joci se poate. dar e obligatoriu sa ai timp la dispozitie.

mai am 2 conturi - unu mediu si un mai mare un pic. am nevoie de 2 jucatatori buni - ambele sunt aproape de inamic.
 

DeletedUser24393

Sal,ma bag eu daca mai e valabila oferta

Sunt activ cam 7 ore pe zi uneori,iar la scoala intru de pe telefon.Deci cam vreo 8-9 ore pe zi se poate spune ca sunt on...Experienta 3 ani(cu mici absente...).
 

DeletedUser

Sal,ma bag eu daca mai e valabila oferta

Sunt activ cam 7 ore pe zi uneori,iar la scoala intru de pe telefon.Deci cam vreo 8-9 ore pe zi se poate spune ca sunt on...Experienta 3 ani(cu mici absente...).

Si nu sti sa-ti scri semnatura cu bb-code:))
 

DeletedUser24393

Au sters adminii o parte din ea ca era o poza mare si au sters si [/B]



............
 

DeletedUser

si inca un cont.

si iar unii mi-au dat pm si apoi nu au mai raspuns. daca nu va intereseaza sau nu sunteti activi zilnic...nu are rost sa ne incurcam unii pe altii.

merci
 

DeletedUser

ramase 2. unu mediu si unu mai mare. chiar nu e nimeni pasionat de tw ? :D

ramas doar ala mediu :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Te-as fi ajutat cu cea mai mare placere,dar joc deja pe prea multe lumi si chiar nu mai am timp de inca una. Oricum,mai ai rabdare. Trebuie sa se ofere cineva pana la urma.
 

DeletedUser20561

Ideea e ca aceste conturi sunt deschise la claiming,deci daca nu se ofera cineva repede,pana o face contul va pierde sate,asa cum s-a intamplat cu getafix the druid...
 

DeletedUser

initial asteapta un proprietar dar daca dureaza prea mult, da ...sunt puse la innobilat.


mai am 2 conturi in jur de 250 sate fiecare.
 

DeletedUser

Sa ma bag,sa nu ma bag...
Experienta am destula,timp vreo 10-15 ore pe zi,dar problema e ca ma plictisesc relativ repede de o lume si la un moment dat ajung doar sa ma loghez o data in zi si decat sa incurc...

Si mai e o problema,nu mai am cum sa-mi iau premium momentan. Am incercat acu ceva timp si creditul(10 euro) s-a pierdut pe drum.

Mai da-mi ragaz pana la sfarsitul saptamanii sa ma hotarasc.
 

DeletedUser

cum adica s-a pierdut pe drum ? :) nu ai facut ceva ce trebuia probabil...
 

DeletedUser

Intotdeauna imi iau premium folosind metoda mobilpay(20 puncte pt 9.20 euro)
si de cele mai multe ori merge.
Intai iti verifica numarul de telefon,apoi daca ai destul credit in a doua fereastra iti apare un numar la care sa trimiti sms cu textul de acolo. Asa am facut,numai ca in loc sa primesc inapoi codul de validare,primesc mesajul : ai fost taxat cu 10 euro + TVA. Contacteaza serviciul suport mobilpay.ro tel 0215297072(numar care suna ocupat mereu).
Iar pe pagina lor scrie ca nu pot fi facuti raspunzatori de orice caz de nelivrare a produselor sau serviciilor comerciantului.

Am trimis ticket,dar in loc sa imi zica cum s-a intamplat si inainte de 2-3 ori, ca a fost o eroare in sistem si imi baga punctele manual,adminul zice ca banii nu au ajuns la ei si nu poate sa imi dea punctele premium.
Acu nu stiu ce sa mai fac,cred ca tre sa ma resemnez :(.
 

DeletedUser

foloseste un prepaid visa. mult mai comod..

btw...posibil sa mai fie un cont..ceva mai mare de data asta :)
 

DeletedUser20561

Mah,zi conturile alea ca vreau si io sa ai iau sate,ca baracuda ala nu imi ajunge iar in k17 am numai galben si albastru.
 

DeletedUser25931

vreau si eu..dar vreau cont sub 2 mil...si sa nu fie cu toate satele in granita..:D:D..se poate?
 

DeletedUser25649

ba bag si eu....daca mai e valabil......

Joc cam 6-10 ore pe zii,iar in weekend ajung pe la 15-16 ore...
Joc acest joc de 2 ani si umpic si folosesc si scripturi.
Joc pentru distractie,la ODA vreau sa zic...
Engleza nu e o problema fac meditati la engleza de 4 ani,deci ma descurc...
Sper sa citesti acest post......Si de ce nu sa imi dai si un cont,nu conteaza cat de mic,sa fie acolo...



Adresa de messenger SkateMasterDase@yahoo.com
 
Ultima editare de un moderator:
Sus