Se cauta jucatori cu experienta

DeletedUser

smokefield - am ceva experienta . Mai mult pe speed dar nah.. cine stie speed stie si lumi normale . La planicifare sunt fruntash ! Depinde daca acel cont are cp ... ca daca nu are eu deocamdata nu prea am bani si nu am cum sa bag :)) . Vorbim pe privat ?

Ps: Stiu de atacuri la secunda ... de scripturi .. stiu .. si am foarte multe ; joc de mult triburile ... altcva pe privat :)
 

DeletedUser8715

Pentru world 9...vorbiti pe privat

De ce sa vorbeasca pe privat, atat timp cat sunt discutii de interes general?

Uite, eu, spre exemplu, il rog sa-mi transmita cateva date despre conturile disponibile si datele lumii 9. E ceva gresit in asta sau trebuie sa ma sune sa-mi zica ?

Marusk69, sunt cazuri in care nu trebuie sa intervii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

m-as baga si eu. ma intereseaza totusi care sunt vitezele lumii pe care voi juca. daca este ceva gen l9 la noi, unde astept 10 ani sa se refaca trupele de atac, mai bine balta :)
poti vedea pe l5 .ro cum ma descurc
 

DeletedUser

eddypatrascu a spus:
Marusk69, sunt cazuri in care nu trebuie sa intervii.

1. la mana te rog sa nu imi pocesti numele
2. la mana joc si eu pe World 9...asa ca ma pot baga
 

DeletedUser

Tocmai am preluat contul ONEhess si as vrea sa stiu care mai jucati pe-acolo si cu ce nickuri ca in afara de smokefield nu mai stiu pe nimeni. Mai sunt din vechea garda pe-acolo dar sunt sigur ca multi au proprietari noi. Sper ca tot romani.
 

DeletedUser29146

Tocmai am preluat contul ONEhess si as vrea sa stiu care mai jucati pe-acolo si cu ce nickuri ca in afara de smokefield nu mai stiu pe nimeni. Mai sunt din vechea garda pe-acolo dar sunt sigur ca multi au proprietari noi. Sper ca tot romani.


Foarte multi romani chiar
 

DeletedUser4920

suntem destui romanii acolo , iti vom da pm-uri nu are rost sa zicem ce si cum aici..e forumul .ro here :)
 
Sus